Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Zawór EGR Dacia Logan 1.5 dCI PIERBURG (6999836530)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
320,00 zł
z 2 sztuk
Kup na raty
kup na raty
11 x 32,00 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
  • lokalizacja: Polska, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Producent części:
    Pierburg
  • Produkt regenerowany:
    Nie

Opis

Na aukcji mamy do zaoferowania zawór EGR firmy Pierburg o numeracji 8200656008 , 7.22818.60

Przedmiot jest fabrycznie nowy , oryginalny , nie regenerowany.

Cena wynosi 320 zł brutto za sztukę.

Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę vat 23%

Towar jest objęty roczną gwarancją.

*Poniższe dane pochodzą z katalogów doboru części. W podanych samochodach mogły występować inne warianty części. Kupując przedmiot potwierdzasz, ze upewniłeś się, że dana część pasuję do samochodu.

*Zdjęcia przedstawione na aukcji są autorstwem naszej firmy oraz pokazują sprzedawany przedmiot.

PIERBURG 7.22818.01

PIERBURG 7.22818.03

PIERBURG 7.22818.16

PIERBURG 7.22818.26

PIERBURG 7.22818.45

PIERBURG 7.22818.49

PIERBURG 7.22818.50

PIERBURG 7.22818.58

PIERBURG 7.22818.60

PIERBURG 72281801

PIERBURG 722818010

PIERBURG 72281803

PIERBURG 722818030

PIERBURG 72281816

PIERBURG 722818160

PIERBURG 72281826

PIERBURG 722818260

PIERBURG 72281845

PIERBURG 722818450

PIERBURG 72281849

PIERBURG 722818490

PIERBURG 72281850

PIERBURG 722818500

PIERBURG 72281858

PIERBURG 722818580

RENAULT 82 00 004 883

RENAULT 82 00 130 609

RENAULT 82 00 164 563

RENAULT 82 00 247 250

RENAULT 82 00 469 586

RENAULT 82 00 488 774

RENAULT 82 00 656 008

DACIA LOGAN 1.5 dCi  2005.09 -

NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi 2003.08 - 2009.10

NISSAN MICRA III 1.5 dCi 2003.01 - 2010.06

RENAULT CLIO II 1.5 dCi 2001.06 -

RENAULT CLIO III 1.5 dCi 2005.05 -

RENAULT GRAND SCÉNIC II 1.5 dCi 2004.04 -

RENAULT KANGOO 1.5 dCi 2001.12 -

RENAULT MEGANE II 1.5 dCi 2002.11 - 2008.02

RENAULT MODUS / GRAND MODUS 1.5 dCi 2004.09 -

RENAULT SCÉNIC II 1.5 dCi 2003.06 -RENAULT

THALIA I 1.5 dCi 2002.04 -

SUZUKI JIMNY 1.5 DDiS 2003.12-

  • Masz pytania lub niejasności ? Zadzwoń 880-966-124 lub napisz domino27m@op.pl !
  • Towar zamówiony do godziny 13:00 na 99% zostanie wysłany tego samego dnia !
  • Korzystamy z usług firmy kurierskiej DHL , na życzenie klienta możemy wysłać dowolnym kurierem !
  • Nowy towar objęty jest roczną gwarancją , przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji i zwrotów !
Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Polska, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Milicz
Pogórzyno 61
56-300 milicz
woj. dolnośląskie
tel.: 880966124

  • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 -Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta oraz z powodu niewłaściwego montażu części.
-Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z powodu używania paliwa o parametrach niezgodnych z Polskimi normami i Rozporządzeniami Ministra Gospodarki obowiązującymi w dniu sprzedaży.
-W powyższym przypadku wymagana jest analiza części przeprowadzona na koszt klienta. 

- Gwarancja nie obejmuje wtryskiwaczy " spalonych " elektrycznie .

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Jolanta Domińczyk
Pogórzyno 61
56-300 Milicz
Dodatkowe informacje

 -Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta oraz z powodu niewłaściwego montażu części.
-Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z powodu używania paliwa o parametrach niezgodnych z Polskimi normami i Rozporządzeniami Ministra Gospodarki obowiązującymi w dniu sprzedaży.
-W powyższym przypadku wymagana jest analiza części przeprowadzona na koszt klienta. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Jolanta Domińczyk
Pogórzyno 61
56-300 Milicz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 -Zwrot towaru możliwy jest w terminie 14 dni na koszt kupującego tylko i wyłącznie jeżeli część nie jest uszkodzona mechanicznie oraz nie nosi śladów montażu. 
- Nie odbieramy paczek za pobraniem. 

O sprzedającym
domino27m
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

99

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Jolanta Domińczyk
Auto-Handel Jolanta Domińczyk
Pogórzyno, 61
56-300 Milicz
REGON: 932635151
NIP: 916-101-29-87

Kontakt

  • 880****** (pokaż)
  • 607****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: domino27m@op.pl
telefon: 880966124
telefon: 607512581
Wyświetlenia:9
Numer oferty:6999836530
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry