Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ZDERZAK AUDI A8 D4 4H0 LIFT 2014-1016 PO LIFTINGU (6542012270)

zakończona
1 200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 40,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
 • lokalizacja: Wschowa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • strona zabudowy: przednie
 • typ samochodu: samochody osobowe

Opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST ZDERZAK DO AUDI A8 LIFT D4 4H0   ,W OFERCIE POSIADAMY SZEROKI WYBÓR CZĘŚCI DO TEGO MODELU AUDI , NA OSOBNYCH AUKCJACH ALLEGRO .,Z UWAGI NA CZĘSTE ZMIANY MAGAZYNOWE MOŻLIWE INNE KOLORY.,NA WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZĄCE DOKŁADNEGO STANU, WYSYŁKI I DOSTĘPNOŚCI CZĘŚCI ODPOWIADAMY WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE TEL.601-592-037

TEL 601-592-037

Dostawa i płatność
od 40,00 zł

Lokalizacja: Wschowa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
40,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
50,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

WSCHOWA
GARBARSKA 33
67400 WSCHOWA
woj. lubuskie
email: audipartner@op.pl
tel.: 601592037

 • poniedziałek - niedziela 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 FIRMA ZAJMUJE SIE WYLĄCZNIE UZYWANYMI CZESCIAMI DO SAMOCHODÓW MARKI AUDI ,UDZIELAMY GWARANCJI ROZRUCHOWEJ NA CZESCI UŻYWANE,OPRÓCZ CZĘSCI ELEKTRONICZNYCH LUB ELEKTRYCZNYCH,WSZYSTKIE REKLAMACJE UZNAJEMY WYŁACZNIE PO OTRZYMANIU ZDJEC PRZEDMIOTU I PORÓWNANIU Z NASZYMI ZDJĘCIAMI ROBIONYMI PRZED WYSYŁKĄ ,JEZELI WYKLUCZYMY WINE DOSTAWCY ,KURIERA, PROPONUJEMY WYMIANE ,OBNIŻENIE CENY LUB ZWROT TOWARU ,WSZYSTKIE USZKODZENIA NALEŻY ZGŁOSCIC DOSTAWCY W DNIU DOSTARCZENIA I SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ SZKODY ,W PRZECIWNYM RAZIE REKLAMACJA NIE BEDZIE UWZGLĘDNIONA,NA CZESCI ELEKTRONICZNE LUB ELEKTRYCZNE NIE UDZIELAMY GWARANCJI ,CHYBA ZE SĄ U NAS MONTOWANE.WIĘKSZOŚC ELEMENTÓW WYMAGA POWTORNEGO LAKIEROWANIA,CHYBA ZE JEST TO INACZEJ OPISANE W AUKCJI, ,.JESLI TOWAR ZOSTAŁ OD NAS WYSŁANY NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY I TO POTWIERDZĄ NASZE ZDJECIA I PROTOKÓŁ SZKODY ,NALĘZY WYSLAC TOWAR BEZ POBRANIA Z UBEZPIECZENIEM ,Z PROTOKOŁEM ZWROTU PISMEM O ODSTĄPIENIU OD UMOWY  NUMEREM DOWODU ORAZ Z NUMEREM KONTA ,sRODKI ZWRÓCIMY W PRZECIĄGU 14 DNI.


 

Sprzedający nie udziela gwarancji na sprzedawane Towary, chyba, że oświadczy inaczej w odniesieniu do konkretnego Towaru.

Informacja o objęciu danego Towaru gwarancją danego producenta znajduje się w opisie tego Towaru.

Części elektroniczne nie podlegają zwrotom.

Towar  posiada oznakowanie w postaci plomb.  Brak oznakowania lub taśm  firmowych oznacza naruszenie zawartości towaru lub jego używanie, co  uniemożliwia zwrot.  

Umową Sprzedaży objęte są Towary używane,  więc noszą ślady użytkowania, które nie mogą być uważane za ich wady.  Istotne wady Towarów są opisane na stronie danego Towaru. 

W  przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką wyłącza się  przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. (art. 558 § 1 kodeksu  cywilnego) 

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędy diagnostyczne warsztatów oraz za nie właściwy montaż zakupionych części.

Sprzedawca  jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący  wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy (art. 557 § 1 kodeksu  cywilnego). 

Reklamacje konsumentów z tytułu rękojmi za wady  rzeczy sprzedanej będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po okazaniu  sprzedającemu dokumentu zakupu (paragonu) bądź protokołu uszkodzenia. 

W  obecności przewoźnika należy sprawdzić zawartość przesyłki, w przypadku  występowania ewentualnych ubytków lub uszkodzeń kupujący jest  zobowiązany sporządzić z kierowcą przewoźnika protokół szkody  (uszkodzenia), który będzie podstawą reklamacji. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FIRMA HANDLOWA QUATRO RADOSŁAW KOWALSKI
GARBARSKA 33
67-400 WSCHOWA
Dodatkowe informacje

 KUPUJĄCY POWIADAMIA NAS O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI I PROBLEMIE ,PRZED WYSYŁKĄ FOTOGRAFUJEMY WSZYSTKIE CZESCI W CELU WYKLUCZENIA USZKODZEN KURIERSKICH ,JESLI JEST COŚ CO RZECZYWIŚCIE SWIADCZY O NASZYM NIEDOPATRZENIU, JEST MOŻLIWOŚC ZWROTU TOWARU, BĄDŻ WYMIANY LUB OBNIŻENIA CENY. Ewentualne reklamacje uszkodzonego towaru rozpatrujemy gdy klient ma potwierdzenie rozpakowania przesylki przy kurierze czyli protokół szkody .

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FIRMA HANDLOWA QUATRO RADOSŁAW KOWALSKI
GARBARSKA 33
67-400 WSCHOWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

KUPUJĄCY POWIADAMIA NAS O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI I PROBLEMIE ,PRZED WYSYŁKĄ FOTOGRAFUJEMY WSZYSTKIE CZESCI W CELU WYKLUCZENIA USZKODZEN KURIERSKICH ,JESLI JEST COŚ CO RZECZYWIŚCIE SWIADCZY O NASZYM NIEDOPATRZENIU, JEST MOŻLIWOŚC ZWROTU TOWARU, BĄDŻ WYMIANY LUB OBNIŻENIA CENY. FIRMA ZAJMUJE SIE WYLĄCZNIE UZYWANYMI CZESCIAMI DO SAMOCHODÓW MARKI AUDI ,WSZYSTKIE REKLAMACJE UZNAJEMY WYŁACZNIE PO OTRZYMANIU ZDJEC PRZEDMIOTU I PORÓWNANIU Z NASZYMI ZDJĘCIAMI ROBIONYMI PRZED WYSYŁKĄ ,JEZELI WYKLUCZYMY WINE DOSTAWCY ,KURIERA, PROPONUJEMY WYMIANE ,OBNIŻENIE CENY LUB ZWROT TOWARU ,WSZYSTKIE USZKODZENIA NALEŻY ZGŁOSCIC DOSTAWCY W DNIU DOSTARCZENIA I SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ SZKODY ,W PRZECIWNYM RAZIE REKLAMACJA NIE BEDZIE UWZGLĘDNIONA ,.JESLI TOWAR ZOSTAŁ OD NAS WYSŁANY NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY I TO POTWIERDZĄ NASZE ZDJECIA ,NALĘZY WYSLAC TOWAR BEZ POBRANIA Z UBEZPIECZENIEM ,Z PROTOKOŁEM ZWROTU I PISMEM O ODSTAPIENIU OD UMOWY Z NUMEREM DOWODU ORAZ Z NUMEREM KONTA ,sRODKI ZWROCIMY W PRZECIĄGU 14 DNI.

O sprzedającym
audipartner
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

40

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Radosław Kowalski
FIRMA HANDLOWA QUATRO RADOSŁAW KOWALSKI
ul. Garbarska33
67-400 Wschowa
REGON: 977976641
NIP: 925-184-10-84

Kontakt

 • 601****** (pokaż)
 • 601****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

FIRMA HANDLOWA QUATRO RADOSŁAW KOWALSKI

67-400 WSCHOWA UL GARBARSKA 33

audipartner@op.pl

tel 601-5920-37

Pozostałe informacje

   FIRMA ZAJMUJE SIE WYLĄCZNIE UZYWANYMI CZESCIAMI DO SAMOCHODÓW MARKI AUDI ,WSZYSTKIE REKLAMACJE UZNAJEMY WYŁACZNIE PO OTRZYMANIU ZDJEC PRZEDMIOTU I PORÓWNANIU Z NASZYMI ZDJĘCIAMI ROBIONYMI PRZED WYSYŁKĄ ,JEZELI WYKLUCZYMY WINE DOSTAWCY ,KURIERA, PROPONUJEMY WYMIANE ,OBNIŻENIE CENY LUB ZWROT TOWARU ,WSZYSTKIE USZKODZENIA NALEŻY ZGŁOSCIC DOSTAWCY W DNIU DOSTARCZENIA I SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ SZKODY ,W PRZECIWNYM RAZIE REKLAMACJA NIE BEDZIE UWZGLĘDNIONA ,.JESLI TOWAR ZOSTAŁ OD NAS WYSŁANY NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY I TO POTWIERDZĄ NASZE ZDJECIA ,NALĘZY WYSLAC TOWAR BEZ POBRANIA Z UBEZPIECZENIEM ,Z PROTOKOŁEM ZWROTU NUMEREM DOWODU ORAZ Z NUMEREM KONTA ,sRODKI ZWRÓCIMY W PRZECIĄGU 14 DNI.WSZYSTKIE CZESCI WYMAGAJĄ PONOWNEGO LAKIEROWANIA ,CHYBA ZE JEST INACZEJ OPISANE W AUKCJI.ZYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW ,#ZESPÓL AUDIPARTNER#

Uwaga! Stan magazynowy często ulega zmianom. Przed zakupem proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dostępności towaru. Paczki wysyłamy również za pobraniem za pośrednictwem firm kurierskich. Wysyłka paczek od poniedziałku do piątku do godz. 14.00. Nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w trakcie transportu.

Wyświetlenia:85
Numer oferty:6542012270
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry