Żarówka BA7S B7S 7V0,1A cena za 2 sztuki *** (6541176360)

zakończona
1,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,00 zł
 • lokalizacja: Rybnik
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • SMD: nie
 • stan: nowy
Każdy z zakupionych u nas podzespołów po uzgodnieniu terminu można odebrać osobiście w godzinach od 8 do 20, w naszym realnym sklepie zlokalizowanym w Rybniku przy ulicy Powstańców Śląskich 21, nie ponosząc z tego tytułu dodatkowych opłat.

Żaróweczki różnych zastosowań o parametrach podanych w tytule aukcji.

Fotka może być przykładowa, ale wszystkie istotne wymiary i zależności zostały zachowane.

Cena za 2 sztuki, co nie znaczy że nie mamy więcej, a jeżeli więcej to i odpowiednio taniej. Na życzenie faktura VAT. W tytule przelewu koniecznie podaj numer aukcji.

Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukasz, zaglądnij do naszego sklepu. Warto również zaglądnąć na nasze drugie konto " www-battery_shop ".

Kupując u nas kupujesz w legalnie działającej firmie, więc zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi sprzedaży poza siedzibą sprzedającego, każdy zakupiony u nas na odległość przedmiot, przed upływem 14 dni można zwrócić bez podawania przyczyny zwrotu. Jednak w takim przypadku nie otrzymasz zwrotu kosztów związanych z przesyłką, przelewem itp, oraz należy wziąć pod uwagę że wystąpimy o zwrot naliczonej prowizji . Na każdy zakupiony u nas przedmiot otrzymujesz również fakturę VAT. Ale dane do faktury podobnie jak ewentualna informacja o zmianie adresu wysyłki, musi zostać wysłana natychmiast po zakończeniu aukcji i musi być wysłana z konta używanego w serwisie, najlepiej poprzez " zadaj pytanie sprzedającemu " i nie zapomnij w temacie wiadomości wpisać numeru aukcji.

Można sprawdzić ! Istniejemy od 1989 roku, a na aukcjach sprzedajemy od czerwca roku 2000. Wszystkie istotne informacje o nas, oraz regulamin aukcji znajdują się tutaj

Na naszych aukcjach nie znajdziesz informacji w rodzaju, " ze względu na wyłącznie internetowy sposób sprzedaży, odbiór osobisty nie jest możliwy ", lub podobnej, jaką zamieszczają niektórzy sprzedający. Taka informacja daje do myślenia. Czyżby czegoś się bali ? Przecież mają jakąś siedzibę, magazyn czy tp. ? Chyba że nie mają, a towar do sprzedaży kupują dopiero wtedy gdy zostanie sprzedany na aukcji, albo działają w szarej strefie.

Naszą siedzibą nie jest kąt w sypialni pomiędzy szafą a wersalką, i działamy legalnie, więc każdy zakupiony u nas przedmiot można odebrać osobiście w rzeczywistym sklepie.

Potrzebujesz więcej informacji ? Napisz , zadzwoń 324578581, 0604453428, GG : 11782259, skype : superelektro. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez sześć dni tygodnia w godzinach od 9 do co najmniej 20.

Zawsze w korespondencji oraz w tytule przelewu należy podać na pierwszym miejscu numer aukcji. Wiadomości nie zawierajace w tytule numeru aukcji której dotyczą, są pozostawiane bez odpowiedzi.

Jeżeli w tytule przelewu zostały podane wymagane informacje, ( numer aukcji ) to zakupione przedmioty wysyłamy natychmiast jak tylko należność pojawia się na naszym koncie. Często jest to tego samego dnia w którym dokonano zapłaty a najpóźniej 96 godzin po jej otrzymaniu. Należy przy tym wziąć pod uwagę że zarówno banki jak i poczta działają tak jak działają, więc przelew należności z konta na konto trwa nawet do 48 godzin, a list priorytetowy który ma być doręczony następnego dnia, dociera do adresata po kilku tygodniach. Ale jeżeli od zapłaty upłynąło 10 dni lub więcej a przesyłki nie ma, to sprawdź czy podałeś wymagane informacje w tytule przelewu. Jeżeli tak, to warto zapytać co jest grane. Przesyłki czasem giną i jeżeli się nie upomnisz to nie będziemy o tym wiedzieli.

Ale zanim cokolwiek zalicytujesz na naszych aukcjach, koniecznie przeczytaj o mnie . Składając ofertę zakupu potwierdzasz że zapoznałeś się z podanymi tam warunkami zakupu i akceptujesz je. Szczególną uwagę należy zwrócić na informacje dotyczące płatności, wysyłki, gwarancji, reklamacji itp. Warto pamiętać że aukcja odbywa się na naszych warunkach a biorąc w niej udział wyrażasz na to zgodę. Dla tego wskazane jest zapoznać się z nimi przed podjęciem decyzji o zakupie. Pozwoli to uniknąć sytuacji konfliktowej. W rozumieniu prawa nie jest ważne czy zapoznałeś się z podanymi tam warunkami. Ważne jest że miałeś taką możliwość, a czy z niej skorzystałeś jest sprawą drugorzędną.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 7 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje
Podany koszt jest właściwy przy zakupie jednego przedmiotu. Za każdy następny należy doliczyć 1 zł. Za pobraniem wyślemy jedynie po wcześniejszej wpłacie na konto kosztu wysyłki i pobrania.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 604453428
  numer dostępny codziennie w godzinach od 9 do 20.
 • 324578581
  telefon do sklepu

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ELEKTROTECH Marian Czerwiński
Powstańców Śląskich 21
44-200 M. Rybnik
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

W przypadku stwierdzenia wady zakupionego przedmiotu kupujacy jest zobowiązany odesłać zakupiony przedmiot na własny koszt a w przypadku uznania reklamacji za zasadną kwota ta zostanie zwrócona razem z zapłaconą należnością za zakupiony towar. Jeżeli reklamacja nie zostanie uznana, powiadamiamy o ttym kupującego i przez kolejne 14 dni oczekujemy na wpłatę kosztów przesyłki aby móc odesłać przedmiot osobie która go zakupiła. Po bezskutecznym upływie terminu, przedmiot zostanie oddany na przechowanie za opłatą gdzie będzie przechowywany do czasu kiedy kwota opłaty za przechowanie ( 2 zł/dobę ) przekroczy o 10% kwotę za którą przedmiot został zakupiony. Po upływie terminu przedmiot przechodzi na własność sprzedawcy.