ZAWÓR EGR PEUGEOT CITROEN 1.9D DW8 (6542267091)

zakończona
50,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • producent części: peugeot (oryginalne OEM)

mail: wojciech442@op.pl

Telefon : 660-541-598

667-935-543

W sytuacji gdy nie mogę odebrać telefonu - wyślij proszę sms

Szczegóły w e-mailu po wygranej aukcji.
Przesyłki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej
( w/g cennika )
lub Firmą kurierską
( niskie ceny )

WITAM SERDECZNIE !!!

Przedmiotem mojej aukcji jest :

ZAWÓR EGR PEUGEOT CITROEN 1.9D DW8

Masz pytania czekam na kontakt :e-mail

lub telefoniczny

*660 - 541 - 598

*667 - 935 - 543

Na zakupione części udzielamy gwarancji z której treścią klienci mogą zapoznać się na stronie " O mnie "

Gwarancja - 1 miesiąc

***ZAPRASZAM DO ZAKUPU***

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam serdecznie wszystkich Allegrowiczów !!! Prowadzę firmę , która zajmuje się sprowadzaniem używanych silników i części z Niemiec , Holandii i Belgii. Firma nasza istnieje na rynku od 10 lat. Dane i adres firmy : Wojciech Zięba ul. Dworska 6 41-902 Bytom ul.Wrocławska 65 41-902 Bytom Zezwolenie nr :SMG.H.64100-35401-1396z/09 Można nam zaufać - świadczą o tym komentarze zadowolonych klientów. W naszej ofercie na aukcjach Allegro znajdziecie Państwo : - silniki kompletne , - głowice , - bloki silników , - wały korbowe , - oprzyrządowanie w postaci różnego rodzaju : - pomp , - alternatorów , - rozruszników , Ponadto posiadamy : - skrzynie biegów , - zawieszenia , - przekładnie kierownicy oraz wszelkie części mechaniczne do różnych typów samochodów.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Wojciech Zięba
ul.Dworska 6
41-902 Bytom
Polska
 
Firma Wojciech Zięba udziela gwarancji na używane części samochodowe na okres 7 dni ( osprzęt , elektronika , alternatory , rozruszniki itp .) oraz 14 dni ( silniki i skrzynie biegów ) od daty otrzymania towaru. Stan techniczny części wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia .Wszelkie formy zakupu , zwrotu , reklamacji reguluje ustawa kosumencka 25 grudnia 2014r.Prawo odstąpienia od umowy poza lokalem firmy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Nie dotyczy nabywców towarów lub usług , którzy są przedsiębiorcami. Sprzedawca towaru lub usług nie ma ustawowego obowiązku przyjmowania zwrotu w takim przypadku.

reklamacje

NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW CZĘŚCI ELEKTRONICZNYCH SPRAWNYCH ZE WZGLĘDU NA PRZYPADKI TZW WYPOŻYCZENIA W CELU DIAGNOZY USTERKI .Towar z zakresu części elektrycznych i elektronicznych przed wysyłką zostaje dokładnie sprawdzony i dlatego też nie podlega on zwrotowi jako wadliwy i niesprawny a w przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość zostaje ponownie sprawdzony i w przypadku stwierdzenia sprawności reklamacja i zwrot zostaje przyjęty. Reklamacja i zwrot towaru zostaje rozpatrzona w terminie 7 dni od daty otrzymania części.Towar zostaje dostarczony na koszt kupującego jako paczka albo przesyłka bezpobraniowa Przesyłki reklamacyjne z pobraniem nie będą odbierane .Jednocześnie zapewniamy wymianę towaru wadliwego w terminie około 3 dni. Zgodnie z ustawą konsumencka z dn.25 grudnia 2014r towar zakupiony w siedzibie firmy pozbawiony wad nie podlega zwrotowi .Jest to tylko dobra wola sprzedawcy. Uwaga : przed zakupem staraj się o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności towaru oraz pewności zakupu prawidłowej części. Oferowany przez nas towar jest używany .Osoba kupująca musi mieć świadomość że przedmioty , które sprzedajemy noszą ślady użytkowania.

pozostałe informacje

Uwaga : przed zakupem staraj się o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności towaru oraz pewności zakupu prawidłowej części. Służę pomocą oraz moją skromną wiedzą aby dopomóc w jak najlepszy sposób w zakupie prawidłowej części. Wszystkie wysyłane przez nas przedmioty są oznakowane jak również sprawdzone przed wysyłką. Sprawy wysyłek zostają omawiane indywidualnie telefonicznie lecz jednocześnie informuję , iż części w postaci silników i skrzyń biegów nie wysyłam za pobraniem z wiadomych powodów. Nie zgadzam się na wpłaty za pośrednictwem Payu.