Zamrażarka AEG - gwarancja (6484069639)

zakończona
190,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 60,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 75,00 zł
 • lokalizacja: gubin
 • stan: używany
 • waga (z opakowaniem): 30.00 [kg]
 • typ: szufladowa
 • marka: Electrolux
 • klasa energetyczna: inne
 • pojemność całkowita (litry): 50
 • głębokość (cm): 51.00
 • szerokość (cm): 53.00
 • wysokość (cm): 52.00
< style>

Dziś oferuję Państwu.


Zamrażarka firmy AEG

Zamrażarka w dobrym stanie.

Naprawdę polecam!!! 100% sprawna!!!!Nie sprzedajemy sprzętu niesprawdzonego!!! Tylko 100%sprawne!!!


Oferowany przez nas sprzęt jest używany i niekiedy mogą wystąpić

nieliczne przebarwienia lub zarysowania. Zdjęcia real!!!

Do każdej transakcji dołączamy paragon lub rachunek .

Co jest podstawą reklamacji.

W cenę wliczona jest opłata KGO

GWARANCJA

Jak już zaznaczyłem towar jest sprawdzany przed sprzedażą

i podlega gwarancji na okres 14 dni, chyba że w aukcji zaznaczone

jest inaczej.
!!!!! PAMIĘTAJ !!!!

Każda paczka jest ubezpieczona. Jak otrzymasz paczkę sprawdź zawartość paczki przy kurierze.
W razie uszkodzenia sprzętu należy spisać protokół szkody w chwili odbioru przesyłki a uszkodzoną paczkę przesłać do nas wraz z kopią protokołu szkody.

.

KONTAKT :

Tel.792 243 363

Tel.531 977 164

E-meil-tanimebelekgu­bin@wp.pl

WYSYŁKA

Wszystkie przesyłki wysyłamy firmą kurierską :

OPEK

Możliwy jest odbiór osobisty zakupionego sprzętu lub do 50 km dowóz za opłata paliwową.

PŁATNOŚCI

Przelew na konto bankowe

Nr.29 1020 5402 0000 0402 0283 8241


Dodano 2016-05-07 23:54
Urlop od 08.05 do 15.05 2016Dodano 2016-08-27 08:36
Urlop 29-30 .08.2016
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 29 1020 5402 0000 0402 0283 8241
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 60,00 zł
kolejna sztuka: 60,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 75,00 zł
kolejna sztuka: 75,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Termin ten liczy ; od dnia odebrania przesyki. Jeśli przyczyną zwrotu towaru jest wada sprzetu , lub niezgodny wygląd sprzetu z opisem pokrywamy koszty zwrotu. Kupujcy ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesanie owiadczenia o odstpieniu od umowy, Zwrot przez Sprzedajcego nastąpi w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania owiadczenia. Sprzęt dostarczony musi odstać 4-6 godzin w ciepym miejscu ( zwłaszcza lodówki , zamrażarki ,pralki,zmywarki) Przesyłki wysyłam kurierem bardzo staranie zapakowane Kartony paleta folia ( czas oczekiwania 2-4 dni)Firma kurierska -K-EX , UPS , DHL. Uwaga pralki , lodówki , zmywarki, itp nie są wnoszone przez Kuriera do mieszkania. !!!! Naprawa w czasie gwarancji jest bezpłatna.

pozostałe informacje

Informacja o systemie zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 1.Zostaw zużyty sprzęt w sklepie, w którym kupujesz nowe urządzenie Każdy sklep ma obowiązek nieodpłatnego przyjęcia starego sprzętu, jeśli kupimy w nim nowy sprzęt tego samego rodzaju i pełniący tą samą funkcję. 2.Zostaw małogabarytowy zużyty sprzęt w dużym markecie bez konieczności kupowania nowego. Sklepy o powierzchni sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych wynoszącej min. 400 m2 , są zobowiązane do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych. 3.Oddaj zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w miejscu dostawy. Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony. 4.Odnieś zużyty sprzęt do punktu zbierania. Informację o najbliżej lokalizacji znajdziecie Państwo na gminnej stronie internetowej lub tablicy ogłoszeń urzędu gminy, a także na w www.remondis-electro.pl 5.Zostaw sprzęt w punkcie serwisowym. Jeżeli naprawa sprzętu jest nieopłacalna lub niemożliwa ze względów technicznych, serwis jest zobowiązany do nieodpłatnego przyjęcia tego urządzenia. Zebrany w ten sposób sprzęt trafia do specjalistycznych zakładów przetwarzania, gdzie w pierwszej kolejności zostaną usunięte z niego składniki niebezpieczne. Pozostałe elementy zostaną poddane procesom odzysku i recyklingu. Każde urządzenie zasilane prądem lub bateriami powinno być oznakowane symbolem przekreślonego kosza: Symbol przekreślonego kosza na śmieci umieszczany na sprzęcie, opakowaniu lub dokumentach do niego dołączonych oznacza, że produktu nie wolno wyrzucać łącznie z innymi odpadami. Obowiązkiem użytkownika jest przekazanie zużytego sprzętu do wyznaczonego punktu zbiórki w celu właściwego jego przetworzenia. Oznakowanie oznacza jednocześnie, że sprzęt został wprowadzony do obrotu po dniu 13 sierpnia 2005 r. *Nie wolno wyrzucać zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami! Grożą za to kary pieniężne * Odpowiednie postępowanie ze zużytym sprzętem zapobiega potencjalnym negatywnym konsekwencjom dla środowiska naturalnego i ludzkiego zdrowia. * Jednocześnie oszczędzamy naturalne zasoby naszej Ziemi wykorzystując powtórnie surowce uzyskane z przetwarzania sprzętu. .main-footer-shortcuts a { font-size: 13px; } .main-footer-shortcuts a{padding:0 10px;margin:5px 0;display:inline-block}.footer-bottom-links a{margin:0 6px}.site-footer{max-width:1200px;margin:0 auto}.fb .site-footer{margin-top:20px}@media screen and (max-width:1023px){.main-footer-shortcuts{width:100%;text-align:center;padding:0}}