ZAJĄC CHODZIEŻ OP ART LATA 50-TE 60-TE + GRATIS (7016188908)

zakończona

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
  • wytwórnia: Pozostałe

opis

Przedmiotem aukcji jest niesygnowana figurka zająca (wykonana w wytwórni Chodzież) oraz gratisowo dokładam figurkę żyrafy , sygnowaną wytwórnią w Chodzieży.Zajączek bez uszkodzeń , uszkodzenia żyrafy widoczne na zdjęciach.Wys. zajączka 11,3 cm.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 11,00 zł

Lokalizacja: Kielce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Informacje o gwarancjach można znaleźć w zakładce "Warunki reklamacji".Kontakt z PH Gregor Aneta Kwiatek ul.Triasowa 4/11 25-640 Kielce.Nr tel. 694 521 272.Do reklamacji potrzebny będzie paragon fiskalny jako dowód zakupu ; bez tego dokumentu (czytelnego) reklamacjia nie będzie rozpatrywana.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PH Gregor Aneta Kwiatek
ul.Triasowa 4/11
25-640 Kielce
Dodatkowe informacje

Reklamacje uznawane są w przypadku , gdy sprzedawca zataił wadę poprzez brak w opisie aukcyjnym oraz nie uwidocznił tego na zdjęciach w ofercie.Możliwy jest całkowity zwrot kwoty po odesłaniu przedmiotu na zasadach określonych w zakładce - "Warunki Zwrotów" , lub częściowy zwrot kosztów zakupu w przypadku naprawy uszkodzenia przez nabywcę lub obniżenie ceny do poziomu satysfakcjonującej kupującego.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PH. Gregor
Triasowa 4/11
25-640 Kielce

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego przedmiotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru - w takim przypadku należy wypełnić formularz o odstąpieniu od umowy i przesłać go na email : luxantyki@wp.pl.Koszt wysyłki do kupującego oraz za zwrot reklamacyjny pokrywa KUPUJĄCY.Sprzedający ma prawo ze wstrzymaniem zwrotu środków do czasu otrzymania przedmiotu.Nie przyjmuję przesyłek za pobraniem a zwrot środków następuje tylko na nr konta bankowego podany przez kupującego.Zwrot przedmiotu powinien nastąpić nie później niż 14 dni od daty przesłania formularza zwrotu.Umowa uważana jest za nieważną , a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru , cech i funkcjonowania rzeczy.Kupujący ponosi też odpowiedzialność za uszkodzenie przedmiotu w czasie oględzin , lub w czasie wysyłki do sprzedawcy - np. w przypadku niewłaściwego zabezpieczenia na czas wysyłki. FORMULARZ - ZWROT TOWARU Imię i nazwisko _______________________________________________________________ Nick z allegro _______________________________________________________________ Numer aukcji _______________________________________________________________ Numer telefonu _______________________________________________________________ Adres e-mail _______________________________________________________________ Data zakupu _______________________________________________________________ ZAWRACANE POZYCJE Lp. Nazwa (model, kolor, rozmiar), Ilość , przyczyna zwrotu 1._________________________ __________ _____________________________________________ 2._________________________ __________ _____________________________________________ ZWROT NALEŻNOŚCI na konto: numer konta________________________________________________________________ na adres: imię i nazwisko______________________________________________________________ ulica ________________________ nr. domu_____________ nr.mieszkania_____________________ kod pocztowy _________ miasto______________________ dodatkowe uwagi _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ podpis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku gdy zamówiony produkt będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, nieuszkodzonych razem z oryginalnym opakowaniem. Towar należy odesłać na adres: PH GREGOR Aneta Kwiatek Triasowa 4/11 25-640 Kielce. Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony niniejszy formularz. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

O sprzedającym
luxantyki
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

110

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Firma PH. Gregor ;

Aneta Kwiatek ,

Triasowa 4/11 ,

25-640 Kielce ,

NIP 9591047480 ;

Regon 260464666 ;

Tel. +48 694521272

Pozostałe informacje

Nr konta bankowego w ING Bank 22 1050 1416 1000 0090 9258 7253.