Zabawka odkurzacz na baterie (6482508143)

zakończona
29,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
 • stan: nowy
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • materiał: inny
 • certyfikaty i opinie: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExp­lorer4

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST


ZABAWKA ODKURZACZ NA BATERIE

Opis: Zabawka bateryjna odkurzacz
Po naciśnięciu guzika włączającego odkurzacz wciąga sztuczne śmieci, wydaje przy tym dźwięki jak prawdziwy odkurzacz. Zabawka na górze ma wygodny uchwyt, dzięki czemu można ją przenosić na inne miejsce.
Zabawka zapakowana w kolorowe pudełko.
Odkurzacz zasilany 2 bateriami - brak w zestawie.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
• ODKURZACZ NA BATERIE
• KULKI STYROPIANOWE
• RURKA
• WĄŻ Z UCHWYTEM
• PŁASKA WYMIENNA KOŃCÓWKA

Wymiary: 25x14x14 cm

Firma Lekanos

ul. Wrocławska 23/4

63-400 Ostrów Wlkp.

tel. 785 392 142

www.lekanos.pl

biuro@lekanos.pl
© PanelReklamowywysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BNP Paribas Bank Polska S.A. 96 1600 1462 184 252 584 000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma LEKANOS Powstała w 2014 roku. Za pośrednictwem naszej strony www.lekanos.pl sprzedajemy artykuły gospodarstwa domowego oraz zabawki. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór elementów dekoracyjnych dla domu oraz duży wybór zabawek dla chłopców oraz dziewczynek. Stawiamy ma najniższe ceny, bo ważne jest dla Firmy LEKANOS, aby nasz klient zyskał jak najwięcej jak najniższym kosztem. Zapraszamy serdecznie do współpracy, bo warto. www.lekanos.pl

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Lekanos
Wrocławska 23/4
63-400 Ostrów Wlkp.
Polska
 
Zwrot towaru przez konsumenta 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). 2. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy. 4. Zwrot rzeczy do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. 5. Koszt zwrotu rzeczy ponosi konsument. Firma Lekanos nie zwraca konsumentowi kosztów przesyłki. 6. Jeżeli konsument wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu żądania zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 21 ust. 2 ww. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. 7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w sytuacjach opisanych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), w tym w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 5) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 8. Firma Lekanos nie stosuje polityki towarów zastępczych.