ZAWÓR MAZDA 6 2.0 CITD RF5C K5T46592 (6930992216)

zakończona
35,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: GNIEZNO, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: mazda (oryginalne OEM)
POSIADAM CZĘŚCI .ZAKUPIONY TOWAR WYSYŁAM KURIEREM.WSZYSTKIE CZĘŚCI SPRZEDAWANE W MOJEJ FIRMIE TO WERSJA EUROPEJSKA.CZĘŚCI MECHANICZNE OBJĘTE SĄ 10 DNIOWĄ GWARANCJĄ, NATOMIAST CZĘŚCI ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE 3 DNIOWĄ GWARANCJĄ. KONTAKT 509836317. ////ZAPRASZAM DO UDANYCH ZAKUPÓW////.........­................CZĘŚ­CI O DUŻEJ WADZE LUB GABARYTACH WYSYŁAM PO WPŁACIE NA KONTO...............­....................­....................­............KONTAKT 509836317.PRZEBIEG 177000 KM.
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
  • sobota - niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Judytka i Anitka AUTO-HANDEL Jacek Malicki
Kolonia 20
62-270 Kłecko
PL
Dodatkowe informacje

1) odstąpienie od umowy może zostać złożone za pomocą formularza, który należy pobrać, uzupełnić, a następnie wysłać skan w formie elektronicznej na adres mailowy judytkaianitka@wp.pl

2) po odstąpieniu od umowy Kupujący ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, nie później niz w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 

3) zwrot pieniędzy nastąpi po odebraniu przesyłki przez Sprzedającego - w terminie 7 dni. Zwroty dokonywane będą na numer konta bankowego Kupującego. Do przesyłki należy włożyć numerem konta bankowego, niewykonanie tego obowiązku przedłuży czas zwrotu pieniędzy. Przesyłki odesłane za pobraniem nie będą przez Sprzedającego odbierane.

4) koszty przesyłki zwrotnej towaru ponosi Kupujący.  

5) Uwaga! Należy pamietać, że Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. Każdy ze sprzedawanych produktów jest przez Sprzedającego indywidualnie znaczony. Usunięcie znaczenia bądź widoczne uszkodzenia towaru będą rodziły odpowiedzialność odszkodowawczą Kupującego i tym samym zmniejszenie kwoty podlegającej zwrotowi. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Judytka i Anitka AUTO-HANDEL Malicki Jacek
Kolonia 20
62-270 Kłecko
PL
Dodatkowe informacje

1) przedmiotem sprzedaży są tylko rzeczy używane. Sprzedający dostarcza towar o cechach i przeznaczeniu widocznym w treści aukcji, a w szczególności w stanie widocznym na załączonych zdjęciach. Sprzedający nie odpowiada za zabrudzenia winikające z użytkowania towaru. 

2) reklamować można towar, który ma wady tj. jest niesprawny technicznie bądź niezgodny z opisem. 

3) Sprzedający jest odpowiedzialny za wady, które wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w chwili przejścia własności na Kupującego. Sprzedający nie przyjmuje reklamacji w razie nieprawidłowego zamontowania towaru bądź też wadliwego uruchomienia i korzystania niezgodnie z przeznaczeniem.

4) Sprzedający jest zwolniony od odpowiedzialności, jeżeli Kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.

5) Kupujący składający reklamacje może żądać obniżenia ceny bądź odstąpić od umowy. Z uwagi na charakter sprzedawanego towaru jako używanego, żądanie dostarczenia rzeczy wolnej od wad jest wyłączone.

6) reklamacja powinna zostać zgłoszona w formie elektronicznej na adres mailowy judytkaianitka@wp.pl

7) w opisie reklamacji należy podać wszelkie informacje i okoliczności dotyczące wadliwości zakupionego towaru, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia wady. Ponadto należy opisać żądanie o obniżeniu ceny bądź też o odstąpieniu od umowy. Należy podać dane kontaktowe Kupującego, który zgłasza reklamację.

8) Sprzedający rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia. W przypadku nieudzielenia odpowiedzi przez Sprzedającego w tym terminie, po jego upływie uznaje się, że Sprzedający uznał reklamację Kupującego. 

9) w przypadku odstąpienia od umowy Kupujący ma obowiązek zwrócić reklamowaną rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, nie później niz w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 
10) zwrot pieniędzy nastąpi po odebraniu przesyłki przez Sprzedającego - w terminie 7 dni. Zwroty dokonywane będą na numer konta bankowego Kupującego. Do przesyłki należy włożyć numerem konta bankowego, niewykonanie tego obowiązku przedłuży czas zwrotu pieniędzy. Przesyłki odesłane za pobraniem nie będą przez Sprzedającego odbierane.
11) koszty przesyłki zwrotnej towaru ponosi Kupujący.  
12) Uwaga! Należy pamietać, że Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu, a także w sposób wadliwy - niezgodny z przeznaczeniem. Każdy ze sprzedawanych produktów jest przez Sprzedającego indywidualnie znaczony. Usunięcie znaczenia bądź widoczne uszkodzenia towaru będą rodziły odpowiedzialność odszkodowawczą Kupującego i tym samym zmniejszenie kwoty podlegającej zwrotowi. 

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc