Zdjęcie na płótnie Nagi atleta 150 x 150 cm, NOWE (6930987831)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • materiał wykonania: płótno

opis


Email: escentertorun@gmail.­com
Obsługiwany całą dobę.

Formularz allegro
Obsługiwany całą dobę.

Telefon: +48 693 611 988
Czynny codziennie w godz. 10-22.


PayU
(Najszybsza wysyłka)

Na konto MBank
96 1140 2017 0000 4302 1242 0693

Przy odbiorze osobistym.

NA WPŁATĘ CZEKAMY MAX 14 DNI.
SZYBKA WPŁATA-SZYBKA WYSYŁKAList ekonomiczny: 7 zł
List priorytetowy: 10 zł
List polecony: 12 zł
List polecony priorytetowy: 13 zł

Przesyłka kurierska: 16 złTo zdjęcie osadzone na płótnie odpowiednio ulokowane doda uroku każdemu pomieszczeniu, najczęściej jest wykorzystywane w salonie lub sypialni.

Produkt w sklepie kosztuje 200 zł.

Zobacz inne nasze aukcje. Za wysyłkę wielu przedmiotów płacisz tylko raz:
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Gwarancja wynosi 12 miesięcy, chyba, że szczegółowy opis aukcji lub ustawa mówią inaczej. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne i wynikające z nieprawidłowego użytkowania.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Karol Graczyk
ul. Wawrzyniaka 16/4
66-400 Gorzów Wlkp.
Dodatkowe informacje

Jeżeli towar jest niekompletny lub uszkodzony, możesz dokonać reklamacji. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres escentertorun@gmail.com i napiszesz, co jest nie tak, natychmiast odpowiemy (polecamy skontaktować się najpierw mailowo, zamiast od razu odsyłać towar, znacznie przyspieszy to reklamację). Jeżeli wina będzie leżała po naszej stronie, poniesiemy oczywiście wszystkie konieczne koszty. Warto przy otworzyć przesyłkę przy kurierze czy listonoszu i w razie uszkodzenia sporządzić protokół szkody, będziemy mieli wtedy pewność, że towar dotarł do Państwa uszkodzony, a nie został uszkodzony w wyniku użytkowania.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Karol Graczyk
ul. Wawrzyniaka 16/4
66-400 Gorzów Wlkp.

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Bardzo prosimy o kontakt przed zwrotem, jeżeli będziemy wiedzieli, że chcesz dokonać zwrotu, unikniemy sytuacji, w której nie będziemy wiedzieli, kto zwrotu dokonał i szybciej zakończymy sprawę. Zwroty proszę przesyłać wyłącznie listem poleconym. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia towaru, odpakowania go z folii czy innych powodów, dla którego po zwrocie stracił on na wartości, mamy prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub pomniejszyć oddawaną kwotę. Towar nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania.

O sprzedającym
EsCenterTorun

Informacje o sprzedającym

EsCenterTorun

Pozostałe informacje

Jeżeli towar jest niekompletny lub uszkodzony, możesz dokonać reklamacji. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres escentertorun@gmail.com i napiszesz, co jest nie tak, natychmiast odpowiemy. Jeżeli wina będzie leżała po naszej stronie, poniesiemy oczywiście wszystkie konieczne koszty. Reklamowana może być również niedostarczona przesyłka, ale wyłącznie, jeśli została nadana przesyłką rejestrowaną lub kurierską. Przy zakupie droższych przedmiotów polecamy wybrać taką właśnie przesyłkę. Przypominamy, że warto otworzyć przesyłkę przy kurierze czy listonoszu, który sporządzi protokół szkody, abyśmy widzieli, że uszkodzenie nie wynika z działań kupującego.