Zaślepka profili do taśma LED A,B,C,D,Y,Z,X (6912191466)

102 osoby kupiły 733 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1,00 zł
z 96259 sztuk
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • Przesyłka kurierska 10,90 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 12,90 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: SKAWINA, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 0.01 [kg]

Opis

Przedmiotem sprzedaży są zaślepki do profili: A, B, C, D, Y, Z, X
( po zakupie prosimy o podanie koloru oraz modelu zaślepki w informacji dla sprzedającego )
podana cena jest za 1szt.

Akcesoria przeznaczone do profili LED :
Zobacz również:

Ponadto w ofercie posiadamy:
- lampki nocne, oświetlenie ogrodowe , plafony, oświetlenie schodowe, i wiele innych.

Kupując prezentowany profil LED gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji.
Podajem­y tylko realne parametry zgodne ze stanem faktycznym, zdjęcie przedstawia oferowany przedmiot.
Kupując na naszych aukcjach nie musisz niczego się obawiać.
Zapraszam także na inne moje aukcje (sklepberge):
Inne aukcje | Komentarze © sellhelp
Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: SKAWINA, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u SklepBerge za co najmniej 300.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
12,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

BERGE LED
Piłsudskiego 11
32-050 Skawina
Dodatkowe informacje

Kupujący ma obowiązek skontrolowania towaru przez montażem celem unnikmięcia ewentualnych niezgodności bądź pomyłki ze strony sprzdającego. 

Kupujący składa Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro.berge@gmail.com, jeśli towar nosi wadę lub jest uszkodozny wadomość powinna zawierać również dokumentację w postaci zdjęć,opisu usterki/wady, informacji o Kupującym ( nick lub dane z jakiś był dokonany zakup ). 

Sprzedający w terminie do 14 dni od daty otrzymania wiadomości/towaru poniformuje kupującego o propozycji rozwiązania zgłoszenia. 

W przypadku zwrotu towaru przez Kupującego ( odstąpienie od umowy do 14dni ) towar nie powinien nosić śladów użytkowania a przesyłka zapakowana w sposób aby nie uległa uszkodzeniu w czasie transportu. Po otrzymaniu towaru/oględzinach Sprzedający zwróci Kupującemu kwotę na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy zakupu w terminie do 14dni od daty otrzymania przesyłki w siedzibie firmy BERGE LED. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BERGE LED
Piłsudskiego 11
32-050 Skawina

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Towar zostanie przyjęty tylko w przypadku gdy nie był używany oraz posida oryginalne opakowanie. 

O sprzedającym
SklepBerge
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

11065

 

14

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 734 *** *** (pokaż)
  • 734 *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

BERGE Wojciech Mincberger

32-050 Skawina

Ul. Piłsudskiego 11

NIP: 944-212-47-03

Pozostałe informacje

I. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Firma BERGE  Wojciech Mincberger zobowiązuje się dostarczyć produkt bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży 

II. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'. 

III. Odstąpienie od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: allegro.berge@gmail.com  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Skawina ul. Piłsudskiego 11 Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


Odbiorca: BERGE LED  32-050 Skawina ul. Piłsudskiego 11 

 Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... . Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

 IV. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru 

V. Termin zapłaty za zakupy. Termin zapłaty za zakupy nie później niż 14 dni od daty zakupu. Po wyznaczonym terminie sprzedawca zastrzega sobie prawa do uznania transakcji jako nieudaną. 

VI. Gwarancja Dla klientów indywidualnych: Udzielamy podstawowej gwarancji dla klientów indywidualnych na okres 24msc. Dla firm: Zastrzegamy prawo do nieudzielenia gwarancji firmom jeżeli produkt nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego 

VII. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Wyświetlenia:4955
Numer oferty:6912191466
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj