Za Wszelka Cenę Zestaw x 2 Honor Harrington Weber (6910869327)

zakończona
39,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 12,60 zł
 • List polecony priorytetowy 14,50 zł
 • Paczka48 14,50 zł
 • lokalizacja: Oława, Polska
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 1.05 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2008
 • wydanie: standardowe

Nie kombinuję dla kilku dodatkowych złotych przy kosztach przesyłki. Jeśli wysyłka będzie kosztowała mniej to zwracam różnicę.

Każdą książkę opisuje indywidualnie.

Zdjęcia przedstawiają wystawione przedmioty.

Proszę o zapoznanie się z stroną O MNIE. Przedstawione tam informacje stanowią integralną część aukcji. Udział w niej oznacza ich akceptację.

DZIŚ PRZEDSTAWIAM ZESTAW DWÓCH KSIĄŻEK Z SERII O HONOR HARRINGTON

ZA WSZELKĄ CENĘ część I

DAVID WEBER

Wydawnictwo Rebis Poznań 2008, wydanie I

Walki między Marynarką Havn a RMN są coraz bardziej zacięte.

Książka: Używana.

Stan: Bardzo Dobry. Praktycznie bez śladów czytania.

Oprawa: Miękka

Stron: 461.

ZA WSZELKĄ CENĘ część II

DAVID WEBER

Wydawnictwo Rebis Poznań 2008, wydanie I

Sukcesy Honor Harrington prowokują Republikę Haven do gwałtownego ataku.

Książka: Używana.

Stan: Bardzo Dobry. Praktycznie bez śladów czytania.

Oprawa: Miękka

Stron: 496.

Licytacja bez ceny minimalnej. Początek od 39,99 zł.

Zapraszam na inne moje aukcje. Wiele inny książek SF, Fantasy i Historycznych min. autorstwa Davida Webera, w tym prawie cała seria o Honor Harrington.

.

.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka24 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony priorytetowy 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 12,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka48 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Sprzedaję książki używane. Zdjęcia przedstawiają wystawione przedmioty. Wysyłam Pocztą Polską. W przypadku zakupu kilku pozycji proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki. Nie dzielę zestawów. W przypadku wysyłki za granicę proszę o wcześniejszy kontakt celem ustalenia kosztów innych oczywiście niż dla przesyłek krajowych. Nie odwołuję ofert więc proszę rozsądnie licytować. Sprzedaję przedmioty używane więc nie przyjmuję zwrotów Numer konta: 25 1140 2004 0000 3502 7472 8209 Pozdrawiam i miłej lektury.

kontakt

 • 692 45 75 80
  Proszę nie dzwonić między 19 00- 20 00 bo usypiam dziecko. Nie zawsze mogę odebrać

pozostałe informacje

Kilkanaście miesięcy temu w moim życiu pojawił się nowy mały człowieczek. Jego ekspansywność w przejmowaniu przestrzeni życiowej zachęciła mnie do przeprowadzenia niezbędnej restrukturyzacji w domowej bibliotece. Jej efekty pojawiają się na ALLEGRO.To są książki używane. Książki opisuje indywidualnie ale dla ułatwienia poniżej przedstawiam klasyfikację ich stanu której przy ich opisie będę się starał trzymać:IDEALNY – Bez śladów użytkowania, nie czytane;BARDZO DOBRY – Minimalne normalne ślady użytkowania takie jak zagięcia rogów okładki, niewielkie zagięcia na okładce, lekkie przykurzenie;DOBRY – Normalne ślady użytkowania i upływu czasu jak zagięcia na okładce, przytarcia rantów, pożółkłe z powodu upływu czasu kartki, czy też wyraźne ponad normę przybrudzenia kurzem boków kartek;DOSTATECZNY – Podarte, pobrudzone atramentem, odpadające, popisane okładki, jednak pozostała część w stanie przynajmniej dobrym;NADAJE SIĘ DO CZYTANIA – książki porozklejane, pofałdowane z powodu zalania, podarte kartki;Poniżej kilka zasad których przestrzegam na moich aukcjach i proszę o ich przestrzeganie:1. Zdjęcia przedstawiają przedmioty licytowane. Każdą książkę opisuje indywidualnie.2 Nie wystawiam faktur VAT, rachunków, nie przyjmuję zwrotów nie wysyłam za granicę ani za pobraniem, nie dzielę zestawów, nie odwołuję ofert z wyjątkiem zupełnie wyjątkowych sytuacji.3. Wysyłam tylko Pocztą Polską zgodnie z wagą i rozmiarem przesyłki listem/paczką poleconymekonomicznym lub priorytetem do wyboru. Ewentualne nadpłaty za przesyłkę zwracam!!!!5. Staram się wysyłać popołudniu następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu przelewu na koncieJednak nie zawsze robię to CODZIENNIE!!! Z powodów osobistych lub zawodowych mogą zdarzyć się max. 2-3 dniowe opóźnienia za co z góry przepraszam, i nie zmieni tego niestety wybranie priorytetu. Nie wysyłam w soboty i niedziele.6. Odbiór osobisty możliwy wyjątkowo tylko w miejscu i czasie wyznaczonym przez SPRZEDAJĄCEGO.7. Jeśli kupiłeś więcej niż jedną rzecz to proszę o kontakt w sprawie rodzaju przesyłki.8. Przesyłkę staram się zabezpieczyć jak najlepiej. Jeśli ktoś sobie winszuje specjalnego zabezpieczenia to proszę o kontakt. Podam dodatkowy koszt zakupu opakowania Poczty Polskiej!!! 9. Nie odpowiadam za zagubienie przesyłki. W takim przypadku składam reklamację i czekamy na wynik.10. Na przelew czekam do 7 dni. W razie kłopotów z przelewem proszę o kontakt. Jeśli go nie będziei nie będzie odzewu na moje zapytania to składam do Allegro wniosek o unieważnienie transakcji. 11. Jeśli płatność nie będzie dokonana przez PayU to w tytule przelewu PROSZĘ KONIECZNIE o podanie nicka z ALLEGRO i tytułu kupionej pozycji oraz w KONIECZNIE WYSŁANIE MEILA Z ADRESEM do WYSYŁKI. Bez adresu książek nie wysyłam bo dochodzi do pomyłek!!!!!!!!!!! 12. Sprzedaję książki używane dlatego Nie Zgadzam się na zwrot zakupionego towaru. Udział w aukcji oznacza akceptację wszystkich powyższych warunków.Numer konta: 25 1140 2004 0000 3502 7472 8209