Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Zaciski opaska taśma opaskowa 50szt HIT Cz-wa (6541698773)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
65,00 zł
z 100000 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Częstochowa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Uszkodzony:
  Nie

Opis

ZACISKI TAŚMY OPASKOWEJ

opakowanie 50szt.

DANE TECHNICZNE:

 • materiał: stal ocynkowana,
 • opakowanie 50 szt zacisków.

OPIS

Zaciski do taśmy opaskowej TKSE umożliwiającej wykonanie opasek na dowolną średnicę rury. Jest to rozwiązanie znacznie ekonomiczniejsze od montażu z użyciem gotowych elementów. Opakowanie zawiera 50szt.

W przypadku zakupu asortymentu na innych naszych aukcjach, koszty wysyłki zostaną przeliczone indywidualnie do zestawienia towaru.

Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: Częstochowa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Dom-Went za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

DOM-WENT
Rakowska 3/5
42-208 Częstochowa
woj. śląskie
email: allegro@domwent.pl
tel.: 665 464 115

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
 • sobota 08:00 - 13:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

"DOM-WENT"
Rakowska 3/5
42-208 Częstochowa
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@domwent.pl, lub w formie pisemnej na adres biura handlowego Sprzedawcy. 


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 


1) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

2) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

3) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

4) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

"DOM-WENT"
Rakowska 3/5
42-208 Częstochowa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Prawo to dotyczy tylko i wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie osobie fizycznej dokonującej zakupu w celu nie mającym związku z działalnością gospodarczą czy zawodową. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłane przed jego upływem przez Klienta oświadczenie. 


Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez sprzedającego. sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Zwracany towar powinien być w pełni kompletny, a sam produkt wraz z ewentualnymi akcesoriami nieuszkodzony. Towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie gdy spełnione zostaną powyższe warunki. Ponadto Towar powinien być zabezpieczony by nie uległ uszkodzeniu w transporcie. W przypadku korzystania z prawa odstąpienia od umowy klient, po ówczesnym poinformowaniu drogą mailową i/lub telefoniczną o swoim zamiarze sprzedawcy, zobowiązany jest odesłać towar na własny koszt na adres biura handlowego. Towar odsyłany bez powiadomienia nie będzie przyjmowany. Przesyłka ze zwrotem nie może być wysłana za pobraniem. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć numer konta bankowego, na które sprzedawca ma zwrócić zapłatę, pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz w przypadku otrzymania paragonu należy dołączyć go do przesyłki ze zwracanym towarem. 


Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: allegro@domwent.pl. Przesyłkę należy nadać na adres podany powyżej. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy. (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 


 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 
 2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 
 5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 
 6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 
 7. w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 
 8. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
Dom-Went
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1293

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Arkadiusz Jacznik
"DOM-WENT"
ul. Rakowska 3/5
42-208 Częstochowa
REGON: 240737542
NIP: 573-223-94-30

Kontakt

 • 34 *** ** ** (pokaż)
 • 665 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota
08:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zaistniała w branży wentylacyjnej oraz sprzedaży akcesoriów dekarskich już w 2007 roku. Firmę tworzy młoda ambitna ekipa stale podnosząca swoje kwalifikację w tych dziedzinach, dzięki czemu są w stanie doradzić w wielu kwestiach związanych z doborem niezbędnych elementów. Dbają oni o dobro klienta oraz pełne zadowolenie z nabytego towaru. Biuro handlowe oraz magazyn usytuowane jest w wygodnym do dojazdu punkcie Częstochowy mianowicie przy ulicy Rakowskiej 3/5 (przy DK1). 

Pozostałe informacje

ZASADY OGÓLNE

1) jeśli nie masz zamiaru kupować - nie licytuj;

2) kupując wiele produktów na naszych aukcjach - oszczędzasz na wysyłce (maksymalne gabaryty paczki wysyłanej kurierem to obwód + wysokość nie może przekraczać 3m. np karton o bokach 50cm x 50cm i wysokości 100cm oraz waga nie może przekraczać 30kg);

3) każdy sprzedawany przez nas towar jest nowy i jest objęty gwarancją producenta;

4) odbiór osobisty tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym;

5) po zakupie należy wypełnić formularz dostawy uwzględniając istotne szczegóły;

6) jeżeli wystąpi jakiś problem proszę zgłaszać to telefonicznie;

7) towar zawsze można zwrócić jeśli nie był montowany, jednak Kupujący ponosi realne koszty przesyłki;

8) jako sprzedający wystawiamy komentarz zawsze jako drudzy;

9) na towar wystawiam fakturę VAT lub paragon;

Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć rzecz wolną od wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Częstochowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Wyświetlenia:104
Numer oferty:6541698773
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry