XIAOMI Mi5 3GB/32GB SNAPDRAG 820 FV23% PL (6482314579)

zakończona
1 469,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczkomaty 24/7 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: do 5 dni
 • pamięć: 32GB
 • pamięć RAM (MB): 3.00
 • dostawa z Polski: tak
 • stan: nowy
 • kolor: biały
 • blokada simlock: brak blokady
 • gwarancja: producenta
 • system operacyjny: android
 • rozdzielczość aparatu (Mpx): 16.00
 • wielkość wyświetlacza: ponad 5 cali
 • komunikacja: bluetooth, wi-Fi, USB, LTE
 • transmisja danych: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA
 • informacje dodatkowe: GPS, dual SIM


Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00

Telefon 504 000 640
email biuro@iltrade.pl

Towar jest wysyłany wg informacji na górze aukcji.
Paczki wysyłamyKurier przedpłata 16złWpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

ILTRADE Nr Konta ING : 95 1050 1025 1000 0092 0338 0010

Regulamin jest dostępny na naszej stronie o mnie. Proszę przed zakupem o zapoznanie się z jego treścią.


Kupując u Nas dostajesz Pełną Fakturę VAT 23% lub paragon.
Możesz wliczyć sprzęt w koszty firmy. Będzie on tańszy niż zakup w Chinach. Nie płacisz opłat celnych i nie czekasz w nieskończoność na towar.

Wysyłka realizowana jest z Warszawy!


PRAWDZIWA GWARANCJA XIAOMI

AUTORYZOWANY DOSTAWCA

12 miesięcy!

NOWOŚĆ!

Jeśli chcesz dodatkową ochronną 12 miesięczną gwarancję, proszę o kontakt.

GWARANCJA 24 MIESIĘCY. DOPŁATA TYLKO 100ZŁ!


Towar jest zawsze nowy.

Język - na chwilę obecną tylko angielski oraz spolszczenie PL

(w zależności od wersji rom)

LTE

GRATIS!

SZKŁO HARTOWANE NA EKRAN - WARTOŚĆ 30ZŁ

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ETUI 100% ORYGINALNEGO iPAKY - KOLOR CZARNY - PO BOKACH SILVER.
NAJŁADNIEJSZA WERSJA! JEST TO NAJLEPSZE ETUI NA RYNKU CHIŃSKIM!
ZDJĘCIA POGLĄDOWE - W RZECZYWISTOŚCI JEST DEDYKOWANE DO TEGO MODELU (PASUJE IDEALNIE).

DOPŁATA DO ZAKOŃCZONEJ TRANSAKCJI PAYU +20zł

TELEFON Z HOLOGRAMEM!

Oryginalny Xiaomi Mi5 3GB/32GB 4G LTE

SNAPDRAGON 820 1.8GHz 5.15" 1920X1080P

GPU ADRENO 530

Dostępne kolory:

BIAŁY (wersja PRIME 64GB na innej aukcji)

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Paczkomaty 24/7 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 504000640
  Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18h.
 • biuro@iltrade.pl
  Odpisujemy na bieżąco. Jeśli nie ma odpowiedzi od razu będzie w ciągu 24h.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Kupujący odpowiada wobec Kupującego, posiadającego status konsumenta w rozumieniu USTAWYz dnia 30 maja 2014 r.o prawach konsumenta.2. Kupujący, posiadający status konsumenta w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego, ma prawo bez podania przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu 14 (czternastu) dni od daty odbioru przesyłki, zgodnie z art. 27 USTAWY z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Odstąpienie od umowy dotyczącej towaru wymaga oświadczenia Kupującego wysłanego w formie elektronicznej na następujący adres poczty elektronicznej Sprzedającego:biuro@iltrade.pl lub wysłanego za pośrednictwem poczty na adres siedziby Sprzedającego.3. Prawo odstąpienia od umowy dotyczącej towarów, nie ma zastosowania do zakupów dokonanych przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą w ramach i na potrzeby tej działalności.4.Odstąpienie od umowy, o którym mowa w ust.2 powyżej, możliwe jest tylko w sytuacji, gdy zakupiony towar znajduje się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana konieczna była w granicach zwykłego zarządu. 5. W przypadku odstąpienia od umowy, zwrotów towarów należy dokonywać na adres : ILTRADE ul. Osmańczyka 10/203 01-494 Warszawa. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. 6. Cena uiszczona za zakupiony towar zostanie zwrócona Kupującemu w terminie 14 (czternastu) dni przez Sprzedającego, przelewem na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy bądź przekazem pocztowym na wskazany przez niego adres.7. Konsument ponosi odpowiedzialność zazmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i jej funkcjonowania. Oznacza to, że sprawdzenie właściwości produktu może odbywać się tak jak w sklepie stacjonarnym (czyli np. można przymierzyć bluzkę, ale nie można założyć jej do pracy).Jeżeli konsument zmniejszy wartość rzeczy niewłaściwie ją użytkując, sprzedawca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami. Nie będzie mógł jednak tego uczynić, jeżeli nie poinformuje konsumenta o możliwości i terminie odstąpienia od umowy oraz istnieniu formularza, za pomocą którego można tego dokonać.

reklamacje

1.Wszystkie telefony objęte są roczną gwarancją producenta.2.Kupujący w celu skorzystania z przysługującej mu gwarancji odsyła go do Producenta sprzętu (na adres wcześniej podany) po wcześniejszym telefonicznym lub pisemnym zawiadomieniu Sprzedającego.3.Czas na załatwienie reklamacji z tytułu gwarancji wynosi od 30 do 90 dni roboczych.

pozostałe informacje

1.Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Kupującego, powstałe wskutek przekazania przez Kupującego błędnych danych.2.Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za transakcje dokonane przez nieuprawnione osoby trzecie, które uzyskały dostęp do konta Klienta w wyniku niedochowania zasad ostrożności przez Klienta przy posługiwaniu się loginem i hasłem do konta.3.Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.4.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego, oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ) oraz przepisy USTAWYz dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.