ZAWÓR EGR VOLVO C30 S40 V50 MAZDA 3 1.6D 1.6 D ORG (6912174745)

zakończona
750,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Ruda Śląska, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: valeo
  • produkt regenerowany: nie

Kontakt

Rzetelna Firma


P.H.U. BOX-MOTO Monika Zuber Firma: ul. Chorzowska 29/1
Punkt sprzedaży: ul.Szarotek 5 41-709 Ruda Śląska

Wysyłka / Płatność

  • Poczta Polska Priorytet
  • Poczta Polska PACZKA24
  • Cena jest zależna od wagi towaru
  • ING Bank Śląski
    27 1050 1331 1000 0090 6688 6657

ZAWÓR EGR

FORD FOCUS II 2 C-MAX C MAX CMAX 1.6TDCI 1.6 TDCI

VOLVO C30 S40 V50 1.6D 1.6 D 700409

PODANA CENA JEST CENA BRUTTO !!!

Marka: VALEO
Numer artykułu: 700409
Opis: ZAWÓR EGR
Opis dodatkowy: ORYGINAŁ
21598337 - 3
NR. OES
Producent Numer OE
CITROEN/PEUGEOT 9651839180
CITROEN/PEUGEOT 9654818180
FORD 3M5Q-9D475-AA 3M5Q9D475AA
FORD 3M5Q-9D475-DA 3M5Q9D475DA
FORD 3M5Q-9D475-AD 3M5Q9D475AD
FORD 3M5Q-9D475-AB 3M5Q9D475AB
FORD 1748264
FORD 1313847
FORD 1254382
FORD 1229960
FORD 1353152
VOLVO 30750092
VOLVO 36000977
ZASTOSOWANIE W POJAZDACH
Opis Rok prod. kW KM ccm
FORD - FOCUS C-MAX - 1.6 TDCi 02.05 - 03.07 66 90 1560
FORD - FOCUS C-MAX - 1.6 TDCi 10.03 - 03.07 80 109 1560
FORD - FOCUS II (DA_) - 1.6 TDCi 01.05 - 66 90 1560
FORD - FOCUS II (DA_) - 1.6 TDCi 11.04 - 80 109 1560
FORD - FOCUS II sedan (DA_) - 1.6 TDCi 04.05 - 66 90 1560
FORD - FOCUS II sedan (DA_) - 1.6 TDCi 04.05 - 80 109 1560
FORD - FOCUS II kombi (DA_) - 1.6 TDCi 11.04 - 66 90 1560
FORD - FOCUS II kombi (DA_) - 1.6 TDCi 11.04 - 80 109 1560
VOLVO - C30 - 1.6 D 10.06 - 12.12 80 109 1560
VOLVO - S40 II (MS) - 1.6 D 01.05 - 81 110 1560
VOLVO - V50 (MW) - 1.6 D 01.05 - 81 110 1560
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 27 1050 1331 1000 0090 6688 6657
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nr. konta : 27 1050 1331 1000 0090 6688 6657 ING Bank Śląski
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P.U.H. BOX-MOTO
Chorzowska 29/1
41-709 Ruda Śląska
NIP: 6412049616
REGON: 241133214
Firma BOX-MOTO działa na rynku motoryzacyjnym od kwietnia 2009 roku. Mimo iż jest to krótki okres czasu wyrobiła sobie pozytywną opinie wśród Klientów którzy coraz częściej wybierają Naszą firmę oraz produkty które oferujemy. Firma BOX-MOTO zajmuje się sprzedażą części samochodowych wszelkiego rodzaju, części sprowadzane są z Niemiec, Holandii i Hiszpanii. Gwarantujemy niezawodność oraz to że Nasze produkty są zawsze nowe i oryginalne. Dokładamy wszelkich starań aby zadowolić Naszych Klientów, dlatego też staramy się aby części zamienne dotarły do Państwa najszybciej jak to możliwe, dajemy również Państwu gwarancję na wszystkie nasze produkty oraz możliwość wymiany zamówionej części w razie niedopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

kontakt