Zaproszenia urodzinowe 18 ze zdjęciem urodziny (6541902416)

zakończona
3,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 9,00 zł
Zakupy powyżej 1 500 zł
 • lokalizacja: Mysłowice
 • czas wysyłki: do 5 dni
 • Dlaczego Kartkoland ?


  1. Nasza firma od kilku lat specjalizuje się w projektowaniu druków ze zdjęciem.
  2. Jesteśmy wiarygodni i zapewniamy najwyższą jakość grafiki, papieru i druku.
  3. Działając na Allegro pod nickiem toptoptop otrzymaliśmy już ponad 1.300 pozytywnych komentarzy - mamy 100% pozytywów !
  4. Sami tworzymy nasze projekty i nie naruszamy praw autorskich innych twórców.

 • Koszty Przesyłki


  koszty przygotowania przesyłki i krajowa wysyłka

  polecona priorytetowa:
  od 1 do 9 sztuk - 30 zł
  TERAZ od 10 szt - 9 zł

  przesyłka kurierska:
  od 10 do 40 sztuk - 35 zł

 • Kontakt


  e-mail: biuro@kartkoland.pl
  telefon:
  0 693 529 062

 • Dane Firmy


  konto: ING Bank Śląski S.A.
  18 1050 1214 1000 0023 1538 3964
  nazwa firmy: prooptimum Grzegorz Cichecki
  adres: Jodłowa 2, 41-400 Mysłowice
  regon: 240599672Kartkoland to prawdziwa Fabryka Zaproszeń

Działając pod marką Kartkoland jesteśmy firmą specjalizującą się w przygotowywaniu profesjonalnych druków z wizerunkiem osób, w tym zaproszeń, zawieszek i etykiet na butelki, winietek na stół, podziękowań dla gości i rodziców.
W ofercie posiadamy kilkaset wzorów projektów. Projektujemy nasze produkty na bazie naszych praw autorskich z wykorzystaniem licencjonowanego oprogramowania. Przy realizacji zamówień korzystamy z wyspecjalizowanego licencjonowanego oprogramowania, wysokiej jakości papieru o dużej gramaturze /od 250 gram do 300 gram/ i kompleksowej profesjonalnej obsługi drukarskiej obejmującej wydruk cyfrowy, cięcie i bigowanie /profesjonalne składanie/, a także bardzo dobrze zabezpieczamy nasze produkty przed uszkodzeniem w czasie transportu. Przygotowując nasze produkty bardzo dbamy o ich jakość mając świadomość, że są one związane z wyjątkowymi i niepowtarzalnymi chwilami dotyczącymi naszych klientów i ich bliskich.

Przedmiotem Naszej Aukcji są Unikalne Zaproszenia URODZINOWE

SUPER OFERTA ! ZASKOCZ SWOICH GOŚCI !

Najlepsze zaproszenia ze zdjęciem /twarzą dziecka, chłopaka, dziewczyny/ wraz z kopertami w super cenie 3,90 zł za sztukęZAPROSZENIA SKŁADANE NA urodziny - Profesjonalnie bigowane/składane/ z fotomontażem - szczegóły:

• format zaproszenia - /20 cm na 14 cm po rozłożeniu - po złozeniu 10 na 14/

• koperta do każdego zaproszenia gratis

• zakres zmian - możliwość zmiany kolorów np. kwiatów, zmiana czcionki, treści

WARIANTY ZAPROSZEŃ – układ poziomy

Ponieważ niżej zaprezentowane projekty sa w wersji pomniejszonej - jeżeli zainteresuje Państwa którys z poniżej zaprezentowanych projektów prosimy o informajce mailową /biuro@kartkoland.pl­/ wówczas możemy Panstwu przesłać mailem ten wariant w wersji powiekszonej, która pozwoli Państwu na ocenienie szczegów i jakości konkretnego zaproszenZAPROSZENIA SKŁADANE NA urodziny - Profesjonalnie bigowane/składane/
z fotomontażem - szczegóły:

• format zaproszenia - /28 cm na 10 cm po rozłożeniu - po złożeniu 14 na 10/

• koperta do każdego zaproszenia gratis

• zakres zmian - możliwość zmiany kolorów np. kwiatów, zmiana czcionki, treści

WARIANTY ZAPROSZEŃ – układ poziomy


ZAPROSZENIA SKŁADANE NA urodziny - Profesjonalnie bigowane/składane/
z fotomontażem - szczegóły:

• format zaproszenia - /28 cm na 10 cm po rozłożeniu - po złożeniu 14 na 10/

• koperta do każdego zaproszenia gratis

• zakres zmian - możliwość zmiany kolorów np. kwiatów, zmiana czcionki, treści

WARIANTY ZAPROSZEŃ – układ pionowyProcedura Realizacji Zamówienia:

1. Zamówienie:

Wskaż wybrany wariant i wyślij do nas dane i zdjęcia do projektu.

Po zalicytowaniu na aukcji powini Państwo otrzymać e-mailem potwierdzenie z Allegro wraz ze szczegółowymi informacjami z naszej strony potrzebnymi do realizacji zamówienia (procedura krok po kroku, jakie dane potrzebujemy, jaki format zdjęć, itd.). W przypadku braku otrzymania takiego e-maila prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@kartkoland.pl

2. Przygotowanie Projektu:

Standardowo w terminie 2 dni roboczych otrzymasz projekt do akceptacji.

Po otrzymaniu od Państwa potrzebnych danych i zdjęć, które będą mogły być wykorzystane do projektu przygotujemy standardowo w terminie do 2 dni roboczych od ich otrzymania projekt w wybranym przez zamawiającego jednym wariancie z jednym zdjęciem (ze względu na pracochłonność naszych projektów prosimy o przemyślane decyzje w zakresie wyboru wariantu, a w przypadku preferencji dotyczących wykorzystania konkretnego zdjęcia prosimy o wskazanie jakie zdjęcie ma być użyte do projektu - pod warunkiem, że spełni warunki techniczne i kompozycyjne; przy braku wskazania zdjęcia do projektu, wybór zdjęcia następuje po naszej stronie spośród przesłanych przez zamawiającego) i przesyłamy go e-mailem do akceptacji lub zgłoszenia ewentualnych uwag przez zamawiającego. Zaproszenia w zależności od wyboru zamawiającego mogą zawierać proponowaną przez nas treść dostosowaną do danych podanych przez zamawiającego lub mogą również zawierać tekst własny podany przez zamawiającego. Miejsce na wypełnienie imion i nazwisk osób zapraszanych pozostaje puste do wypełnienia przez zamawiających co nadaje zaproszeniom bardziej osobistego charakteru /drobny wkład własny w zaproszenie/.

3. Akceptacja projektu i wpłata:

Zaakceptuj projekt lub zgłoś uwagi, a po akceptacji dokonaj wpłaty.

Po otrzymaniu projektu e-mailem zamawiający akceptuje otrzymany projekt lub zgłasza uwagi do jakości wykonania lub prawidłowości danych tekstowych. Po dokonaniu ostatecznej akceptacji zamawiający dokonuje wpłaty na nasz rachunek bankowy numerze 18 1050 1214 1000 0023 1538 3964 prowadzony w ING Banku Slaskim (firma Prooptimum Grzegorz Cichecki, 41-400 Myslowice, ul. Jodłowa 2).

4. Wysyłka:

Wysyłka następuje standardowo w terminie 5 dni roboczych od dnia akcpetacji projektu i wpływu zapłaty na nasz rachunek bankowy.

Zaproszenia są nadawane na poczcie standardowo w przeciągu 5 dni roboczych od dnia ostatecznej akceptacji projektu przez zamawiajacego oraz wpływie wpłaty na nasz rachunek bankowy (wymóg przedplaty spowodowany jest tym, iż zaproszenia przygotowywane są na specjalne zamówienie). Do ostatecznego terminu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas na dostarczenie przez pocztę przesyłki priorytetowej /zgodnie z procedurami poczty polskiej powinno to zająć 2 dni robocze, ale w tym zakresie faktyczny termin dostarczenia nie jest zależny od nas tylko od poczty/. Zaproszenia przy nadaniu są odpowiednio spakowane, by zabezpieczyć ich dotarcie w nienaruszonym stanie. W sytuacji gdyby pomimo bardzo dobrego zabezpieczenia okazało sie, że opakowanie przesyłki jest zniszczone lub uszkodzone, należy koniecznie w miejscu odbioru sporzadzić protokól szkody i odmówić przyjęcia towaru. Tylko w takim przypadku będziemy mogli uwzgledniać reklamacje dotyczace uszkodzeń mechanicznych. Reklamacje prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@kartkoland.pl w terminie 7 dni licząc od daty otrzymania przesyłki. O fakcie wysłania przesyłki zamawiający zostaje poinformowany zarówno e-mailem oraz sms-em (w przypadku podania numeru tel. komórkowego).

Podstawowe Parametry

1. Format:

format zaproszenia opisany na aukcji przy konkretnym wariancie

2. Koszt:

cena brutto 1 sztuki to tylko 3,90 zł brutto (koszt zamówienia to ilość zamawianych zaproszeń razy cena 3,90 zł plus koszt przygotowania i nadania wysyłki wskazany na aukcji).

w przypadku kilkukrotnej licytacji produktów na naszych aukcjach koszty przygotowania i nadania przesyłki liczone są oddzielnie dla każdej licytacji o ile wcześniej nie zostanie z nami uzgodnione połączenie tych kosztów (możliwość łączenia kosztów przygotowania i nadania przesyłki dla kilku licytacji zależy od wartości zamówienia)

3. Zakres:

koszty zamówienia obejmują:
 • profesjonalny projekt graficzny z wykorzystaniem wizerunku osób zapraszających dopasowanym do zamawianego wariantu zaproszenia - tylko na potrzeby druku przez naszą firmę zamówionych druków,
 • wprowadzenie treści (w treści proponowanej we wzorze zaproszenia lub innej wskazanej przez zamawiającego); miejsce na wpisanie imion i nazwisk osób zapraszanych pozostaje puste do wypełnienie co nadaje zaproszeniom bardziej osobistego charakteru
 • wysokiej jakości papier przeznaczony do wydruku cyfrowego o gramaturze od 280 do 300 gram na którym sa drukowane zaproszenia
 • profesjonalny wydruk cyfrowy, cięcie i bigowanie /składanie/
 • GRATIS koperty w kolorze białym lub ekri
 • skanowanie zdjęć nadesłanych na nasz adres, w przypadku braku możliwości przesłania przez zamawiającego zdjęć w formie elektronicznej

4. Dodatkowe informacje:

Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny, a na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Zaproszenia mogą być przygotowane również w formie zawiadomień tylko na ślub (łączenie wykonania zaproszeń i zawiadomień na bazie tych samych projektów w ramach jednego zlecenia jest możliwe o ile ilość zawiadomień nie będzie mniejsza niż 4 szt).
Płatność za zamówienie jest możliwa jedynie w formie przedpłaty na nasz rachunek bankowy (płatność może oczywiśćie być dokonana po akceptacji projektu).
Nie wysyłamy zamówienia w formie przesyłek za pobraniem - ponieważ przed drukiem i nadaniem przesyłki wpłata musi być zarejestrowana na naszym rachunku bankowym korzystanie z opcji "Płacę z Allegro" może wydłużyć termin realizacji zamówienia ze względu na konieczność wpływu środków z Allegro na nasz rachunek bankowy.

Oświadczenia i Prawa Autorskie

Zamawiający składając zamówienie oraz przekazujac dane na potrzeby przygotowania zamawianego produktu wyrażają zgodę na przetwarzanie powierzonych danych osobowych w celach realizacji zamówienia zgodnie z ustawa o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U. z 1997 r. Nr 13 poz.883/ oraz oświadczają, iż posiadają pełnie praw do przekazywanych zdjęć na potrzeby realizacji zamówienia zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych i wyrażają zgodę na wykorzystanie ich dla celów przygotowania zamówienia oraz wyrażają zgodę na wykorzystanie w tym celu wizerunku osób na nich przedstawionych oraz że akceptują przeniesienie pełni praw autorskich do wykonanego produktu na wykonawcę.

Wszystkie projekty oferowanych przez nas produktów są naszego autorstwa i nie wyrażamy zgody na ich wykorzystywanie przez inne osoby lub podmioty zarówno w całości jak i w części.

Nasze produkty są oznaczone logotypem naszej marki co jest niezbędne celem ochrony naszych praw autorskich i wynika z profesjonalnego charakteru świadczonych przez nas uslug.

Sprawdź inne nasze Aukcje

Nasze produkty zaspokoją gusta nawet najbardziej wyrafinowanych kupujących.

Jeżeli na zamówienie naszych zabawnych i oryginalnych zaproszeń jest za późno, możemy zaoferować Ci wykonanie Podziękowań za uczestnictwo w uroczystości, które możesz wręczyć swoim gościom już po uroczystości. Takie podziękowania wykonujemy na bazie naszych prezentowanych wzorów zaproszeń. Zapewniamy, że takie podziękowania będą fantastyczną pamiątką i wspomnieniem miłych chwil z uroczystości.

Sprawdź naszą ofertę Klikając Tutaj !


wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u toptoptop za co najmniej 1 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 18 1050 1214 1000 0023 1538 3964
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
przybliżony czas realizacji: 6 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
koszty przygotowania przesyłki i krajowa wysylka polecona priorytetowa przy zamówieniu od 1 sztuki do 9 sztuk - 30 zł
koszty przygotowania przesyłki i krajowa wysylka polecona priorytetowa przy zamówieniu od 10 sztuk - 9 zł

lub kurier: od 10 do 40 sztuk zaproszeń - 35 zł;
Wystawiam faktury VAT