Zaklęta W Sokoła [Blu-ray] Ladyhawke /1985/ PL (7209346624)

5 dni do końca
cena kup teraz
95,00 zł
z 3 sztuk
Dostawa
 • PACZKA W RUCHu 6,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
 • lokalizacja: Piaseczno, Polska
 • czas wysyłki: do 10 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • liczba płyt w wydaniu: jedna
 • opakowanie: w folii
 • polska wersja językowa: napisy, lektor

Opis

Zaklęta W Sokoła [Blu-ray]
Ladyhawke [1985]

WYDANIE:

Nowe, fabrycznie zafoliowane
Oryginal­ne, zagraniczne wydanie

UWAGI:

Płyty z polskim lektorem i polskimi napisami

VIDEO:

Video codec: MPEG-4
Video resolution: 1080p
Aspect ratio: 16:9 Widescreen

PŁYTY:

1 Blu-ray 50GB (Region B lub Region Free)

AUDIO:

Polish: Dolby Digital 5.1
English: DTS-HD Master 5.1

NAPISY:

Polish, English

Przed zakupem należy zapoznać się z zakładką Informacje od sprzedającego , gdyż jest ona integralną częścią opisu aukcji i zawiera ważne informacje o zasadach sprzedaży.

Zdjęcia w aukcji są poglądowe. Ze względu na to, że oferujemy wydania zagraniczne, okładki nie są w języku polskim i nie zawsze są w języku angielskim. Czasami okładka danej płyty lub pudełko zestawu, mogą w rzeczywistości różnić się od tych widocznych w aukcji. Jeżeli zależy Państwu na konkretnym wydaniu, prosimy o wcześniejszy kontakt.


Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową:
zagranicznedvd@gmail­.com

[DANE_EU]5mBtnRT6cfx­vzz7CysioHbzRQEhkUsr­faoXEg+JpoYABtj0CUJP­uuw==[/DANE_EU]
Dostawa i płatność
od 6,00 zł

Lokalizacja: Piaseczno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
11-12 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
11-12 dni roboczych
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
12 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
10 dni roboczych
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
12 dni roboczych
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
12-13 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

EL NINO Małgorzata Padewska
Stara Iwiczna, ul. Fabryczna 2A
05-500 Piaseczno
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem zagranicznedvd@gmail.com lub w formie pisemnej na adres: EL NINO Małgorzata Padewska, Stara Iwiczna ul.Fabryczna 2A, 05-500 Piaseczno. 

Kupujący sam decyduje o wyborze podstawy prawnej reklamacji (rękojmi lub gwarancji). 

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do Składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Jeżeli reklamacja zostanie uznana, nowy towar zostanie do wysłany do Kupującego na koszt Sprzedającego. Jeżeli nie będzie możliwa wymiana towaru na nowy, Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy na konto bankowe. 

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Więcej informacji na stronach: https://uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595 oraz http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

EL NINO Małgorzata Padewska
Stara Iwiczna, ul. Fabryczna 2A
05-500 Piaseczno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy - zawarcia umowy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. 

Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepie zagraniczneDVDpl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli na adres e-mail: zagranicznedvd@gmail.com.

Przesyłkę należy nadać na adres: EL NINO Małgorzata Padewska, Stara Iwiczna, ul. Fabryczna 2A, 05-500 Piaseczno. 

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru, ponosi go Kupujący. Zwrot dokonanej płatności nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu przez Sprzedającego zwróconego towaru (nie dłużej niż w terminie 14 dni), na konto bankowe wskazane przez Kupującego. Zwracana kwota obejmuje koszt towaru oraz koszt najtańszej przesyłki oferowanej przez sklep zagraniczneDVDpl (zgodnie z obowiązującymi przepisami sklep jest zobowiązany do zwrotu najtańszego zwykłego sposobu przesyłki dostępnego w ofercie, bez względu na to jaki środek transportu został wybrany przez Kupującego w momencie składania zamówienia). 

Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Zwrot wszelkich kosztów następuje po otrzymaniu przez sklep zwróconego towaru. 

W przypadku rezygnacji z zakupu (umowy kupna-sprzedaży) przed otrzymaniem towaru przez Kupującego (zakup przez pomyłkę, zakup zbyt dużej ilości przedmiotów, brak wpłaty za przedmiot zakupiony przez "Kup teraz") obowiązuje następująca procedura: 

O ile Kupujący nie zgłosi wcześniej informacji o rezygnacji z zakupu, na opłacenie zamówienia złożonego przez Allegro oczekujemy 7 dni od daty zakupu, po tym terminie występujemy o zwrot prowizji do Allegro z powodem "kupujący nie zapłacił". W przypadku zakupu "Kup teraz" i rezygnacji z umowy kupna-sprzedaży przez Kupującego, o zwrot prowizji występujemy w chwili poinformowania nas o rezygnacji z zakupu, a umowa zostaje rozwiązana dopiero po potwierdzeniu tego faktu stronie pośredniczącej, czyli Allegro i otrzymaniu zwrotu prowizji od serwisu. 

Kupujący otrzymuje zapytanie mailowe od Allegro z prośbą o potwierdzenie, iż nie doszło do transakcji. W przypadku niepotwierdzenia, zaprzeczenia lub braku odpowiedzi przez Kupującego na zapytanie Allegro, serwis nie zwraca nam prowizji, wobec czego transakcja nie może być anulowana - umowa kupna-sprzedaży jest realizowana i wystawiana jest faktura do opłacenia przez kupującego. 

Akceptując umowę kupna-sprzedaży ("Kup teraz"), Kupujący wyraża zgodę na przesłanie faktury w formie pliku PDF na adres mailowy podany w Allegro. Zwrot płatności po rezygnacji z zakupu zamówienia już opłaconego, następuje dopiero po potwierdzeniu tego faktu stronie pośredniczącej w transakcji - Allegro. Brak zaakceptowania informacji o zwrocie prowizji od Allegro, skutkuje odstąpieniem od zwrotu towaru. 

WAŻNE! Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu jeśli przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W przypadku sklepu zagraniczneDVDpl zwrotowi nie podlegają wszystkie nagrania dźwiękowe, wizualne lub audiowizualne sprzedawane na nośnikach DVD/Blu-ray/CD/Winyl, z których folia ochronna została zdjęta.

O sprzedającym
zagraniczneDVDpl
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

1240

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 724 ** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Właścicielem sklepu internetowego zagraniczneDVDpl jest firma EL NINO Małgorzata Padewska, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Lesznowola pod numerem 5617, z siedzibą w Starej Iwicznej, ul. Fabryczna 2A, 05-500 Piaseczno. Zajmujemy się sprzedażą filmów i seriali na płytach DVD oraz Blu-ray w wydaniach zagranicznych, które nie są dostępne w polskiej dystrybucji lub ich ceny w Polsce są wysokie. Czasami pojawiają się w naszej ofercie również polskie wydania. Zależy nam, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z zakupu, dlatego też przed zakupem prosimy o zapoznanie się z zakładką "Informacje od sprzedającego", zwłaszcza z sekcją "pozostałe informacje", gdyż znajdują się tam szczegóły dotyczące warunków i zasad sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - dotyczące konkretnego filmu, serialu, czy wydania DVD/Blu-ray, jak i te związane z przebiegiem całej transakcji. Jeśli chcą Państwo kupić konkretny film lub serial - służymy pomocą!

Pozostałe informacje

Wszystkie płyty na naszych aukcjach to zawsze oryginalne wydania, pochodzące z legalnej dystrybucji. Sprowadzamy płyty głównie z Europy, ale też z USA, Kanady, Japonii, czy Australii. Ze względu na to, że oferujemy wydania zagraniczne, okładki nie są w języku polskim i nie zawsze są w języku angielskim. Czasami okładka danej płyty lub pudełko zestawu, mogą w rzeczywistości różnić się od tych widocznych w aukcji - szczególnie w przypadku zagranicznych wydań filmów na Blu-ray, z polską wersją językową. Wynika to z faktu, iż dany film może być dostępny z PL w kilku krajach - a my sprowadzamy zawsze wydanie z tego kraju, z którego najszybciej do nas dotrze! Okładka może być w języku angielskim, ale też w niemieckim, francuskim, włoskim, czy hiszpańskim - jednak płyta będzie zgodna z opisem w aukcji. Jeśli ma być z polskimi napisami, czy lektorem - to na pewno będzie. Czasami specyfikacja techniczna może nieznacznie odbiegać od opisu lub wynikać z błędnych danych wydawcy - rozbieżności pomiędzy opisem na okładce, a płytami i nie zawsze jesteśmy w stanie to wcześniej zweryfikować. Jeśli zależy Państwu na konkretnym wydaniu płyt DVD/Blu-ray, prosimy o wcześniejszy kontakt. Pomimo tego, że płyty sprzedawane przez nas pochodzą z zagranicznych dystrybucji - nie ma najmniejszych problemów z odtwarzaniem ich w odtwarzaczu DVD/Blu-ray kupionym w Polsce! Są w pełni kompatybilne i zgodne z naszym regionem/standardem.

Realizacja zamówienia:

Czas realizacji zamówienia jest podany w każdej aukcji w tabeli: "Przybliżony czas realizacji/Czas wysyłki". Przedmioty, które są dostępne "od ręki", czyli wysyłka oznaczona jako "natychmiast" - wysyłane są najczęściej tego samego dnia, w którym dotrze wpłata. Część naszych aukcji jest oznaczona: "do 7 dni / 10 dni / 14 dni" i są to dni robocze, a dotyczy to płyt, których nie ma na miejscu, ale dokładane są wszelkie starania, by zostały one do Państwa jak najszybciej wysłane - zazwyczaj szybciej niż w opisie. Z góry podajemy realny czas realizacji, żeby wszystko było jasne i nie było nieporozumień.

Sklep zagraniczneDVDpl zobowiązuje się dostarczyć zakupiony towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w opisie aukcji.

Płatności:

1. Ceny artykułów znajdujących się w sklepie zagranicznaDVDpl wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT.

2. Kupujący składając zamówienie w sklepie zagraniczneDVDpl akceptuje cenę artykułu.

3. Do każdego zamówienia Sklep wystawia paragon. Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Kupującego.

4. Za przedmioty Kupione w sklepie zagraniczneDVDpl, można zapłacić tradycyjnym przelewem, wpłatą w placówce PKO BP lub na Poczcie oraz poprzez system PayU.

Dane do wpłaty:

PKO BP Inteligo: 50 1020 5558 1111 1854 5880 0181

El Nino Małgorzata Padewska

Fabryczna 2A, Stara Iwiczna

05-500 Piaseczno

Wysyłka:

UWAGA: Ze względu na to, że przesyłki przesyłane przez paczkomaty InPost, coraz częściej dochodzą do kupujących USZKODZONE, odradzamy tę formę wysyłki - reklamacje na uszkodzenia przesyłek nie dają żadnych rezultatów. Zdarzają się również przypadki zaginięcia przesyłek, a proces reklamacyjny może trwać nawet kilka miesięcy, a bez dodatkowego ubezpieczenia przesyłki, kwota odszkodowania to maksymalnie 200 zł! Sugerujemy wybieranie innej formy wysyłki (jak na przykład Paczka w RUCHu).

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską DHL, Pocztą Polską: Pocztex Kurier48 oraz poprzez Paczkomaty InPost 24/7. Ceny przesyłki są podane w każdej aukcji w zakładce "Dostawa i płatność". Deklarowane terminy dostarczenia przesyłek przez operatorów, od momentu nadania, znajdują się poniżej. Proszę jednak pamiętać, że są one deklarowane, a nie są gwarantowane.

Kurier DHL - dostarczenie do końca następnego dnia roboczego (w cenie przesyłki odpowiedzialność DHL do kwoty 500 zł).

Pocztex Kurier48 - dostarczenie zazwyczaj w ciągu dwóch dni roboczych (w cenie przesyłki ubezpieczenie do kwoty 100 zł).

Paczkomaty InPost 24/7 - zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych są gotowe do odbioru w wybranym paczkomacie, jednak bywają przypadki, że przesyłki idą sporo dłużej - nawet tydzień, czy dwa tygodnie (w cenie przesyłki BRAK ubezpieczenia - dodatkowa opłata za ubezpieczenie to 2 zł).

Paczka w RUCHu - zazwyczaj 2 dni robocze (w cenie przesyłki ubezpieczenie do 300 zł).

Odbiór Osobisty:

Sklep zagraniczneDVDpl zajmuje się sprzedażą internetową, nie posiada sklepu stacjonarnego. Odbiór osobisty w siedzibie firmy możliwy jest TYLKO I WYŁĄCZNIE po uprzednim umówieniu terminu i godziny. Większość płyt dostępna jest z kilkudniowym czasem realizacji (informacja ta znajduje się w opisie każdej aukcji), więc nie są one dostępne od ręki - również w przypadku odbioru osobistego.

Do każdej transakcji podchodzimy bardzo poważnie i staramy się, aby kupujący był zawsze w pełni zadowolony z zakupu. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów na naszych aukcjach!

Wyświetlenia:7
Numer oferty:7209346624
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj