ŻALUZJE 25mm drewniane (aluminiowe) rolety , Plisy (6541732038)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy

Prostota konstrukcji, wielorakość zastosowań, funkcjonalność i wysoka żywotność aluminiowych żaluzji poziomych 16 i 25mm powodują, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu. Lamele lakierowane są piecowo w ponad 130 kolorach. szerokość lamel to 16mm i 25mm, grubość lamel min. 0,20mm, zatrzaskowe mechanizmy hamulca i pokrętła wkomponowane w górną rynnę. Górne i dolne rynny stalowe lakierowane piecowo w kolorach zbliżonych do koloru lamel. Rynna dolna otwarta w kształcie litery "U", drabinki i sznurki wykonane z najwyższej jakości poliestru barwione w kolorach zbliżonych do koloru lamel. Interesujące elementy dekoracyjne można uzyskać zestawiając żaluzje poziome z zasłonami lub firanami, które można również zastosować, werandach i ogrodach zimowych.

Żaluzje drewniane 27mm wykonane są z wysokiej jakości drzewa o nazwie Basswood. Charakteryzuje się ono minimalną ilością sęków, wysoką odpornością na uderzenia mechaniczne oraz na zmiany temperatury. Produkt idealnie nadaje się do stylowych i eleganckich wnętrz. Szczególnie dobrze korespondują z dodatkami z drewna, skóry lub ratanu.

Żaluzje Drewniane:
- dostępne są z lamelami drewnianymi 25 i 27mm
- wykonane są na wymiar z dokładnością do 1mm szerokości i 2cm wysokości
- żaluzje po zwinięciu zajmują ok. 15% swojej wysokości
- rynna górna żaluzji zasłonięta jest listwą maskującą z tego samego drzewa w tym samym kolorze (możliwa jest pełna maskownica z tzw "boczkami")
- mechanizmy sterowania (patyk drewniany) i podnoszenia (sznurek) mogą być do wyboru po stronach LL i PP lub rozdzielone LP/PL

- żaluzja w wersji z prowadzeniem bocznym posiada dwie linki boczne przechodzące przez pióra i zamocowane na dole okna, które uniemożliwiają odchylanie się żaluzji przy uchylaniu okna
- możliwość montowania żaluzji na uchwytach sufitowych lub kątowych górnych i dolnych (do prowadzenia bocznego).
- NOWOŚĆ
DRABINKA TAŚMOWA do żaluzji 25mm drewniane/aluminiowe,
rynna górna system B-37

Możliwe jest tylko w żaluzji 25mm Standard z drabinką taśmową lub z drabinką sznurkową . Zależnie od specyfikacji żaluzji stosowane są silniki rurowe lub środkowe RTS lub sterowane przez zainstalowany już system tzw inteligentny dom . Cena żalużji sterowanej elektrycznie dostępna tylko na indywidualne zapytanie .

Aukcja dotyczy żaluzji 25mm drewnianej Standard w kolorach z kolekcji D (np D06 lub D08) o wymiarach szerokosć 50cm / wysokość 50cm .

Charakterystyka żaluzji Zintegrowanej 25mm:
- żaluzja dopasowana do ramy okiennej
- lamele wykonane z wysokiej klasy stopu aluminium i magnezu, lakierowane piecowo w 138 kolorach
- szerokość lamel 25mm, grubość lamel min. 0,20mm
- zatrzaskowe mechanizmy hamulca i pokrętła wkomponowane w górną rynnę
- górne i dolne rynny stalowe lakierowane piecowo w kolorach zbliżonych do koloru lamel
- rynna dolna zatrzaskowa, zamknięta; drabinka i sznurki schowane we wnętrzu rynny - brak szpecących guzików na spodzie żaluzji!
- drabinki i sznurki wykonane z najwyższej jakości poliestru barwione w kolorach zbliżonych do koloru lamel

Charakterystyka żaluzji Monomagic® 25mm:
- NOWOŚĆ! Hamulec i pokrętło w jednym mechanizmie - patent światowy
- lamele wykonane z wysokiej klasy stopu aluminium i magnezu, lakierowane piecowo w 138 kolorach
- szerokość lamel 25mm, grubość lamel min. 0,20mm
- zatrzaskowe mechanizmy hamulca i pokrętła wkomponowane w górną rynnę
- górne i dolne rynny stalowe lakierowane piecowo w kolorach zbliżonych do koloru lamel
- rynna dolna zatrzaskowa, zamknięta; drabinka i sznurki schowane we wnętrzu rynny - brak szpecących guzików na spodzie żaluzji!
- drabinki i sznurki wykonane z najwyższej jakości poliestru barwione w kolorach zbliżonych do koloru lamel

Charakterystyka żaluzji Magnus 25mm :
- żaluzja sterowana pojedynczym mechanizmem łańcuszkowym
- górne i dolne rynny stalowe lakierowane piecowo w kolorach zbliżonych do koloru lamel
- lamele wykonane z wysokiej klasy stopu aluminium i magnezu, lakierowane piecowo w 187 kolorach
- szerokość lamel 25mm, grubość lamel min. 0,20mm
- zastosowano taśmy nawojowe zamiast sznurków
- drabinki i sznurki wykonane z najwyższej jakości poliestru barwione w kolorach zbliżonych do koloru lamelwysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 57 8008 0008 2002 0020 3209 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 18,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

OMBRA – Danuta Molak Jazgarzew ul. Główna 51 lok. E, 05-502 Piaseczno powiat Piaseczyński, woj. Mazowieckie NIP 1230137335Numer REGON 146021760 www.ombra.pl biuro@ombra.pl Tel 696 487 199 Tel/fax 22 736 21 48 Firma Ombra istnieje na rynku 2006r. W tym czasie obsłużyliśmy już sporą grupę klientów indywidualnych jak i biznesowych. W trosce o zadowolenie naszych klientów , w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby gotowe jak i komponenty najlepszych światowych marek takich jak: Coulisse , Cosiflor , Decomatic , Concept czy Hunter Douglas . Może nie jesteśmy jedyni na rynku, ale wiele wskazuje na to, że najlepsi. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Jesteśmy do Państwa usług!

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 1 dzień

adres do zwrotu:
 
Szanowny Kliencie W trosce o zachowanie dobrych relacji sprzedający kupujący (zwanych dalej Dostawca i Odbiorca ) pragniemy przedstawić warunki sprzedaży naszych produktów na portalu aukcyjnym Allegro.pl . Dotyczy to tylko i wyłącznie aukcji naszego konta firmowego nick OMBRA_PL INFORMACJE OGÓLNE Wszystkie nasze produkty dostępne na aukcjach są robione na wymiar i konkretne zamówienia naszych klientów - proszę o tym pamiętać gdyż ta branża są to produkty nieprefabrykowane i w ich przypadku Odbiorca ( kupujący ) nie ma prawa do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru.Przysłony okienne to szeroka gama produktów , mimo iż nasze aukcje są przygotowane z największą starannością jeśli chodzi o wszelkie informacje techniczne to proszę pamiętać że wzorniki/katalogi przedstawione na aukcjach to tylko zdjęcia i produkty w rzeczywistości mogę delikatnie odbiegać kolorystycznie od tego za widzimy na ekranach monitorów. Dlatego zawsze przed zakupem każdy nie pewny klient może skorzystać z opcji przesłania wzorników tak aby zobaczyć tkaniny/drewno i elementy systemu na żywo . Jest to opcja bezpłatna jednak za kaucją (zależną od konkretnego zestawu wzorników) . Wszystko odbywa się za pośrednictwem allegro – wystawiamy aukcję z użyczeniem wzorników i kaucją . Klient odzyskuje kaucje lub odejmujemy ją od przyjętego zamówienia . !!! W tej zakładce podany jest jeden dzień na zwrot ale jest to błąd w całym formularzu jaki udostępnia serwis Allegro - na chwilę obecną nie można ustawić cyfry 0 !!!

reklamacje

REKLAMACJE WAD JAWNYCH 1.Reklamacje należy składać na adres : biuro@ombra.pl powołując się na nr aukcji którego dotyczy reklamacja.W treści wiadomości prosimy własnymi słowami opisać problem , dobrze jest też dołączyć kilka zdjęć . 2.Reklamacje nie obejmują napraw uszkodzeń spowodowanych przez nieprawidłową eksploatację i/lub montaż 3.W przypadku uznania reklamacji ,Dostawca obowiązany jest według własnego wyboru do :naprawy reklamowanych wyrobów bądż ich wymiany na nowe wolne od wad, w terminie 14dni roboczych, liczonych od daty uznania reklamacji 4.Odbiorca jest zobligowany do dokładnego obejrzenia towaru odbieranego za pośrednictwem kuriera w jego obecności. W przypadku uszkodzeń towaru w transporcie należy wypisać protokół uszkodzenia który będzie podstawą reklamacji dla Dostawcy. 5.Wady widoczne winy być reklamowane w ciągu 7dni roboczych od daty zakupu(dostawy ) 6.W przypadku zamówienia wyrobu indywidualnego przekraczającego gabaryty określone w tabelach norm produkcyjnych systemów , zamawiający traci uprawnienia z tytułu gwarancji. Jednocześnie Dostawca jest zobowiązany do poinformowania Odbiorcy iż zamówienie jest ponadnormatywne przed jego złożeniem . GWARANCJA 1.Dostawca udziela Odbiorcy (Kupującemu) 24miesięcznej na dostarczone wyroby licząc od daty dostawy produktu zakupionego na koncie OMBRA_PL w serwisie aukcyjnym allegro.pl 2.Odbiorca (Kupujący) jest zobowiązany do dostarczenia Dostawcy reklamowane wyroby do siedzimy firmy OMBRA w terminie jak najkrótszym od stwierdzenia wady.Przesyłkę należy właściwie zabezpieczyć i oznakować .Koszty przesyłki pozostają po stronie Dostawcy(zwracamy koszty po zakończeniu sprawy – prosimy nie przysyłać paczek na koszt odbiorcy lub za pobraniem ) .W przypadku gdy reklamacja nie zostanie uznana Dostawca zastrzega sobie prawo do nie zwracania kosztów przesyłki 3.Dostawca jest zobowiązany do dostarczenia do Odbiorcy obsłużonej reklamacji na własny koszt po wypełnieniu zasad reklamacji (opisane w akapicie REKLAMCJE WAD JAWNYCH) 4.Gwarancja nie obejmuje : - wszelkich uszkodzeń powstałych z winy Kupującego lub w sposób , za które Kupujący ponosi odpowiedzialność oraz osób trzecich - efektów naturalnego zużycia wyrobu (przede wszystkim zużycia elementów mechanicznych wyrobów i sznurków ,a także wynikające z eksploatacji naturalnego zużycia w postaci śladów pozostawionych na profilach listwach drewnianych itp.) - odbarwień oraz innych zmian właściwości powierzchni elementów , spowodowane działaniem czynników atmosferycznych jak również wszelkich odkształceń oraz różnic w kolorystyce między katlogiem/próbnikiem/zdjęciem a rzeczywistym wyborem.Część wyrobów produkowane jest z naturalnych materiałów jak np. drewno którego standardy tolerancji kształtu rozmiaru i koloru jest zawarte są w PN-EN 13120:2010. - uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi wad - uszkodzeń wynikłych z eksploatacji niezgodnej z przeznaczeniem i zaleceniami Dostawcy , dotyczącymi zarówno montażu i obsługi jak i konserwacji - uszkodzeń wynikłych ze zdarzeń losowych (powódż , pożar , uderzenie pioruna itd.) - czynności ze strony Dostawcy polegających na konserwacji i czyszczeniu wyrobów oraz wymianę bezpieczników, baterii oraz elementów zużywających się podczas eksploatacji w sposób naturalny , takich jak sznurki taśmy przelotki itd. - wyrobów o wymiarach przekraczających maksymalne wymiary określonych w specyfikacji systemów. - wyrobów przecenionych lub sprzedanych jako niepełnowartościowe

pozostałe informacje

ZAMÓWIENIE Ponieważ produkty robione są na indywidualne zamówienie klienta można je nabyć na aukcjach zgodnie z instrukcjami podanymi w ich treści .Jeśli klient nie może dopasować swojego zamówienia do tego z można kupić na aukcji po wstępnych ustaleniach (wymiar/kolor / cena itd. ) wystawimy aukcję z konkretną przysłoną lub zestawem przysłon INNE 1.Wszelkie ustalenia stają się wiążące w momencie zakupu produktu/produktów na jednej z aukcji konta OMBRA_PL 2.Zapewniamy Państwa że naszą dewizą jest szeroko pojęte dobro klienta i jeśli ma miejsce jakaś sytuacja reklamacyjno - gwarancyjna co jest niezwykle rzadkim przypadkiem o czym świadczą opinie klientów to zawsze staramy się rozwiązać takie problemy na korzyść klienta Zapraszamy Zespół OMBRA – Dekoracje Okienne