ZABUDOWA WARSZTATOWA SERWISOWA SZAFKI SORTIMO (6950799367)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

WITAM SERDECZNIE

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ FIRMY. POSIADAMY NAJWIĘKSZY W POLSCE WYBÓR UŻYWANYCH ZABUDÓW SERWISOWYCH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW. GWARANTUJEMY ATRAKCYJNE CENY ORAZ WYSOKĄ JAKOŚĆ OFEROWANYCH PRODUCENTÓW. JESTEŚMY W STANIE ZREALIZOWAĆ INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA KLIENTÓW, CO TYDZIEŃ NOWE DOSTAWY. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

POSIADAM DO ZAOFEROWANIA PROFESJONALNĄ ZABUDOWĘ WARSZTATOWĄ/SERWISOW­Ą DO AUTA DOSTAWCZEGO. ZABUDOWA NIEMIECKIEJ FIRMY SORTIMO- NAJWYŻSZA PÓŁKA. CAŁOŚĆ W BARDZO DOBRYM STANIE, WSZYSTKIE MECHANIZMY SZUFLAD SPRAWNE.

CENA ZA SZTUKĘ

SZAFKI W IDEALNYM STANIE - JAK NOWE

NA ŻYCZENIE PRZEŚLĘ WIĘKSZĄ ILOŚĆ ZDJĘĆ

JESTEŚMY W STANIE ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT W KAŻDE MIEJSCE W POLSCE !

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI KURIEREM

TELEFON KONTAKTOWY : 607-054-887 JESTEM OSIĄGALNY OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI W GODZINACH OD 8.00 DO 24.00 - ŚMIAŁO ZAPRASZAM

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UZGODNIENIA AKTUALNOŚCI OFERTY

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W RADOMIU - PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU, EWENTUALNIE PO INDYWIDUALNYM USTALENIU DOWÓZ W KONKRETNE MIEJSCE W KRAJU

ZAKUPY NA MOICH AUKCJACH DO GWARANCJA SOLIDNOŚCI , UCZCIWOŚCI I INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA DO KAŻDEGO ZAINTERESOWANEGO ZAKUPEM - POSIADAM DUŻE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 11 LAT !

POSIADAM DUŻY WYBÓR CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - ZAPRASZAM NA MOJE INNE AUKCJE

O sprzedającym
marchewa02