ZARA trzewiki polbuty roz 40 skora nowe !!! 5520 (6542000578)

Od 11-12-2016 do 24-12-2016 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
89,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowy
 • rozmiar: 40
 • marka: Zara
 • fason: inny fason
 • materiał zewnętrzny: skóra naturalna
 • materiał wkładki: skóra naturalna
 • kolor: inny kolor
Witam wszystkich!!!
Zapraszam na aukcje...

Regulamin

Sprzedaż posalonowa.kolory widoczne na zdęciach mogąnieznacznie różnić się od rzeczywistości . Jest to uzaleznione od indywidualnych ustawien monitora .Kupujacy na naszych aukcjach akceptuje regulamin zawarty na stronie o mnie .

Buty znanej firmy Zara 5520

rozmiar: 40

z zewnatrz skora naturalna

wewnatrz skora naturalna i material

kolor odcien czerni

Buciki sa nowe !!!

Tabela rozmiarow (dane producenta):

ROZMIAR

39

40

41

42

43

44

45

46

47

DL. Stopy (cm)

24.9

25.5

26.2

26.8

27.5

28.1

28.7

29.4

30

GCS-AP1-R
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 65 2490 0005 0000 4500 1424 2300
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

supertoito@gmail.com

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
ZWROT TOWARU 1.) W ciągu 14 dni od momentu dostarczenia Państwu towaru można go wymienić lub zwrócić. 2.) Chcąc skorzystać z prawa odstąpienia od umowy prosimy poinformować nas e-mailowo przed odesłaniem towaru - supertoito@gmail.com , wyslemy wtedy potrzebne dane 3.) Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą odstąpienia od umowy przed upływem 14 dni od momentu objęcia w posiadanie towaru przez Konsumenta lub przez wyznaczoną przez niego osobę trzecią. Prawo odstąpienia od umowy wygasa po 14 dniach od momentu odbioru towaru. 4.) Do uprzednio zgłoszonego zwrotu prosimy załączyć dowód zakupu (paragon lub w razie ich zaginiecia inny dowód potwierdzający zakup konkretnego towaru na naszych aukcjach) oraz formularz zwrotu towaru/ odstąpienia od umowy - wzór znajduje się na dole strony. Skorzystanie z tych wzorów nie jest obowiązkowe, ale pożądane ze wzgląd na podanie wszystkich kluczowych dla nas informacji i przyspieszenie tym czynności zwrotu. 5.) Nie przyjmujemy paczek za pobraniem ani innych platnosci , przesylka zwrotna lub wymiany jest na koszt kupujacego 5.) Zwrot należności następuje bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpienia od umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru. 6.) Zwracany towar powinien być w niezmienionym stanie, nie posiadać jakichkolwiek oznak użytkowania zarówno w wyglądzie i zapachu. Powinien być dobrze zabezpieczony do transportu, aby nie uległ uszkodzeniu. 7.) Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości towaru, wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to koniecznie do stwierdzenia funkcjonowania, cech i charakteru rzeczy. Aby towar nie miał zmniejszonej wartości jego stan powinien być niezmieniony, czyli taki jak w momencie doręczenia. 8.) Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów, których zgłoszenie lub odesłanie bez zgłoszenia nastąpiło po upływie 14 dni od momentu doręczenia Państwu towaru, lub osobie trzeciej innej niż przewoźnik, wskazanej przez Państwa. 9.) Prawo zwrotu towaru nie przysługuje w odniesieniu do umów zawartych w drodze aukcji publicznych oraz. 10.) Prawo odstąpienia umowy zawartej na odległość przysługuje wyłącznie konsumentom*. *Konsument- osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZWROTU TOWARU NICK KUPUJĄCEGO: IMIĘ,NAZWISKO KUPUJĄCEGO: DATA ODSTĄPIENIA OD UMOWY: DATA ZAKUPU: NUMER I TYTUŁ AUKCJI: NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: IMIE,NAZWISKO I ADRES WŁAŚCICIELA RACHUNKU:

reklamacje

1.) Dostarczamy Państwu towar wolny od wad. Sprzedający odpowiada wobec konsumentów* na podstawie rękojmi za wady uregulowanej w kodeksie cywilnym z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) *Konsument- osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 2.) W przypadku, kiedy stroną umowy nie jest konsument, wyłącza się, w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo, zastosowanie przepisów art. 556 -576 kodeksu cywilnego. 2.) Jeśli na aukcji nie ma informacji o wadach, a takie przysłany towar ma lub ujawnią się one przed upływem 24 miesięcy od momentu doręczenia towaru, można towar reklamować. 3.) Prosimy wówczas poinformować nas o składanej reklamacji drogą e-mailową - supertoito@gmail.com 4.) Reklamowany towar prosimy wysłać wraz z dowodem zakupu- np: paragon, w okresie nie przekraczającym 24 miesięcy od daty doręczenia towaru. Prosimy załaczyć do paczki dane Kupującego: nick Allegro, imię, nazwisko i adres, data zakupu, data i okoliczności powstania wady wraz ze szczegółowym jej opisem. 5.) Reklamowany towar powinien być czysty, w schludnym stanie, nadający się do procesu reklamacji. 6.) Reklamacji nie podlegają wady jawne, o których była informacja na aukcji w momencie zakupu. 7.) Rozpatrzenie reklamacji trwa do 14 dni od momentu doręczenia nam reklamowanego towaru W tym czasie otrzymają Państwo od nas decyzję droga e-mailową, dotyczącą uznania reklamacji za zasadną bądź jej odrzucenia z uzasadnieniem, a także udzielone zostana informacje o dalszym postępowaniu reklamacyjnym. 8.) Na realizację decyzji reklamacyjnej jest kolejne 14 dni od momentu wysłania decyzji .

pozostałe informacje

Masz pytania watpliwosci pisz na supertoito@gmail.com