ZAWÓR TURBINY GRUSZKA BAŃKA MERCEDES C E SPRINTER (6912012750)

zakończona
200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Ruda Śląska, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: KKK
  • typ samochodu: samochody osobowe, samochody dostawcze

Kontakt

  • TELEFON
    48 662-651-009
    48 662-653-033
    48 608-429-934
    32 24 00 381
  • E-MAIL
    box_moto@poczta.onet­.pl
  • GADU-GADU
    11843980
    50128257

Rzetelna Firma

P.H.U. BOX-MOTO
Monika Zuber

SKLEP
ul.Szarotek 5
41-709
Ruda Śląska

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku
9:00-17:00
sobota 9:00-13:00

Wysyłka / Płatność

  • Poczta Polska Priorytet
  • Poczta Polska PACZKA24
  • Przesyłka Kurierska Pocztex


    ING Bank Śląski
    27 1050 1331 1000 0090 6688 6657

PODANA CENA JEST KWOTĄ BRUTTO !!!

NOWY ORYGINALNY ZAWÓR TURBINY TURBOSPRĘŻARKI
CIŚNIENIOWO - PNEUMATYCZNY GRUSZKA BAŃKA
FIRMY BORG WARNER - KKK A 6510900166

MERCEDES

C W204 C204 C220CI C250CDI

E W212 S212 C207 E220CDI E250CDI E350CDI

GLK X204 GLK220CDI GLK250CDI

SPRINTER 906

SILNIKI OM651 2.2CDI

Marka: BORG WARNER - KKK
Numer artykułu: A6510900166
Opis: ZAWÓR TURBOSPRĘŻARKI
Opis dodatkowy : ORYGINAŁ
NR. OES
Producent Numer OE
MERCEDES-BENZ A6510900166 A 6510900166 A 651 090 01 66
ZASTOSOWANIE W TURBOSPRĘŻARKACH
Producent Numer OE
MERCEDES-BENZ A6510900080 A 6510900080 A 651 090 00 80
MERCEDES-BENZ A6510900880 A 6510900880 A 651 090 08 80
MERCEDES-BENZ A6510900980 A 6510900980 A 651 090 09 80
MERCEDES-BENZ A6510901080 A 6510901080 A 651 090 10 80
MERCEDES-BENZ A6510902280 A 6510902280 A 651 090 22 80
MERCEDES-BENZ A6510902380 A 6510902380 A 651 090 23 80
MERCEDES-BENZ A6510903280 A 6510903280 A 651 090 32 80
MERCEDES-BENZ A6510903480 A 6510903480 A 651 090 34 80
MERCEDES-BENZ A6510903880 A 6510903880 A 651 090 38 80
MERCEDES-BENZ A6510904180 A 6510904180 A 651 090 41 80
MERCEDES-BENZ A6510904680 A 6510904680 A 651 090 46 80
MERCEDES-BENZ A6510904780 A 6510904780 A 651 090 47 80
MERCEDES-BENZ A6510904880 A 6510904880 A 651 090 48 80
MERCEDES-BENZ A6510904980 A 6510904980 A 651 090 49 80
MERCEDES-BENZ A6510905080 A 6510905080 A 651 090 50 80
MERCEDES-BENZ A6510905280 A 6510905280 A 651 090 52 80
MERCEDES-BENZ A6510905380 A 6510905380 A 651 090 53 80
MERCEDES-BENZ A6510905580 A 6510905580 A 651 090 55 80
MERCEDES-BENZ A6510906080 A 6510906080 A 651 090 60 80
BORG WARNER - KKK 10009700008/R
BORG WARNER - KKK 10009700007
BORG WARNER - KKK 10009700019
BORG WARNER - KKK 10009880019
BORG WARNER - KKK 10009880074
BORG WARNER - KKK 10009900007
BORG WARNER - KKK 10009900019
BORG WARNER - KKK 10009880007
BORG WARNER - KKK SMK254145 SMK 254145 SMK 25 4145
ZASTOSOWANIE W POJAZDACH
Opis Rok prod. kW KM ccm
MERCEDES-BENZ - KLASA C (W204) - C 220 CDI (204.002) 12.08 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA C (W204) - C 250 CDI (204.003) 08.08 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA C coupe (C204) - C 220 CDI (204.302) 06.11 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA C coupe (C204) - C 250 CDI (204.303) 06.11 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA C T-Model (S204) - C 220 CDI (204.202) 12.08 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA C T-Model (S204) - C 250 CDI (204.203) 01.09 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E (W212) - E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006) 01.09 - 100 136 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E (W212) - E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004) 01.09 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E (W212) - E 350 4-matic (212.087) 01.09 - 08.11 200 272 3498
MERCEDES-BENZ - KLASA E coupe (C207) - E 220 CDI (207.302) 01.10 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E coupe (C207) - E 250 CDI (207.303) 01.09 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E kabriolet (A207) - E 220 CDI / BlueTEC (207.402, 207.401) 01.10 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E kabriolet (A207) - E 250 CDI / BlueTEC (207.403, 207.404) 01.10 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E T-Model (S212) - E 200 CDI / BlueTEC (212.205, 212.206) 11.09 - 100 136 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E T-Model (S212) - E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201) 11.09 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA E T-Model (S212) - E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204) 11.09 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA GLK (X204) - 220 CDI (204.902) 12.08 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA GLK (X204) - 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997) 12.08 - 125 170 2143
MERCEDES-BENZ - KLASA GLK (X204) - 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904) 09.09 - 150 204 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t Autobus (906) - 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 08.11 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t Autobus (906) - 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 08.11 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t nadwozie pełne (906) - 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 03.09 - 70 95 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t nadwozie pełne (906) - 316 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t nadwozie pełne (906) - 316 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t nadwozie pełne (906) - 316 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t platforma / podwozie (906) - 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 03.09 - 70 95 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t platforma / podwozie (906) - 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 06.06 - 95 129 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t platforma / podwozie (906) - 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3,5-t platforma / podwozie (906) - 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3-t Autobus (906) - 216 CDI (906.711, 906.713) 06.06 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3-t nadwozie pełne (906) - 210 CDI (906.611, 906.613) 03.09 - 70 95 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3-t nadwozie pełne (906) - 216 CDI (906.611, 906.613) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3-t platforma / podwozie (906) - 210 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 03.09 - 70 95 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 3-t platforma / podwozie (906) - 216 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 4,6-t nadwozie pełne (906) - 416 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 4,6-t platforma / podwozie (906) - 416 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 5-t nadwozie pełne (906) - 516 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 5-t nadwozie pełne (906) - 516 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 06.06 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 5-t platforma / podwozie (906) - 516 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 03.09 - 120 163 2143
MERCEDES-BENZ - SPRINTER 5-t platforma / podwozie (906) - 516 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.255) 05.11 - 120 163 2143
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 27 1050 1331 1000 0090 6688 6657
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nr. konta : 27 1050 1331 1000 0090 6688 6657 ING Bank Śląski
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P.U.H. BOX-MOTO
Chorzowska 29/1
41-709 Ruda Śląska
NIP: 6412049616
REGON: 241133214
Firma BOX-MOTO działa na rynku motoryzacyjnym od kwietnia 2009 roku. Mimo iż jest to krótki okres czasu wyrobiła sobie pozytywną opinie wśród Klientów którzy coraz częściej wybierają Naszą firmę oraz produkty które oferujemy. Firma BOX-MOTO zajmuje się sprzedażą części samochodowych wszelkiego rodzaju, części sprowadzane są z Niemiec, Holandii i Hiszpanii. Gwarantujemy niezawodność oraz to że Nasze produkty są zawsze nowe i oryginalne. Dokładamy wszelkich starań aby zadowolić Naszych Klientów, dlatego też staramy się aby części zamienne dotarły do Państwa najszybciej jak to możliwe, dajemy również Państwu gwarancję na wszystkie nasze produkty oraz możliwość wymiany zamówionej części w razie niedopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

kontakt