ZAKOPANE - ZĄB TANIE NOCLEGI POKOJE WEEKEND MAJOWY (6790491440)

zakończona
25,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • region: w górach

tel. (18) 207 10 06, 607 326 484

noclegi@hanula.zakop­ane.pl

www.hanula.zakopane.­pl

Zapraszamy na Podhale!! Oferujemy pokoje z łazienkami i TV


Nasz dom znajduje się w miejscowoœci Ząb-Bustryk w pobliżu Zakopanego.
"Bustryk to malowniczo położona osada o dużych walorach krajobrazowych i turystycznych, rozrzucona na wzgórzach Pasma Gubałowskiego na wysokoœci 1012 m n.p.m. Są tu piękne widoki na Tatry, Beskidy i Gorce oraz doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i narciarstwa zjazdowego.

Oferujemy wypoczynek dla gości indywidualnych, jak również dla grup zorganizowanych (wycieczek szkolnych, kolonii letnich i zimowych, zielonych i białych szkół).

Do Pañstwa dyspozycji jest świetlica z TV (można tu zrobić sobie kawę lub herbatę, pokoje 2,3,4,5 - osobowe (większość z łazienkami) oraz ogródek znajdujący się przed domem. Posiadamy 30 miejsc noclegowych.


Na Pañstwa życzenie organizujemy różne imprezy, takie jak: grillowanie, palenie ogniska, kulig, wycieczki bryczkami, spływ Przełomem Dunajca.

Zapewniamy miłą atmosferę.

Możemy zaoferować bardzo dobre warunki dla osób szukających ciszy i spokoju. Nasz dom znajduje się z dala od zatłoczonych ulic,a jednocześnie komunikacja z centrum Zakopanego jest bezproblemowa. Z naszego domu możecie Państwo planować i realizować wycieczki piesze po okolicy szlakami turystycznymi aż do Gubałówki lub dalsze po szczytach Tatr. Zimą natomiast w bezpośredniej bliskości wyciągi narciarskie o różnym stopniu trudności i dobrym utrzymaniu stoku. W niedalekiej okolicy znajdują się przejścia graniczne na Słowację.

W bliskiej odległości znajduje się:

- sklep spożywczy

- przystanek autobusowy

- wyciągi narciarskie

- apteka

- karczmy góralskie

- baseny termalne

- przejście graniczne na Słowację

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje