Zarabiający serwis pożyczkowy|9000zł/msc |od Firmy (6541637530)

zakończona
1 999,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Łęczna
  • czas wysyłki: do 21 dni
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Idea Bank S.A. 21 1950 0001 2006 3433 3545 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 21 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Prawo do zwrotu przysługuje przed przekazaniem serwisu/planu marketingowego (przed udostępnieniem danych do wartości cyfrowej) lub przed instalacją serwisu na serwerze. Jeżeli któraś z w/w usług została wykonana nie przysługuje prawo do zwrotu. W ciągu 14 dni od zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres: biuro@emediagroup.pl Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Wszelkie uwagi oraz reklamacje należy kierować na adres email: biuro@emediagroup.pl.

pozostałe informacje

Szanowni Państwo! Proszę o przemyślane licytację, gdyż nie odwołujemy ofert. Przypominamy, że wylicytowany przedmiot aukcji jest jednoznaczny z zawarciem umowy cywilno-prawnej, co reguluje art 70 Kodeks Cywilny. Dlatego też jeżeli nie posiadają Państwo wystarczających środków finansowych - proszę o nie dokonywanie licytacji. Jeżeli nie są Państwo przekonani co do charakteru przedmiotu aukcji - prosimy również o nie dokonywanie licytacji.