Zawór EGR Renault Laguna Megane 1.9 dCI PIERBURG (6999789828)

zakończona
350,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
  • lokalizacja: Polska, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: pierburg
  • produkt regenerowany: nie

opis

Na aukcji mamy do zaoferowania zawór EGR firmy Pierburg o numeracji 8200542997 , 7.22818.54

Przedmiot jest fabrycznie nowy , oryginalny , nie regenerowany.

Cena wynosi 350 zł brutto za sztukę.

Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę vat 23%

Towar jest objęty roczną gwarancją.

*Poniższe dane pochodzą z katalogów doboru części. W podanych samochodach mogły występować inne warianty części. Kupując przedmiot potwierdzasz, ze upewniłeś się, że dana część pasuję do samochodu.

*Zdjęcia przedstawione na aukcji są autorstwem naszej firmy oraz pokazują sprzedawany przedmiot.

Numeracja

PIERBURG 7.22818.02

PIERBURG 7.22818.23

PIERBURG 7.22818.30

PIERBURG 7.22818.37

PIERBURG 7.22818.38

PIERBURG 7.22818.43

PIERBURG 7.22818.52

PIERBURG 7.22818.54

PIERBURG 7.22818.57

PIERBURG 72281802

PIERBURG 722818020

PIERBURG 72281823

PIERBURG 722818230

PIERBURG 72281830

PIERBURG 722818300

PIERBURG 72281837

PIERBURG 722818370

PIERBURG 72281838

PIERBURG 722818380

PIERBURG 72281843

PIERBURG 722818430

PIERBURG 72281852

PIERBURG 722818520

PIERBURG 72281854

PIERBURG 722818540

PIERBURG 72281857

PIERBURG 722818570

OPEL 44 09 585

OPEL 44 11 757

OPEL 44 12 632

OPEL 44 13 408

OPEL 44 15 798

OPEL 44 16 575

OPEL 44 30 902

OPEL 93160003

OPEL 93160754

OPEL 93161069

OPEL 93161219

OPEL 93161487

OPEL 93183146

OPEL 93188701

RENAULT 77 00 107 797

RENAULT 82 00 229 190

RENAULT 82 00 231 630

RENAULT 82 00 282 880

RENAULT 82 00 360 200

RENAULT 82 00 467 001

RENAULT 82 00 542 997

MITSUBISHI CARISMA 1.9 DI-D 2000.09 - 2006.06

MITSUBISHI SPACE STAR 1.9 DI-D 2001.02 - 2004.12

NISSAN INTERSTAR 1.9 dci 2002.07 -

NISSAN PRIMASTAR 1.9 dci 2001.03 -

OPEL MOVANO  1.9 DTI 2001.10 -

OPEL VIVARO 1.9 DTI 2001.08 -

RENAULT CLIO II 1.9 dci 2000.02 - 2001.05

RENAULT ESPACE IV 1.9 dCi 2002.11 -

RENAULT KANGOO 1.9 dCi 2001.10 -

RENAULT LAGUNA I 1.9 dCi 1999.09 - 2001.03

RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 2001.03 -

RENAULT MEGANE I 1.9 dCi 2001.02 - 2003.08

RENAULT SCÉNIC I 1.9 dCi 1999.09 - 2003.08

RENAULT TRAFIC II 1.9 dCI 2001.03 -

RENAULT Master II 1.9 dCI 2001.03 -

VOLVO V40 S40 1.9 D 2000.07 - 2004.06

  • Masz pytania lub niejasności ? Zadzwoń 880-966-124 lub napisz domino27m@op.pl !
  • Towar zamówiony do godziny 13:00 na 99% zostanie wysłany tego samego dnia !
  • Korzystamy z usług firmy kurierskiej DHL , na życzenie klienta możemy wysłać dowolnym kurierem !
  • Nowy towar objęty jest roczną gwarancją , przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji i zwrotów !
Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Polska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Milicz
Pogórzyno 61
56-300 milicz
woj. dolnośląskie
tel.: 880966124

  • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 -Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta oraz z powodu niewłaściwego montażu części.
-Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z powodu używania paliwa o parametrach niezgodnych z Polskimi normami i Rozporządzeniami Ministra Gospodarki obowiązującymi w dniu sprzedaży.
-W powyższym przypadku wymagana jest analiza części przeprowadzona na koszt klienta. 

- Gwarancja nie obejmuje wtryskiwaczy " spalonych " elektrycznie .

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Jolanta Domińczyk
Pogórzyno 61
56-300 Milicz
Dodatkowe informacje

 -Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta oraz z powodu niewłaściwego montażu części.
-Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z powodu używania paliwa o parametrach niezgodnych z Polskimi normami i Rozporządzeniami Ministra Gospodarki obowiązującymi w dniu sprzedaży.
-W powyższym przypadku wymagana jest analiza części przeprowadzona na koszt klienta. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Jolanta Domińczyk
Pogórzyno 61
56-300 Milicz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 -Zwrot towaru możliwy jest w terminie 14 dni na koszt kupującego tylko i wyłącznie jeżeli część nie jest uszkodzona mechanicznie oraz nie nosi śladów montażu. 
- Nie odbieramy paczek za pobraniem. 

O sprzedającym
domino27m
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

84

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 880966124
  • 607512581
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: domino27m@op.pl
telefon: 880966124
telefon: 607512581