Zasilacz BN44-00458A (7163110274)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 12,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Poznań, Polska

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Przedmiotem aukcji jest ZASILACZ  o oznaczeniu  BN44-00458A

 

Produkt pochodzi z demontażu telewizora SAMSUNG  i jest sprawny technicznie.

Przedmiot aukcji jest objęty 3 miesięczną gwarancją.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy allegro@quadra-net.com.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do możliwości wycofania się ze sprzedaży przedmiotu wystawionego na aukcji.

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Zamawiamserwis za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
3 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

3 miesiące
Dodatkowe informacje

  

1. QUADRA-NET Sp. Z O. O. udziela 3 miesięcznej gwarancji na zakupione produkty.

2. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mechaniczne i wywołane nimi wady, uszkodzenia i wady spowodowane niewłaściwym przechowywaniem przez użytkownika, konserwacji, instalacji, podłączenia sprzętu do  wadliwie działającej instalacji elektrycznej, dokonywanych przez użytkownikach samowolnych napraw i  zmian.

3. Reklamacje wynikające z uszkodzeń produktów są dokonywane na podstawie zdjęć uszkodzonego towaru przesłanych na adres e-mail allegro@quadra-net.com, jeśli uszkodzenie pozwala na oględziny w podany sposób. W przeciwnym przypadku po wcześniejszym ustaleniu sposobu wysyłki towar należy odesłać do sprzedającego celem weryfikacji reklamacji.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

QUADRA NET SP Z O. O.
Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
Dodatkowe informacje

Postępowanie reklamacyjne – reklamacje wynikające z uszkodzeń produktów są dokonywane na podstawie zdjęć uszkodzonego towaru przesłanych na adres e-mail allegro@quadra-net.com, jeśli uszkodzenie pozwala na oględziny w podany sposób. W przeciwnym przypadku po wcześniejszym ustaleniu sposobu wysyłki towar należy odesłać do sprzedającego celem weryfikacji reklamacji. W sytuacji niezgodności towaru z opisem aukcji kupującemu przysługuje prawo do odesłania towaru na koszt sprzedającego poprzez usługę firmy kurierskiej DHL po otrzymaniu wcześniejszej zgody sprzedającego 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

QUADRA NET SP Z O. O.
Dziadoszańska 10
61-248 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  1. Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy zakupu bez podawania przyczyny w  okresie do 14 dni od otrzymania przesyłki zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o  prawach konsumenta (Dz.U.2017.0.683 z późniejszymi zmianami). Chęć zwrotu należy zgłosić na adres e-mail allegro@quadra-net.com lub listownie na adres QUADRA NET SP Z O. O. Poznań 61-248, ul. Dziadoszańska 10
  2.  Zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przez QUADRA NET SP Z O. O. ich pisemnej formy wraz ze zwracanymi towarami oraz dokumentem ich zakupu.
  3.  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności w terminie do 14 dni od dnia, otrzymania zwróconego towaru. Zwrot należności możecie Państwo tylko przelewem na konto bankowe. 

O sprzedającym
Zamawiamserwis
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

8

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,6

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • +48 ********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje


§ 1 Postanowienia Ogólne 

1. Zakupienie towaru jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.  

2. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie kosztów transportu, prosimy o kontakt e- mail allegro@quadra-net.com. 

3. Produkty wystawione na aukcjach przez firmę QUADRA NET SP Z O. O. są produktami używanymi. 

4. Jeśli w ciągu 7 dni od daty zakupu nie otrzymamy zapłaty, otrzymają Państwo od nas e-mail z prośba o uregulowanie należności. Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi/ zapłaty w  ciągu 7 dni anulujemy transakcję zgodnie z regulaminem Allegro.  

5. W sytuacji w której Kupujący dokona zapłaty i zostanie stwierdzona nieprawidłowa wartość doliczona z tytułu kosztów transportu, Kupujący zostanie poproszony o  dopłacenie różnicy. 

6. Gdy adres do wysyłki jest inny niż podany w danych Allegro prosimy o podanie adresu do wysyłki w wiadomościach formularza Allegro lub wysłanie adresu na nasz e-mail allegro@quadra-net.com nie później niż w dniu zamówienia. 

7. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. 

8. Do każdego zakupu dołączamy dowód sprzedaży Faktura VAT imienna lub na firmę.  9. Zobowiązujemy się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w  ofercie sprzedaży.  

10. Podane ceny nie obejmują kosztów dostawy. W przypadku zakupu kilku przedmiotów towar zostanie wysyłany w jednej paczce. 

11. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odwołania sprzedaży wystawionego na aukcji przedmiotu. 

12. Jeżeli przesyłka nie zostanie odebrana i towar zostanie zwrócony do sprzedającego. Kupujący zostanie o tym fakcie poinformowany e-mailem, zostanie mu przekazana informacja dotycząca kwoty do zapłaty za ponowną wysyłkę (kwota zwrotu + ponowne koszty wysyłki) lub propozycja zwrotu pieniędzy na konto pomniejszona o koszt transportu oraz o koszt zwrotu. Jeśli w ciągu 7 dni nie będzie odpowiedzi/uzgodnienia to transakcja zostaje uznana za nieudaną. 

13. Dane do przelewu: QUADRA NET SP Z O. O., ul. Dziadoszańska 10,  Poznań 61-248. W tytule przelewu należy wpisać nr aukcji.  

14. Przesyłki kurierskie są traktowane priorytetowo - towar zakupiony i opłacony (PayU) do godz.13 danego dnia jest wysyłany tego samego dnia z wykluczeniem sobót, niedziel i dni wolnych od pracy. Towar zakupiony oraz zapłacony (PayU) do godziny 17 danego dnia, wysyłany jest w ciągu 24h lub w następnym dniu roboczym. Natomiast towar zakupiony i opłacony po godzinie 17 danego dnia, wysyłamy jest w ciągu 48h lub w  następnym dniu roboczym. Towar zakupiony w niedziele po godzinie.11 wysyłany jest w poniedziałek lub we wtorek. Przesyłki realizujemy od poniedziałku do piątku. Mogą wystąpić chwilowe zakłócenia w wysyłce towaru spowodowane urlopami, problemami przewoźników i innymi czynnikami niezależnymi od QUADRA-NET. 

§ 2 Zwroty 

1. Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy zakupu bez podawania przyczyny w  okresie do 14 dni od otrzymania przesyłki zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o  prawach konsumenta (Dz.U.2017.0.683 z późniejszymi zmianami). Chęć zwrotu należy zgłosić na adres e-mail biuro@quadra-net.com lub listownie na adres QUADRA NET SP Z O. O. Poznań 61-248, ul. Dziadoszańska 10 

2. Zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przez QUADRA NET SP Z O. O. ich pisemnej formy wraz ze zwracanymi towarami oraz dokumentem ich zakupu. 

3. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności w terminie do 14 dni od dnia, otrzymania zwróconego towaru. Zwrot należności możecie Państwo tylko przelewem na konto bankowe.   

§ 3 Reklamacje 

1. Postępowanie reklamacyjne – reklamacje wynikające z uszkodzeń produktów są dokonywane na podstawie oględzin przez sprzedającego. Po wcześniejszym ustaleniu sposobu wysyłki towar należy odesłać do sprzedającego celem weryfikacji reklamacji. W sytuacji niezgodności towaru z opisem aukcji kupującemu przysługuje prawo do odesłania towaru na koszt sprzedającego. 2. W celu skorzystania z darmowego zwrotu towaru należy skorzystać z usług firmy kurierskiej DHL, po otrzymaniu wcześniejszej zgody sprzedającego, po wcześniejszym kontakcie mailowym. 

3. Wady i usterki ujęte w opisie sprzedawanego towaru nie podlegają reklamacji. 

§ 4 Gwarancja 

1. QUADRA-NET Sp. Z O. O. udziela 3 miesięcznej gwarancji na zakupione produkty. 

2. Gwarancją  nie są objęte  uszkodzenia mechaniczne i wywołane nimi wady, uszkodzenia  i wady  spowodowane niewłaściwym przechowywaniem przez użytkownika, konserwacji, instalacji, podłączenia sprzętu do   wadliwie działającej instalacji elektrycznej, dokonywanych przez użytkownikach samowolnych napraw i  zmian. 

3. Reklamacje wynikające z uszkodzeń produktów są dokonywane na podstawie zdjęć uszkodzonego towaru przesłanych na adres e-mail allegro@quadra-net.com, jeśli uszkodzenie pozwala na oględziny w podany sposób. W przeciwnym przypadku po wcześniejszym ustaleniu sposobu wysyłki towar należy odesłać do sprzedającego celem weryfikacji reklamacji. 

Numer oferty:7163110274
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry