ZBIORNIK 1000L POJEMNIK 1000 CPN DYSTRYBUTOR POMPA (6541269543)

zakończona
450,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
 • lokalizacja: Pruszków
 • stan: nowe

WITAM.

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST DYSTRYBUTOR DO OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO BEZ ZBIORNIKA Z JEDYNĄ NA RYNKU POLSKĄ POMPĄ O KONSTRUKCJI ŁOPATKOWEJ KTÓRA TO KONSTRUKCJA JAKO JEDYNA UMOŻLIWIA SAMOZASYSANIE. ZESTAW DYSTRYBUCYJNY BEZ ZBIORNIKA POKAZANY NA PIERWSZYM ZDJĘCIU.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI :

1.POLSKA POMPA KTÓRA W PRZECIWIEŃSTWIE DO „CHIŃSKICH” POMP WYSTĘPUJĄCYCH GŁÓWNIE NA ALLEGRO OBJĘTA JEST GWARANCJĄ POLSKIEGO PRODUCENTA A JAKO ŻE PRZEWIDZIANA JEST NA KILKA LAT PRACY DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ CZĘŚCI ZAMIENNE DOSTĘPNE OD RĘKI A NIE TAK JAK U KONKURENCJI ZA MIESIĄC LUB DWA.

A OTO NAJWIĘKSZE ZALETY POMPY:

 • KONSTRUKCJA ŁOPATKOWA KTÓRA JAKO JEDYNA UMOŻLIWIA SAMOZASYSANIE ( przy otwartym przewodzie tłocznym nie potrzeba jej zalewać przed tankowaniem )

 • EKONOMIA ( pompa przy małym poborze prądu ma jednocześnie dużą wydajność )

 • BY-PASS ZABEZPIECZA POMPĘ PRZED PRZECIĄŻENIEM GDY ZAMKNIEMY PISTOLET LUB PRZYPADKOWO ZAGNIEMY PRZEWÓD A POMPA JEST WŁĄCZONA (właśnie dla tego „Chińskie” pompy ciekną jako że nie mają baj-pasa wytwarza się większe ciśnienie które powoduje wyciek oleju lub zatrzymanie pompy a w konsekwencji spalenie silnika )

 • SITKO WEWNĘTRZNE POMPY KAŻDY DOBRY PRODUCENT POMP POLSKICH I WŁOSKICH ZABEZPIECZA POMPĘ ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

 • KORPUS POMPY ZBUDOWANY Z ŻELIWA ( a nie z plastiku jak niektóre „Chińskie” )

 • WIRNIK ZE STALI

 • ZWYKŁY GWINT HYDRAULICZNY WEWNETRZNY1 CAL ( więc kształtki i krućce można kupić w zwykłym sklepie hydraulicznym )

 • ŁATWA DIAGNOSTYKA ( po odkręceniu dekielka mamy dostęp do wirnika z łopatkami najważniejsza część pompy ok 3 min. pracy )

CENA ZA SAMĄ POMPĘ: 250 ZŁ.

2. MIĘKKI GUMOWY WĄŻ DO OLEJU NAPĘDOWEGO 2,5METRA NA SSANIU „FAGUMIT „ I 3 METRY NA TŁOCZENIU „STOMIL”( węże można docinać według potrzeby klienta na ssaniu 20zł za metr na tłoczeniu 15zł.za metr ) DODATKOWO W KOMPLECIE SĄ SZEROKIE OBEJMY NA KLUCZYK ( a nie cienkie na śrubokręcik ) 5zł. za szt

3.NA KOŃCU PRZEWODU SSĄCEGO ZAINSTALOWANY JEST MOSIĘŻNY ZAWÓR ZWROTNY (żeby olej się nie cofał a zawór lepiej opadał na dno).50zł. za szt.

PLASTIKOWY PISTOLET Z BLOKADĄ WCIŚNIĘTEJ RĄCZKI (oczywiście pistolet można zamienić na inne pokazane na szóstym zdjęciu ) 30zł. za szt

CAŁOŚĆ PRZYKRĘCONA DO CZERWONEJ TARCZY Z DASZKIEM DLA ŁATWIEJSZEGO MONTAŻU NA ŚCIANIE LUB ZBIORNIKU 70zł. za szt.

CENA ZESTAWU BEZ ZBIORNIKA 450 ZŁ A ZE ZBIORNIKIEM 670 ZŁ ZBIORNIKI MOŻNA ŁĄCZYĆ(zdjęcie nr.2) ROZDZIELACZEM 40ZŁ Z PUNKTU.

DLA DŁUGIEJ I BEZAWARYJNEJ PRACY POMPY NIEZBĘDNE JEST ZAMONTOWANIE BARDZO DOKŁADNEGO FILTRA Z PAPIEROWYM WKŁADEM KTÓRY WYELIMINUJĘ BRUD I KRYSZTAŁKI PARAFINY WYTRĄCAJĄCE SIĘ W ZIME A TAK UCIĄŻLIWE DLA POMPY I SAMOCHODU ( zapchany parafiną filtr samochodu utrudnia rozruch a w skrajnych przypadkach może spowodować unieruchomienie pojazdu ). FILTR Z PRZYSTAWKĄ I ŚRUBUNKIEM DO ZAMONTOWANIA MOŻNA NABYĆ PO KLIKNIĘCIU NA „WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO”.CENA SAMEGO FILTRA 25 ZŁ A KOMPLET Z PODŁĄCZENIEM 110 ZŁ

CAŁY ZESTAW MOŻNA WYPOSAŻYĆ DODATKOWO W LICZNIK ELEKTRONICZNY ( 550 zł.) MOCOWANY PRZY PISTOLECIE LUB PRZY POMPIE LUB W LICZNIK MECHANICZNY(230 zł ) WSZYSTKIE LICZNIKI MOŻNA REGULOWAĆ NA SWOJĄ KOŻYŚĆ

KONTAKT TEL.501 108 854;22 728 00 65 WWW.ARSYL.MOJAGIELDA­.PL

DO OBEJRZENIA W PRUSZKOWIE LUB NA GIEŁDZIE SAMOCHODOWEJ W SŁOMCZYNIE

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO ZREZYGNOWANIA Z TRANZAKCJI W PRZYPADKU KUPUJĄCEGO NIE ZAREJESTROWANEGO. W SPRZEDAŻY NA INNYCH AUKCJACH (proszę kliknąć „pozostałe w przedmiotach sprzedającego „) MAMY RÓWNIEŻ INNE SAMOZASYSAJĄCE ŁOPATKOWE POMPY DO OLEJU NAPĘDOWEGO ZNANYCH PRODUCENTÓW POLSKICH I WŁOSKICH. KAŻDA Z POMP MUSI MIEĆ DWA ZABEZPIECZENIA: SITKO WEWNĘTRZNE W POMPIE CHRONI PRZED USZKODZENIAMI MECHANICZNYMI I BAJ-PAS ( zapobiega przeciążeniu pompy gdy zamkniemy pistolet lub zagniemy przewód) KTÓREGO BRAK POWODUJE PRZECIĄŻENIE LUB NIESZCZELNOŚCI W DYSTRYBUTORZE

POMPY PRODUKOWANE SĄ O WYDAJNOŚCI 30,42,58,79,110,150 LITRÓW NA MINUTĘ (150 to największa pompa samozasysająca na rynku).

NAPIĘCIU ZASILANIA pomp to:12V.24V.230V.

- ZBIORNIKI DO OLEJU NAPĘDOWEGO I OPAŁOWEGO Z PODWÓJNYM ZABEZPIECZENIEM PONIEWAŻ W MYŚL NAJNOWSZYCH PRZEPISÓW OCHRONY ŚRODOWISKA ZBIORNIK MUSI MIEĆ DWA PŁASZCZE (zbiornik w zbiorniku) I DODATKOWO POWINIEN MIEĆ CZUJNIKI PRZECIEKU MIĘDZY PŁASZCZAMI (który sygnalizuje o ewentualnej nieszczelności )ORAZ CZUJNIKI: MAKSYMALNEGO POZIOMU (żeby nie wlać za dużo do zbiornika) I CZUJNIK AKTUALNEGO POZIOMU (żeby wiedzieć ile mamy aktualnie w zbiorniku ) DODATKOWO WYPOSAŻONE SĄ W ALARM NISKIEGO POZIOMU (który ostrzega o tym że paliwo się kończy ) .ZBIORNIKI WYPOSAŻONE SĄ W ZAMYKANĄ SZAFĘ KTÓRA ZABESPIECZA PRZED DOSTĘPEM OSÓB TRZECICH

-LICZNIKI MECHANICZNE O ZAKRESIE PRACY OD-30 DO 100LITRÓW NA MINUTĘ, Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI DOKŁADNOŚCI.

DOKŁADNE LICZNIKI ELEKTRONICZNE W DOBRYCH ZAKRESACH PRACY I REALNEJ DOKŁADNOŚCI 1% (dokładność katalogowa 0,5%niemożliwa do uzyskania) WSZYSTKIE LICZNIKI Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI W SZEROKIM ZAKRESIE.

- DOKŁADNE FILTRY WYMIENNE DO OLEJU NAPĘDOWEGO Z WKŁADEM PAPIEROWYM O DOKŁADNOŚCI :10;25;30 i 60 MIKRONÓW W OBUDOWIE PRZEZROCZYSTEJ DLA ŁATWEJ KONTROLI WIZUALNEJ ( można pokazać dostawcy paliwa jakie cudo nam przywozi ) LUB METALOWEJ ,FILTRY SĄ OBOWIĄZKOWE DO POMP I LICZNIKÓW PONIEWAŻ WIĘKSZOŚĆ USTEREK POMP I NIEDOKŁADNOŚCI LICZNIKÓW SPOWODOWANA PRZEZ BRUDNE PALIWO ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

-PISTOLETY ODBIJAJĄCE ( sam odcina dopływ oleju gdy w zbiorniku jest pełno jak w CPN”)

_WĘŻE GUMOWE MIĘKKIE OLEJOODPORNE ( stomil, fagumit ) DOCINANE WEDŁUG POTRZEB KLIENTA 15ZŁ. M. TŁOCZNY I 20ZŁ.M SSĄCY (większość sprzedawców ma węże twarde PCV nie olejoodporne)

- POZOSTAŁY OSPRZĘT DO DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO W TYM BOGATY WYBÓR CZĘŚCI DOSTĘPNYCH OD RĘKI KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE W NORMALNEJ EKSPLOATACJI (u sprzedawców Chińszczyzny części może będą za tydzień ,dwa tygodnie a najczęściej wcale).

ZAPRASZAMY DO SKLEPU W PRUSZKOWIĘ LUB NA GIEŁDĘ W SŁOMCZYNIE ( konieczny kontakt telefoniczny) TEL. 501 108 854;22/728 00 65. WWW.ARSYL.MOJAGIELDA­.PL

POSZUKUJEMY ODBIORCÓW HURTOWYCH DUŻE RABATY

.Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie czternastu dni od zawarcia umowy.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy