ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI VW PASSAT B5 FL (6912016911)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
240,00 zł
z 2 sztuk
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 50,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 70,00 zł
  • lokalizacja: Zakrzówek, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • strona zabudowy: przednie

opis

Przedmiotem sprzedaży jest GOŁY ZDERZAK PRZEDNI DO VW PASSATA B5 FL  widoczny na zdjęciu. STAN  BARDZO DOBRY. Możliwość przesłania większej ilości zdjęć.  CENA ZA SZTUKĘ 

Posiadamy wiele różnych części do tego modelu!!! Zadzwoń i zapytaj

Tel:724430400    mail:carpartsgarage@wp.pl

 

Oferta dotyczy tylko tego co w opisie, jeśli na zdjęciu ujęty jest artykuł z dodatkowym osprzętem to cena nie obejmuje dodatków jeżeli opis tego nie uwzględnia.

Na wszystkie części udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej (o gwarancji pisemnej proszę pisać w wiadomości do sprzedającego lub w formie sms).

Reklamacje i zwroty uwzględniamy za okazaniem faktury lub paragonu. W razie rezygnacji (zwrotu)  zakupionej u Nas części transport zwrotny opłaca kupujący

Przed KUP TERAZ proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia:

1.Czy ogłoszona część faktycznie nadaje się do Twojego auta. (możemy dosłać więcej zdjęć lub podać nr seryjny części)

2.Kosztów przesyłki.

3.Uzyskania większej ilości informacji na temat części.

4.Sprawdzenia faktycznego stanu magazynowego gdyż prowadzimy również sprzedaż na miejscu

.

Zapraszamy na inne nasze aukcje.

Drogi Kliencie pamiętaj!

1.W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy podczas doręczenia, w obecności kuriera, spisać protokół szkody. Powinien on zawierać datę, godzinę doręczenia, sposób zabezpieczeń (karton, folia bąbelkowa, nalepki ostrzegawcze itp.) oraz opis uszkodzeń/braków. Niezbędny druk posiada kurier. Następnie podpisany protokół należy przesłać do nadawcy. Brak spisanego w dniu doręczenia protokołu, uniemożliwia wymianę sprzętu na nowy lub otrzymanie odszkodowania od firmy.

 

2.W przypadku zakupu elementów blacharskich prosimy o wcześniejszy kontakt w celu dostarczenia szczegółowych zdjęć przedstawiających dokładny stan części w dniu wysyłki ponieważ chcemy uniknąć nieporozumień. Większe elementy wysyłamy kurierem na palecie - koszt od 130zł

(większe prawdopodobieństwo nieuszkodzenia paczki)

a także jeżeli wymiary paczki (długość+szerokość+wysokość) przekroczą 300cm,

Nasza firma nie bierze odpowiedzialności za jakość dostarczenia paczki przez kuriera, oraz gdy wysyłamy kilka części w jednej paczce.

W takiej sytuacji zastrzegamy sobie prawo do zmiany kosztów przesyłki.

  1. Odnośnie części mechanicznych (skrzynia biegów, silnik, reduktor) jak i blacharskich polecamy odbiór osobisty.
Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Zakrzówek, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
70,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

CARPARTS MICHAŁ ZARZECZNY
ZAKRZÓWEK WIEŚ 163
23-213 ZAKRZÓWEK
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy na adres E-mail: carpartsgarage@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego. Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji. Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego. Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 1. Gwarancja udzielania jest wyłącznie bezpośredniemu Nabywcy. Okres gwarancji dla Nabywcy wynosi 14 dni gdyż towar zakupiony w naszej firmie jest używany. 2. W pierwszej kolejności następuje wymiana części na taką samą, jeśli nie posiadamy takiej części- zwrot gotówki. 3. Gwarancją objęte są wyłącznie wady i usterki powstałe w przedmiocie sprzedaży w okresie obowiązywania gwarancji. Gwarancji nie podlegają części elektryczne wszelkiego rodzaju 4. Sprzedający gwarantuje Nabywcy poprawne działanie części, na który udzielona została gwarancja, pod warunkiem użytkowania go z należytą profesjonalną starannością, zgodnie z przeznaczeniem. 5. Jeżeli dostarczona cześć nie będzie kompletna, Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od gwarancji. 6. Gwarancja ulega przedłużeniu o okres miedzy zgłoszeniem usterki, a jej usunięciem. 7. Nabywca traci gwarancję w wyniku: - uszkodzenia mechanicznego części - uszkodzenia części spowodowanego przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi - samowolnych napraw części bez konsultacji i zgody Sprzedającego - celowego uszkodzenie części - zastosowania elementów eksploatacyjnych niezgodnych z zaleceniami producenta - uszkodzeń części spowodowanych wadliwym użytkowaniem lub rażącym niedbalstwem. 8. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za pośrednie szkody spowodowane wadliwym działaniem silnika takie jak: koszty unieruchomienia pojazdu, dojazdu do sprzedającego, parkowania, holowania, wynajmu samochodów zastępczych. W szczególności uprawnienia z gwarancji nie obejmują prawa domagania się zwrotu utraconych zysków w związku z awarią przedmiotu umowy. 9. Reklamacje uwzględniane są do 14 dni od daty doręczenia do Klienta. Zwrot towaru - odbywa się po ustaleniu zwrotu przez obie strony. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Car Parts
Zakrzówek Wieś 163
23-213 Zakrzówek

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczony towar ze względu na swój charakter został nierozłącznie połączony z innymi rzeczami (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje


 

1) Uzgodnij szczegóły techniczne - model wersje i rok auta oraz numer części 
2)Części elektryczne nie podlegaja zwrotowi ani reklamacji gdyż mogą byc narażone na uszkodzenie (złe zdiagnozowanie awari w aucie powodujące zwarcie i uszkodzenie kupionej części).

3)Części mechaniczne są zaznaczane lub plombowane, w przypadku zniszczenia znaków lub zerwania plomb zwrot i reklamacja nie bedą możliwe.

4) Nie przyjmujemy reklamacji jeśli przed zalicytowaniem nie upewnisz się że to na 100% to co potrzebujesz, a stwierdzenie wydawało mi się - nie jest podstawą do reklamacji.

5) W przypadku otrzymania paczki uszkodzonej prosimy o niezwłoczny kontakt i wypełnienie w obecności kuriera protokołu zniszczenia przesyłki. 

5) Wszelkie reklamacje należy zgłaszać telefonicznie w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty zakupu celem uzgodnienia warunków wymiany bądź zwrotu.

6) Nie odbieramy paczek pobraniowych, które nie zostały przez nas zamówione.

7) Pieniądze za zwrócony towar wpłacamy na konto.

8) Wrazie rezygnacji z zakupionej części  klient za przesyłkę zwrotną płaci sam


O sprzedającym
CARpartsgarage
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

61

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 724****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
08:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Wysyłka możliwa tylko w kraju nie wysyłamy paczek poza granice Polski

Numer oferty:6912016911
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry