Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Zawór EGR Renault Megane II 1.9 dci PIERBURG (6999816400)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
350,00 zł
z 2 sztuk
Kup na raty
kup na raty
11 x 35,00 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
  • lokalizacja: Polska, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Producent części:
    Pierburg
  • Produkt regenerowany:
    Nie

Opis

Na aukcji mamy do zaoferowania zawór EGR firmy Pierburg o numeracji 8200542998 , 7.22818.55

Przedmiot jest fabrycznie nowy , oryginalny , nie regenerowany.

Cena wynosi 350 zł brutto za sztukę.

Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę vat 23%

Towar jest objęty roczną gwarancją.

*Poniższe dane pochodzą z katalogów doboru części. W podanych samochodach mogły występować inne warianty części. Kupując przedmiot potwierdzasz, ze upewniłeś się, że dana część pasuję do samochodu.

*Zdjęcia przedstawione na aukcji są autorstwem naszej firmy oraz pokazują sprzedawany przedmiot.

Numeracja

PIERBURG 7.22818.18

PIERBURG 7.22818.33

PIERBURG 7.22818.36

PIERBURG 7.22818.42

PIERBURG 7.22818.53

PIERBURG 7.22818.55

PIERBURG 7.22818.61

PIERBURG 7.22818.62

PIERBURG 72281818

PIERBURG 722818180

PIERBURG 72281833

PIERBURG 722818330

PIERBURG 72281836

PIERBURG 722818360

PIERBURG 72281842

PIERBURG 722818420

PIERBURG 72281853

PIERBURG 722818530

PIERBURG 72281855

PIERBURG 722818550

PIERBURG 72281861

PIERBURG 722818610

PIERBURG 72281862

PIERBURG 722818620

RENAULT 82 00 157 971

RENAULT 82 00 282 879

RENAULT 82 00 293 950

RENAULT 82 00 360 201

RENAULT 82 00 467 030

RENAULT 82 00 542 998

Zastosowanie

Nissan Primera P12 1.9 dci 2003 -

Renault Megane II 1.9 dci 2003 -

  • Masz pytania lub niejasności ? Zadzwoń 880-966-124 lub napisz domino27m@op.pl !
  • Towar zamówiony do godziny 13:00 na 99% zostanie wysłany tego samego dnia !
  • Korzystamy z usług firmy kurierskiej DHL , na życzenie klienta możemy wysłać dowolnym kurierem !
  • Nowy towar objęty jest roczną gwarancją , przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji i zwrotów !
Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Polska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Milicz
Pogórzyno 61
56-300 milicz
woj. dolnośląskie
tel.: 880966124

  • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 -Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta oraz z powodu niewłaściwego montażu części.
-Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z powodu używania paliwa o parametrach niezgodnych z Polskimi normami i Rozporządzeniami Ministra Gospodarki obowiązującymi w dniu sprzedaży.
-W powyższym przypadku wymagana jest analiza części przeprowadzona na koszt klienta. 

- Gwarancja nie obejmuje wtryskiwaczy " spalonych " elektrycznie .

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Jolanta Domińczyk
Pogórzyno 61
56-300 Milicz
Dodatkowe informacje

 -Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta oraz z powodu niewłaściwego montażu części.
-Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z powodu używania paliwa o parametrach niezgodnych z Polskimi normami i Rozporządzeniami Ministra Gospodarki obowiązującymi w dniu sprzedaży.
-W powyższym przypadku wymagana jest analiza części przeprowadzona na koszt klienta. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Jolanta Domińczyk
Pogórzyno 61
56-300 Milicz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 -Zwrot towaru możliwy jest w terminie 14 dni na koszt kupującego tylko i wyłącznie jeżeli część nie jest uszkodzona mechanicznie oraz nie nosi śladów montażu. 
- Nie odbieramy paczek za pobraniem. 

O sprzedającym
domino27m
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

98

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Jolanta Domińczyk
Auto-Handel Jolanta Domińczyk
Pogórzyno, 61
56-300 Milicz
REGON: 932635151
NIP: 916-101-29-87

Kontakt

  • 880****** (pokaż)
  • 607****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: domino27m@op.pl
telefon: 880966124
telefon: 607512581
Wyświetlenia:24
Numer oferty:6999816400
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry