Zasilacz Raspberry Pi 2/B+/Zero 5V,2A T8882DV (6950721502)

zakończona
33,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro MiniPaczka InPost 3,94 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Dłutów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

opis

Zasilacz do Raspberry PI moc 10W,

napięcie 5V, prąd 2A

Tolerancja napięcia mieści się w 5% !!!

Bardzo dobrze dobrana długość i przekrój (20 AWG, 0,5 mm2) kabla umożliwia pobranie deklarowanych 10W mocy. Dwa adaptery do sieci w EU i UK.

 Specyfikacja:

 1.  Min. napiecie wejsciowe AC: 90V
 2.  Maks. napiecie wejsciowe AC: 264V
 3.  Znamionowe napiecie wyjsciowe: 5V
 4.  Prad wyjsciowy, maks.: 2.0A
 5.  Moc wyjsciowa, maks.: 10W
 6.  Zlacze wyjscia: USB Micro
 7.  Długość kabla 1,5 m
 8.  Wtyczka EU lub UK
 9. -Czas MTBF: 50 000h (około 5 lat ciągłej pracy)

Proszę sprawdzić ile naprawdę jesteście Państwo w stanie odebrać mocy przy zastosowaniu zasilacza z odłączanym kablem USB. 

My sprawdziliśmy ... wynik zależy od długości i przekroju kabla USB.

Spadek napięcia na różnych kablach USB dla prądu 1A wahał się od 0,5 do 1V czyli od 10 do 20%.

Wymagana tolerancja dla RPI to 5%.

Wysyłka natychmiast (do 24h na ogół po 12 h sprzęt jest w drodze do Państwa) 

Dostawa i płatność
od 3,94 zł

Lokalizacja: Dłutów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u VIR-TECH za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
3,94 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

VIR-TECH ROBERT ADAMIAK
DĄBROWA 25C
95-081 DŁUTÓW
Dodatkowe informacje

  

Warunki gwarancji

Na warunkach określonych poniżej, na sprzedawane towary zostanie udzielona gwarancja jakości i zgodności cech towaru z opisem: 

1. Gwarancja zostaje udzielona na okres jednego roku (12 miesięcy) od dnia wydania towaru Kupującemu. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski. Gwarancją objęte są wady materiałowe oraz wady wynikające z wad konstrukcji. Skutki normalnego zużycia towaru nie stanowią jego wady. 

2. W ramach okresu gwarancyjnego: czas usuwania awarii nie będzie dłuższy niż 21 dni licząc w dni robocze od daty i godziny przystąpienia do usuwania usterki.

3. Gwarancja nie obejmuje: 

a) wad spowodowanych używaniem towaru niezgodnie z jego przeznaczeniem, niewłaściwą konserwacją lub niewłaściwym zamontowaniem przez Kupującego, 

b) wad spowodowanych naprawami dokonanymi przez Kupującego we własnym zakresie, 

c) wad, które powstały w wyniku użycia dostarczonego przez Kupującego materiału lub z powodu stosowanego przez Kupującego rozwiązania. 

4. Wyłączony z gwarancji jest sprzęt, który uległ uszkodzeniu w wypadku losowym, takim jak pożar, wyładowanie atmosferyczne, itp.

5. Gwarant nie odpowiada za niewłaściwe działanie oprogramowania w przypadku braku umowy licencyjnej. Wadliwe działanie oprogramowania w przypadku niewłaściwej instalacji, usunięcie wad oprogramowania (np. poprawienie konfiguracji, usunięcie wirusów itp.) traktowane jest jako ekspertyza, która nie jest objęta niniejszą gwarancją i wykonywana jest odpłatnie.

6. ZAMAWIAJĄCEMU przysługują uprawnienia wynikające z dokumentu gwarancyjnego niezależnie od uprawnień z tytułu rękojmi. 

7. Reklamacje na podstawie gwarancji należy zgłaszać niezwłocznie po wykryciu wady, nie później jednak niż w terminie jednego miesiąca od dnia jej wykrycia. Reklamacje należy przesyłać na adres WSKAZANY PRZEZ DOSTAWCĘ, z zachowaniem poniższych wymogów. Za prawidłowe zgłoszenie reklamacji uważa się zgłoszenie zawierające kopię faktury zakupu oraz prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy. 

8 Aktualny formularz zgłoszeniowy załączony jest do niniejszej gwarancji. 

9 Formularz należy przesłać:Mail: office@vir-tech.pl

10 Kupujący obowiązany jest odesłać wadliwy towar dopiero po otrzymaniu od Sprzedawcy instrukcji w szczególności dotyczących sposobu wysyłki i miejsca, do którego towar ma być przesłany. Kupujący obowiązany jest odesłać Sprzedawcy na własny koszt zakupiony towar w takiej samej ilości i w takim samym stanie, w jakim został mu wydany, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. 

11 Obowiązki gwarancyjne polegają na usunięciu wad lub wymianie towaru na towar wolny od wad. Sprzedawca zobowiązuje się do wymiany urządzeń wykazujących wady fizyczne na nowe tego samego typu i o tych samych parametrach technicznych w przypadkach:

a. nie wykonania naprawy w ciągu 30 dni licząc od pierwszego dnia przystąpienia do naprawy licząc w dni robocze, 

b. gdy po trzech naprawach gwarancyjnych urządzenie nadal będzie wykazywało wady fizyczne uniemożliwiające jego eksploatację zgodnie z przeznaczeniem. 

12 Łączna wartość świadczeń gwarancyjnych nie może przekroczyć ceny towaru. 

13 Odpowiedzialność Sprzedawcy za wady towaru jest ograniczona wyłącznie do zobowiązań, które wynikają z niniejszej gwarancji. 

Wykaz sprzętu zgłaszanego do naprawy gwarancyjnej

   

Nazwa (opis)


Kod towaru


Producent


Numer   seryjny


Opis usterki

 

 

 

 

 

 

 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

VIR-TECH ROBERT ADAMAK
DĄBROWA 25C
95-081 DŁUTÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg. ogólnych zasad wynikających z przepisów prawnych dotyczących zawierania umów na odległość. 

Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wówczas, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością. 

Szczegółowe zasady wraz z formularzem odstąpienia od umowy znajdują się w załączniku nr.1 poniżej. 

Zwracany towar wysyłasz na własny koszt (chyba, że opcja dostępna jest w aukcji), do przesyłki zobowiązany jesteś dołączyć nr faktury/oryginał paragonu, oraz oświadczenie o odstąpieniu od zakupu i numer konta bankowego, na które ma być dokonany zwrot wpłaconej przez kupującego kwoty (o ile taka została dokonana). 

Równocześnie informujemy, że przedpłaty mogą być zwracane wyłącznie na wskazane konto bankowe. 

Nie jest możliwe przesyłanie pieniędzy za pośrednictwem przekazów pocztowych

Załącznik nr.1 

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to zrobisz, zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności. Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wypełniając Formularz zwrotu towaru. W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt. Możesz skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajdziesz poniżej. 

Przesyłkę nadaj na adres: VIR-TECH Robert Adamiak Dąbrowa 25C 95-081 Dłutów 

UWAGA! Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 

1. o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą; 

2. w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb; 

4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 

7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie mamy kontroli; 

8. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) VIR-TECH Robert Adamiak Dąbrowa 25C 95-081 Dłutów office@vir-tech.pl 

Ja ............................................................

niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, 

........................................................................................,

numer oferty............................................................................................ 

Data zawarcia umowy to................................................., 

data odbioru ........................................................................................... 

Imię i nazwisko.................................................................... 

Adres................................................................................... 

Data.....................................................................................

O sprzedającym
VIR-TECH
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

66

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 607 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dane firmy: 

VIR-TECH Robert Adamiak 

Dąbrowa 25 C 

95-081 Dłutów  

NIP 731-180-32-65

Pozostałe informacje

Masz pytania ? 

chętnie na wszystkie odpowiemy 

Pon - Pt od 8.00 do 16.00  

telefon 607 615 041    

email: office@vir-tech.pl    

GG: 1535026 

Paczki wysyłamy   do 24h od zakupu

za pośrednictwem paczkomatów lub firmy DPD

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym

Nr. konta Inteligo  50 1020 5558 1111 1644 5180 0017

Numer oferty:6950721502
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry