ZASILACZ MUSTANG ATX KY-400W (6931099714)

zakończona
20,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 14,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Tarnów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • moc zasilacza (W): 400
 • waga (z opakowaniem): 2 [kg]

opis

 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 7.00 do 17.00
telefon
793 130 200

email

allegro@argorecyklin­g.pl

godziny otwarcia
Pon - Pt 7.00 - 17.00 Sobota 7.00 - 13.00

adres

ARGO-RECYKLING
Ul. Fabryczna 7a
33-100 Tarnów

Przedmioty wysyłamy do 24 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • Paczka - 14,50
 • Paczka pobraniowa - 16,00
 • Kurier Przedpłata - 14,50 zł
 • Kurier Pobranie - 16,00

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
58 1050 1562 1000 0092 1760 3860

ING BANK ŚLĄSKI

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

ZASILACZ MUSTANG ATX KY-400W

Stan Techniczny :

 • 100% sprawny
 • Testowany przez nasz serwis

Stan Wizualny :

 • Bardzo dobry (widoczny na zdjęciach)
 • Minimalne ślady użytkowania

Opis Szczegółowy :

 • Sprawny
 • Używany

Specyfikacja Techniczna :

 • Producent : Mustang
 • Model : ATX KY-400
 • Moc : 400W

Wystawiamy F-Vat lub paragon !

Gwarancja 14-dniowa !

Zapraszamy Na Nasze Inne Aukcje !!!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,50 zł

Lokalizacja: Tarnów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u tivik7 za co najmniej 1 000,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Siedziba Firmy
Fabryczna 7a
33-100 Tarnów
woj. małopolskie
email: control11@vp.pl
tel.: 793130200

 • poniedziałek - piątek 07:00 - 15:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Gwarancja uwzględniona w każdym opisie aukcji . 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Argo Recykling
Fabryczna 7a
33-100 Tarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY . 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 3 .Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Argo Recykling ul. Fabryczna 7a 33-100 Tarnów Tel.793 130 200 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład: pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). 4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 5. Skutki odstąpienia od umowy: a.W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności, prócz kosztu wysyłki (ew. z kosztami przesyłki gdy zwrot następuje z naszej winy. ) Zwrotu płatności dokonamy na podany numer konta . Zwrot płatności realizujemy dopiero po otrzymaniu zwracanego przedmiotu . b. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres określony w pkt. 3, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. c. W przypadku zwrotu rzeczy odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 6. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia zwrotu jeżeli stwierdzimy ingerencje w podzespoły wewnętrzne przedmiotu oraz nie prawidłowe korzystanie z danego przedmiotu lub nie poprawnego podłączenia .

O sprzedającym
tivik7
98,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

486

 

8

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Proponowane na naszych aukcjach przedmioty pochodzą z recyklingu, są to sprawne, naprawione lub z przeznaczeniem na części przedmioty.

Są to też nadwyżki serii, lub zwroty konsumenckie .

Zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami ponowne użycie to jedna z najlepszych form odzysku, zalecana przez Unię Europejską jak i przez polskie ustawodawstwo.

Pozostałe informacje

Gwarancja : Proponowany sprzęt jest używany i nie ma gwarancji producenta ! Na oferowany sprzęt udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej ! Jednostronne odstąpienie od umowy sprzedaży przez kupującego : Prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o sposobie płatności oraz podanie wszystkich danych koniecznych do prawidłowi finalizacji transakcji.W przypadku braku wpłaty podejmiemy kontakt, celem przypomnienia, o transakcji i ustalenia koniecznych danych.Jeśli jednak, pomimo przypomnień, w ciągu 14 dni od zakupu, nie nastąpi wpłata, w takim wypadku uznajemy, że odstąpiliście Państwo od umowy sprzedaży. Przedmiot zostanie przeznaczony ponownie do sprzedaży. A temu Kupującemu zastanie zablokowana możliwość zakupu na naszych aukcjach. W stosunku Osób, które z ważnych przyczyn, nie mogą dokonać wpłaty a deklarują gotowość zapłaty za przedmiot , będziemy stosować odmienne zasady, każdorazowo i indywidualnie ustalane z Kupującym. Zwrot z tytułu niezgodności przedmiotu z opisem : 1. W przepadku niezgodności towaru z opisem, mają zastosowanie stosowne przepisy dotyczące praw Klienów indywidualnych lub firmowych. 2. Wszystkie sprzedawane przedmioty są używane, w związku z tym okres reklamacji z tytułu niezgodności z opisem jest skrócony do 1 roku 3 Koszt transportu towaru do serwisu pokrywa Klient. 4. Jeśli roszczenie z tytułu niezgodności z opisem zostanie uznane, i nie będzie możliwe usuniecie wskazanej wady, Klientowi zostanie zwrócone określona przepisami kwota. W tym celu nastąpi korekta dokumentu sprzedaży. Jeśli korygowana będzie faktura, konieczne będzie odesłanie podpisanej przez Klienta korekty. Należne środki zostaną przelane, po otrzymaniu podpisanego dokumentu korekty. Kwota ta zostanie zwrócona na podane przez Klienta konto bankowe.