Zaciski sprężynowe, żabki, szalunki, deskowania (6912193358)

zakończona
6,76 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 20,80 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
 • lokalizacja: Bytom, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • materiał: metalowe
 • waga (z opakowaniem): 0.47 [kg]

opis

Telefon: 609 750 586 codziennie od 7:30 do 22:00 = Agnieszka Nawracaj
Dane techniczne
Zacisk sprężynowy tzw. żabka szalunkowa.
Element pozwalający na spięcie szalunku za pomocą zwykłego
drutu zbrojeniowego o średnicy 5-10 mm.
Waga: 0,47 kg
CENA netto: 5,50 zł
Zalety i korzyści wynikające z zastosowania naszego produktu
 • zastosowanie zacisku eliminuje konieczność użycia ściągu oraz elementów traconych, co pozwala uzyskać szczelność po rozszalowaniu konstrukcji,
 • prosty montaż za pomocą klucza napinającego,
 • prosty montaż za pomocą klucza napinającego,
 • posiadają wzmocnioną zębatką umiejscowioną w gnieździe zacisku.
Nasze aukcje
Regulamin aukcji
Po wygranej aukcji proszę o przysłanie e-maila z określeniem formy płatności (przelew, kurier, odbiór osobisty). Jeśli zdecydujesz się na przelew w tytule przelewu koniecznie podaj swój nick i nr aukcji. Towar wysyłamy natychmiast po uzgodnieniu sposobu wysyłki z Kupującym.
Na zakupione u nas towary wystawiamy faktury VAT.

Konto (w wypadku płatności przelewem):
ING BSK SA o/Chorzów nr 79 1050 1243 1000 0010 0010 6367

UWAGA! W wypadku płatności przelewem najlepiej poinformować nas o wpłacie w celu uniknięcia dodatkowego oczekiwania.
Zastrzegamy sobie możliwość zakończenia aukcji przed upłynięciem wyznaczonego terminu.
UWAGA! ODBIÓR OSOBISTY TOWARU W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY MOŻLIWY JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU.
Informacje zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Treść ogłoszeń nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną w myśl art. 66, & 1. Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisu i rysunku w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Dostawa i płatność
od 20,80 zł

Lokalizacja: Bytom, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,80 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
26,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Bytom
Siemianowicka 105c
41-902 Bytom
woj. śląskie

 • poniedziałek - piątek 07:30 - 15:30

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Budosprzet Sp. z o.o.
Siemianowicka 105c
41-902 Bytom
Dodatkowe informacje

 

 1. Budosprzęt Sp. z o. o. odpowiada wobec Konsumenta za wady Towaru w oparciu o rękojmię na zasadach określonych w przepisach kodeksu cywilnego.
 2. Reklamacje Towarów zamawianych na allegro mogą być składane w siedzibie Budosprzet Sp. z o.o. Złożenie reklamacji może nastąpić za pomocą formularza reklamacyjnego.
 3. Budosprzęt Sp. z o. o. ustosunkuje się do zgłoszonych reklamacji w ciągu 14 dni od dnia ich zgłoszenia, jak również poinformuje Konsumenta o dalszym trybie postępowania.
 4. (Art. 5615 KC) Jeżeli kupujący będący konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Budosprzet nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.
 5. Jeżeli Towar ma wadę, Konsument może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Budosprzęt niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta wymieni towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez Budosprzet albo Budosprzęt nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość Towaru z wadą pozostaje do wartości Towaru bez wady. Konsument nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.
 6. Konsument, może zamiast zaproponowanego przez Budosprzęt usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie Towaru do zgodności z umową w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Budosprzet.
 7. Jeżeli Towar ma wadę, Konsument może żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo usunięcia wady. Budosprzęt może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Konsumenta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową wadliwego Towaru w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów Budosprzęt odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat,
 8. Konsument, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany na koszt Budosprzęt dostarczyć wadliwy Towar na adres siedziby Budosprzet Sp. z o. o. ul.Siemianowicka 105c 41-902 Bytom. Jeżeli ze względu na rodzaj Towaru lub sposób jego zamontowania dostarczenie Towaru przez Konsumenta byłoby nadmiernie utrudnione, konsument obowiązany jest udostępnić Towar Budosprzęt w miejscu, w którym Towar się znajduje.
 9. W razie naprawy Towaru lub jego wymiany na nowy Budosprzęt Sp. z o. o. dokonuje zwrotu poniesionych przez Konsumenta niezbędnych kosztów, w tym kosztów dostarczenia Towaru do Budosprzet Sp. z o. o., niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie czternastu dni kalendarzowych od uznania reklamacji.
 10. W razie złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub obniżeniu ceny, Budosprzet Sp. z o. o. zwraca uiszczoną przez Konsumenta cenę sprzedaży Towaru, koszty przesyłki Towaru do Konsumenta, poniesione koszty dostarczenia Towaru do Budosprzęt Sp. z o. o. oraz inne uzasadnione i niezbędne koszty związane z reklamacją niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie 14 dni kalendarzowych od uznania reklamacji.
 11. Zwrot płatności następuje przy użyciu takiego samego sposoby zapłaty jakiego użył Klient, tj. na rachunek bankowy, z którego został dokonany przelew za Towar. W razie, gdy Klient zapłacił za Towar gotówką przy odbiorze, to zwrot płatności następuje na wskazany przez Klienta za pomocą formularza e–mail numer rachunku bankowego, co nie wiąże się dla Klienta z żadnymi kosztami i wymaga wyraźnej zgody Klienta.
 12. Odpowiedzialność Budosprzęt sp. z o. o. względem Klienta niebędącego Konsumentem z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne Towarów, o której mowa w art. 556 k.c. – 576 k.c. jest wyłączona.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Budosprzet Sp.z o.o.
Siemianowicka 105c
41-902 Bytom

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

O sprzedającym
bspruszt
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

36

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 609 *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Budosprzęt Sp.z o.o.

ul. Siemianowicka 105c

41-902 Bytom

agnieszka.nawracaj@budosprzet.pl

tel: 609 750 586

Pozostałe informacje

1. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o podanie nr oferty (numeru aukcji) - oraz nicku z allegro (loginu) - w przypadku kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Na wszelkie pytania staramy się odpowiadać tak szybko jak tylko jest to możliwe. ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

Numer oferty:6912193358
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry