ZARA PROSTY PŁASZCZ MĘSKI DYPLOMATKA SZARY S BLOG (6950749496)

10 monet
zakończona
279,99 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
 • lokalizacja: SZCZECIN, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 36 (S)
 • kolor: odcienie szarości i srebra
 • marka: Zara
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • kaptur: bez kaptura
 • dostawa z Polski: tak

opis

Zapraszamy na nasze aukcje
Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, niebanalnego,
w dobrej cenie i super jakości
to ta oferta jest właśnie dla Ciebie

przedmiot aukcji:

SZARY PŁASZCZ

PROSTY KLASYCZNY

DWURZĘDOWY

ZARA

Klasyczny płaszcz w kolorze szarym, zapinany dwurzędowo na guziki .
Płaszcz o prostym kroju. Średnia długość. Kołnierz z klapami. Długi rękaw. Wykończenie na podszewce.
Rozcięcie u dołu w tylnej części. Kryte kieszenie z klapkami. Dwurzędowe zapięcie na guziki z przodu.
IDEALNY DO WIELU STYLIZACJI:)
OSTATNIA SZTUKA !!!!

ROZMIAR

S/36

WYMIARY:

długość: 86 cm - od ramienia

szerokość w ramionach: 36 cmx 2

szerokość pod pachami: 48 cm x2

rękaw od pachy/ramienia: 48/63 cm

materiał:

SKŁAD

SKŁAD

  • NA ZEWNĄTRZ

   50% poliester, 25% welna, 21% wiskoza, 4% inne wlókna

  • PODSZEWKA

   100% poliester

NOWY Z METKĄ

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA Z POLSKI
!!!!

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

GLAM-STYLE
STAROMŁYŃSKA 20b/10
70-561 SZCZECIN
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje przyjmowane są w uzasadnionych przypadkach: wady ukryte towaru. 

Wadę towaru należy zgłosić poprzez e-maila niezwłocznie po otrzymaniu towaru.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach materiałów - nie stanowią podstawy do reklamacji.  

Przesyłkę z reklamowanym przedmiotem należy odesłać na adres 

GLAM-STYLE

Staromłyńska 20b/10

70-561 Szczecin

Do paczki należy dołączyć Formularz Reklamacji oraz dowód zakupu.

 

Reklamacja powinna zawierać:


 imię,nazwisko,adres, adres e-mail Kupującego,

 nr aukcji z Allegro 

 datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

 przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

 wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację 

 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru przez sklep.

Zwrot kosztów nastąpi po rozpatrzeniu reklamacji na wskazane konto. 

Prosimy o nieodsyłanie paczek za pobraniem, nie będą odbierane. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GLAM-STYLE, Magdalena Bielecka
STAROMŁYŃSKA 20 B / 10
70-561 SZCZECIN

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni. Prawo to przysługuje jedynie kupującym dokonującym zakupu przedmiotów w opcji Kup Teraz. Przepisów powyższej ustawy nie stosuje się do przedmiotów zakupionych w drodze licytacji ( Art.16.1 pkt 10) Termin płatności to 7 dni od dnia zawarcia umowy. Po tym terminie rozwiązujemy umowę kupna-sprzedaży, rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji od Allegro a aukcję z towarem wystawiamy ponownie. 

Zwrot pieniędzy następuje po zwrocie towaru i  po potwierdzeniu takiego zwrotu stronie pośredniczącej w transakcji - Allegro. Jako sprzedający zwracamy się w takim przypadku do Allegro o zwrot naliczonej prowizji podając realny powód. Kupujący otrzymuje zapytanie mailowe od Allegro z prośbą o potwierdzenie.
Brak zaakceptowania informacji o zwrocie prowizji od Allegro, skutkuje odstąpieniem od zwrotu towaru. ZWROT TOWARU I WYMIANA NASTĘPUJE PO UPRZEDNIM POINFORMOWANIU NAS O TYM MAILEM Odsyłany przez Państwa towar musi być: - nieużywany, - z kompletem metek, - bez śladów użytkowania (zapachów, śladów pudru, dezodorantu, detergentów etc.) - zapakowany w oryginalne opakowanie, - odpowiednio zabezpieczony do wysyłki. - koszty przesyłki w obie strony ponosi kupujący. (WYBIERAJĄC OPCJĘ PRZESYŁKI INPOST ZWROT JEST DARMOWY) Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/wymian, których odesłanie nastąpiło po upływie 14 dni od momentu doręczenia Państwu towaru. DANE DO WYSYŁKI: GLAM-STYLE UL.STAROMŁYŃSKA 20 B/10 70-561 SZCZECIN TEL. 881 400 410 Do odsyłanej paczki proszę dołączyć : - PARAGON - wypełniony formularz odstąpienia od umowy W przypadku zwrotu towaru prosimy podać pełne dane do przelewu Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na wskazany rachunek bankowy i dokonywany jest w terminie do 14 dni po otrzymaniu przez Sklep towaru. UWAGA:Prosimy Państwa o zrozumienie, że tylko wyroby z oryginalną etykietą oraz w stanie takim samym jak wynikający z przymierzenia w sklepie będą przyjmowane z powrotem. W przypadku oczywistych śladów użytkowania (plamy szminki oraz makijażu, zapach, etc.), towary takie są dla nas niesprzedawalne i musimy żądać od Państwa świadczenia odszkodowawczego w wysokości ceny sprzedaży. Towary w takim przypadku będą odsyłane do klienta, a cena sprzedaży będzie zatrzymywana tytułem świadczenia odszkodowawczego.FORMULARZ ZWROTU TOWARU


 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:
>>> (DANE SPRZEDAJĄCEGO) ...................................... ...................................... ...................................... Ja ........................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej / ych rzeczy ............................................. nr oferty ...................... Data zawarcia umowy to ......................... data odbioru ................................. Imię i nazwisko ................................... Login Allegro ..................................... Adres ................................................ Data .................................................. Podpis ........................... 
>>> NR KONTA.......................................................................................


O sprzedającym
HOTrendy

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

Zasady zwrotu produktu 


Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni. Prawo to przysługuje jedynie kupującym dokonującym zakupu przedmiotów w opcji Kup Teraz. Przepisów powyższej ustawy nie stosuje się do przedmiotów zakupionych w drodze licytacji ( Art.16.1 pkt 10) 


Termin płatności to 7 dni od dnia zawarcia umowy. Po tym terminie rozwiązujemy umowę kupna-sprzedaży, rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji od Allegro a aukcję z towarem wystawiamy ponownie. 


 Zwrot pieniędzy następuje po zwrocie towaru i  po potwierdzeniu takiego zwrotu stronie pośredniczącej w transakcji - Allegro. Jako sprzedający zwracamy się w takim przypadku do Allegro o zwrot naliczonej prowizji podając realny powód. Kupujący otrzymuje zapytanie mailowe od Allegro z prośbą o potwierdzenie.  Brak zaakceptowania informacji o zwrocie prowizji od Allegro, skutkuje odstąpieniem od zwrotu towaru.  


ZWROT TOWARU I WYMIANA NASTĘPUJE PO UPRZEDNIM POINFORMOWANIU NAS O TYM MAILEM.


 Odsyłany przez Państwa towar musi być: - nieużywany, - z kompletem metek, - bez śladów użytkowania (zapachów, śladów pudru, dezodorantu, detergentów etc.) - zapakowany w oryginalne opakowanie, - odpowiednio zabezpieczony do wysyłki. - koszty przesyłki w obie strony ponosi kupujący. (WYBIERAJĄC OPCJĘ PRZESYŁKI INPOST ZWROT JEST DARMOWY) 


Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/wymian, których odesłanie nastąpiło po upływie 14 dni od momentu doręczenia Państwu towaru. DANE DO WYSYŁKI: 

GLAM-STYLE 

UL.STAROMŁYŃSKA 20 B/10 

70-561 SZCZECIN 

TEL. 881 400 410 


Do odsyłanej paczki proszę dołączyć : - PARAGON - wypełniony formularz odstąpienia od umowy.

 W przypadku zwrotu towaru prosimy podać pełne dane do przelewu Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na wskazany rachunek bankowy i dokonywany jest w terminie do 14 dni po otrzymaniu przez Sklep towaru. 


UWAGA:Prosimy Państwa o zrozumienie, że tylko wyroby z oryginalną etykietą oraz w stanie takim samym jak wynikający z przymierzenia w sklepie będą przyjmowane z powrotem. W przypadku oczywistych śladów użytkowania (plamy szminki oraz makijażu, zapach, etc.), towary takie są dla nas niesprzedawalne i musimy żądać od Państwa świadczenia odszkodowawczego w wysokości ceny sprzedaży. Towary w takim przypadku będą odsyłane do klienta, a cena sprzedaży będzie zatrzymywana tytułem świadczenia odszkodowawczego. FORMULARZ ZWROTU TOWARU   Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: >>> (DANE SPRZEDAJĄCEGO) ...................................... ...................................... ...................................... Ja ........................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej / ych rzeczy ............................................. nr oferty ...................... Data zawarcia umowy to ......................... data odbioru ................................. Imię i nazwisko ................................... Login Allegro ..................................... Adres ................................................ Data .................................................. Podpis ...........................  >>> NR KONTA....................................................................................... 


email: hotrendy@onet.eu
telefon: 881 400 410 kontakt 8.00-20.00