%% Zbrojnik L 128 Hemiancistrus sp. WF (6483130426)

zakończona
110,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą AKWAPASJA.PL

Dziś oferuję:

Zbrojnik L 128 Hemiancistrus sp. WF 8-9cm

Ryby 100% zdrowe, przyjmują pokarm suchy i mrożony. POLECAM!

W razie wątpliwości czy dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny 608 585 535 lub zapraszam bezpośrednio na hodowlę na miejscu: ul. Pyrzycka 33, Szczecin

Wysyłka ryb:

Przesyłka kurierska = Przesyłka konduktorska PKP 40zł,

PKS 25zł.

Bla Bla Car ustalane indywidualnie Kupujący - Kierowca

Nie wysyłam ryb przesyłkami kurierskimi!!!

Pakowanie i styrobox GRATIS. Gwarancja dostawy 100% żywych ryb. W przypadku martwych ryb w transporcie - zwrot pieniędzy.

Wysyłka od kwoty zakupów 200zł (nie licząc kosztów transportu).

Jeśli jesteś zainteresowany innymi, trudnymi do zdobycia rybami proszę o e-mail KONIECZNIE z łacińskimi nazwami. Postaram Ci się je sprowadzić i nie będziesz ich już musiał oglądać tylko na ekranie komputera ;-)

Oczekuję na Twoją wiadomość ;-)

W przypadku jakichkolwiek niejasności, wątpliwości z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania:

artur(małpa)akwapasj­a.pl lub 608 585 535WAŻNE: Z racji tego, ze np. wyjeżdżam z wysyłkami ryb itp przed planowaną wizytą proszę o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam
AKWAPASJA.PL

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 40,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Nie przyjmujemy zwrotu ani wymiany żywych zwierząt!

pozostałe informacje

Wysyłka ryb: Przesyłka kurierska = Przesyłka konduktorska PKP 40zł, PKS 25zł. Bla Bla Car ustalane indywidualnie Kupujący - Kierowca Nie wysyłam ryb przesyłkami kurierskimi!!! Pakowanie i styrobox GRATIS. Gwarancja dostawy 100% żywych ryb. W przypadku martwych ryb w transporcie - zwrot pieniędzy. Wysyłka żywych zwierząt od kwoty zakupów 150zł (nie licząc kosztów transportu).