ZBIORNIK 1000L CPN DYSTRYBUTOR POLSKA POMPA DO ON (6908393867)

zakończona
750,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 40,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 40,00 zł
 • lokalizacja: Pruszków, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Witam.

Przed zakupem proszę o telefon w sprawie dostępności towaru lub możliwości wysyłki !!!

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw do wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego i opałowego pokazany na pierwszym zdjęciu. W cenie: 750 zł. Bez zbiorników ! ! !

W skład zestawu wchodzi:

1. Jedyna na rynku polska pompa do oleju napędowe go i opałowego ( koszt samej pompy 250 zł)

W przeciwieństwie do „chińskich” pomp występujących głównie na allegro objęte są gwarancją polskiego producenta a jako że przewidziana jest na kilka lat pracy dostępne są również części zamienne dostępne od ręki a nie tak jak u konkurencji za miesiąc,dwa lub wcale.

A oto największe zalety pompy:

 • Konstrukcja łopatkowa która jako jedyna umożliwia samo zasysanie ( przy otwartym przewodzie tłocznym nie potrzeba jej zalewać przed tankowaniem )

 • Ekonomia ( pompa przy małym poborze prądu ma jednocześnie dużą wydajność )

 • By-pass zabezpiecza pompę przed przeciążeniem gdy zamkniemy pistolet lub przypadkowo zagniemy przewód a pompa jest włączona (właśnie dla tego „Chińskie” pompy ciekną jako że nie mają bajpasa wytwarza się większe ciśnienie które powoduje wyciek oleju lub zatrzymanie pompy a w konsekwencji spalenie silnika )

 • Sitko wewnętrzne pompy każdy dobry producent pomp polskich i włoskich zabezpiecza pompę ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

 • Korpus pompy zbudowany z żeliwa ( a nie z plastiku jak niektóre „chińskie” )

 • Wirnik ze stali

 • Zwykły gwint hydrauliczny wewnętrzny 1 cal ( więc kształtki i króćce można kupić w zwykłym sklepie hydraulicznym )

 • Łatwa diagnostyka ( po odkręceniu dekielka mamy dostęp do wirnika z łopatkami ok 3 min.)

Cena za samą pompę: 250 zł.

2. Duży i bardzo dokładny filtr 25 lub 10 mikronów ( sam filtr 110 zł )

Dla długiej i bezawaryjnej pracy pompy niezbędne jest zamontowanie bardzo dokładnego filtra z papierowym wkładem który wyeliminuję brud i kryształki parafiny wytrącające się w zimę a tak uciążliwe dla pompy i samochodu ( zapchany parafiną filtr samochodu utrudnia rozruch a w skrajnych przypadkach może spowodować unieruchomienie pojazdu ). Filtr z przystawką i śrubunkiem do zamontowania można nabyć po kliknięciu na „wszystkie przedmioty sprzedającego”.cena Samego filtra 110 zł z pompą w promocji 350 zł.

3. Mosiężny zawór zwrotny (sam zawór 50 zł )

Dodatkowo dla lepszego samo zasysania pompy i ewentualnej dokładności licznika należy zamontować olejoodporny mosiężny zawór zwrotny z sitkiem wstępnym na końcu przewodu ssącego

4. Węże miękkie gumowe olejoodporne (cena wężów 15 zł tłoczny i 20 zł ssący )

W przeciwieństwie do węży z chińskich zestawów ( tak twarde że nie nadają się do użytku ) my dajemy nasze polskie węże.

 • 4m.tłocznego ( Stomil Bydgoszcz )

Docinamy według potrzeby klienta 15 zł za każdy dodatkowy metr

 • 2,5 m, węża na zasysanie ( Fagumit Wolbrom ) docinamy według potrzeby klienta 20 zł. Za każdy dodatkowy metr

Najlepiej dobrze zmierzyć odległość do pojazdu i dla świętego spokoju dodać minimum 1 metr i zamówić w jednym kawałku.

5.Pistolet nie odcinający z wbudowanym licznikiem elektronicznym (cena samego pistoletu 300 zł )

Przepływomierz jest miernikiem przystosowanym do wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego i opałowego (nie należy z niego sprzedawać )

 • Dzięki temu że pistolet nie odbija stawia bardzo mały opór pompie co ma znaczenie przy małych pompach głównie 12 i 24 Volt ( pompa nie traci na 20 %wydajności jak w przypadku założenia pistoletu odbijającego )

 • Dodatkowo ma dwa stopnie regulacji przepływu oleju co jest istotne przy dolewaniu pod korek

 • Licznik ma najprostszą funkcję kalibracji jaką można spotkać w przepływomierzu, więc można go regulować również na swoją korzyść ( oczywiście w zakresie swojej dokładności )

 • Przepływomierz wyposażony jest w trzy liczniki:

  Licznik bieżącego tankowania kasowalny po każdorazowym tankowaniu

  Licznik TOTAL RESET który pokazuje ilość przelanego oleju od początku użytkowania ( kasowalny )

  Licznik TOTAL który pokazuje ilość przelanego oleju od początku użytkowania ( niekasowalny ) pokazuje się po krótkim wciśnięciu dwóch przycisków na raz.

Dzięki swojej małej komorze pomiarowej przepływomierz dobrze pokazuje również przy wolnym przepływie czyli na przykład przy dolewkach ( błędem tym są obarczone duże liczniki mechaniczne ich zakres pracy to od 30 do 100 litrów na minutę i dopiero powyżej 30 litrów na minutę zaczynają względnie dobrze działać )

Korpus przepływomierza wykonany jest aluminium dzięki czemu konstrukcja jest mocna i nie przecieka tak jak w przypadku chińskich liczników plastikowych a jednocześnie lekka co pozwala na montaż pistoletu przy przenośnych pompach 12 lub 24 volt . Licznik wbudowany w pistolet ma tę zaletę że jest dobrze widoczny nawet jak odejdziemy od pompy na dużą odległość w przypadku długiego węża.

Żeby wyeliminować wycieki oleju i zasysanie obcego powietrza tak częste w chińskich pompach gwinty uszczelniamy niezawodnym klejem .Obejmy Na węże dajemy szerokie te na kluczyk a nie na śrubokręt jak w chińskich zestawach a końcówki i łączniki do węży są metalowe

Ponieważ od 12 lat zajmujemy się tylko dystrybutorami i osprzętem do oleju znamy się na tym i służymy doświadczeniem i dostępnością do części których to u sprzedawców chińskich pomp próżno szukać (mam łopatki do pomp które miałem 10 lat temu )

Konkludując lepiej kupić sprawdzoną Polską lub Włoską pompę i mieć święty spokój na niż kupić taniego „Chińczyka” i mieć kłopoty bo przecież „to tanio to wychodzi zawsze drożej” www.arsyl.net tel.501 108 854;22/728 00 65 Pruszków,ul. Krzywdy Rzewuskiego 45 przed przyjazdem proszę koniecznie o telefon.

Zastrzegam sobie prawo zrezygnowania z transakcji w przypadku kupującego nie zarejestrowanego. W sprzedaży na innych aukcjach mamy również inne samozasysające łopatkowe pompy do oleju napędowego znanych producentów polskich i Włoskich do obejrzenia w „POZOSTAŁE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO”,na giełdzie samochodowej w Słomczynie k/Grójca i na miejscu w Pruszkowie po uprzednim telefonicznym umówieniu się tel.501 108 854.

INNE PRZEDMIOTY W OFERCIE:

Pompy produkowane są o wydajności 30,42,58,79,100,110,­150 litrów na minutę (150 to największa pompa samozasysająca na rynku).

Napięciu zasilania pomp to:12v.24v.230v.

- zbiorniki do oleju napędowego i opałowego z podwójnym zabezpieczeniem ponieważ w myśl najnowszych przepisów ochrony środowiska zbiornik musi mieć dwa płaszcze (zbiornik w zbiorniku) i dodatkowo powinien mieć czujniki przecieku między płaszczami (który sygnalizuje o ewentualnej nieszczelności )oraz czujniki: maksymalnego poziomu (żeby nie wlać za dużo do zbiornika) i czujnik aktualnego poziomu (żeby wiedzieć ile mamy aktualnie w zbiorniku ) dodatkowo wyposażone są w alarm niskiego poziomu (który ostrzega o tym że paliwo się kończy ) .Zbiorniki Wyposażone są w zamykaną szafę która zabezpiecza przed dostępem osób trzecich

-liczniki mechaniczne o zakresie pracy od-30 do 100 litrów na minutę, z możliwością regulacji dokładności.

Dokładne liczniki elektroniczne w dobrych zakresach pracy i realnej dokładności 1% (dokładność katalogowa 0,5%niemożliwa do uzyskania) wszystkie liczniki z możliwością regulacji w szerokim zakresie.

- dokładne filtry wymienne do oleju napędowego z wkładem papierowym o dokładności :10;25;30 i 60 mikronów w obudowie przezroczystej dla łatwej kontroli wizualnej ( można pokazać dostawcy paliwa jakie cudo nam przywozi ) lub metalowej ,filtry są obowiązkowe do pomp i liczników ponieważ większość usterek pomp i niedokładności liczników spowodowana przez brudne paliwo ( bo jak wiadomo w Polsce nie występuje pojęcie czystego paliwa )

-pistolety odbijające ( sam odcina dopływ oleju gdy w zbiorniku jest pełno jak w „CPN”)

_węże gumowe miękkie olejoodporne ( Stomil, Fagumit ) docinane według potrzeb klienta 15 zł. M. Tłoczny i 20 zł.m ssący (większość sprzedawców ma węże twarde PCV nie olejoodporne)

- pozostały osprzęt do dystrybucji oleju napędowego w tym bogaty wybór części dostępnych od ręki które są niezbędne w normalnej eksploatacji (u sprzedawców chińszczyzny części może będą za tydzień ,dwa tygodnie a najczęściej wcale).

zapraszamy do sklepu w Pruszkowie lub na giełdę w Słomczynie ( konieczny kontakt telefoniczny) tel. 501 108 854;22/728 00 65. www.arsyl.net

poszukujemy odbiorców hurtowych duże rabaty

.Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie czternastu dni od zawarcia umowy.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 40,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 40,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

"ARSYL"
Pęcicka 26
05-800 Pruszków
NIP: 534-020-29-23
REGON: 012345936