XEROX PAS TRANSFEROWY 064K93621 - TRANSFER BELT (6542418278)

zakończona
246,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
Zakupy powyżej 1 000 zł
  • lokalizacja: Podlesie
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

Gwarancja jakości !

profesjonaliści w dziedzinie regeneracji

Wszystkie aukcje

|

Komentarze

|

Strona "O mnie"

|

Wyślij wiadomość

|

Dodaj do ulubionych

NAJLEPSZA

CENA !

PAS TRANSFEROWY

IBT BELT

Nr części: 064K93621

Kontakt


Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości prosimy skontaktuj się z nami.

Wyślij wiadomość


Zadaj pytanie on-line

Wysyłka


Wszystkie paczki staramy się wysyłać w przeciągu 24h od chwili zaksięgowania wpłaty chyba, że treść aukcji przewiduje inaczej.

Kupując na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz ! (nie dotyczy wysyłki Allegro InPost)


kurier: 16zł
kurier pobranie: 22zł

paczkomaty 24: zgodnie z cennikiem Allegro

paczka pocztowa: 16zł

Płatności


Oferujemy różne mozliwości płatności:
płatności Allegro, zwykły przelew oaz płatności przy odbiorze

PAS TRANSFEROWY

IBT BELT

XEROX WC 7530/7535/7545/7556

WC 7830/7835/7845/7855

WC 7970

PHASER 7800

Nr części: 064K93621

Przedmiotem aukcji są NOWE - ORYGINALNE pasy transferowe ibt (IBT BELT) do urządzeń xerox.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów! Liczymy na państwa zaufanie i gwarantujemy, że produkt, który otrzymacie spełni wasze oczekiwania a eksploatacja waszych urządzeń stanie się znacznie ekonomiczniejsza.

Na wszystkie zakupione u nas materiały udzielamy gwarancji i wystawiamy faktury VAT. Podane ceny są cenami brutto. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami od sprzedającego. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje o naszej firmie oraz warunki gwarancji.

W naszej ofercie posiadamy szereg różnych materiałów i części zamiennych do tego urządzenia. Jeśli nie znalazłeś na naszych aukcjach tego czego szukasz - napisz. Wystawimy aukcję dla Ciebie.

Copyright © Tech Color 2014 - Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, opisu i zdjęć zabronione!
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Tech_Color za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 12114020040000340247973176
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Nasza firma powstała w 2006r. Naszą działalność opieramy na wiedzy, doświadczeniu i setkach testów jakim poddajemy nasze produkty. W naszym sklepie znajduje się szereg nowych, refabrykowanych i regenerowanych materiałów eksploatacyjnych oraz części, do szerokiej gamy urządzeń biurowych. Sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment dostępny w tym kanale sprzedaży i liczymy na zdobycie Państwa zaufania do naszych produktów i co za tym idzie długą i owocną współpracę. Zapewniamy, że sprzedawane przez nas materiały zostały wykonane na bazie najlepszych dostępnych na rynku środków oryginalnych lub jakościowo zgodnych z oryginalnymi. Każdy produkt przechodzi indywidualną kontrolę jakości. Dopuszczamy do sprzedaży wyłącznie materiały pozytywnie przetestowane. Na każdy produkt otrzymują Państwo fakturę VAT. Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00 Sobota nieczynne Niedziela nieczynne GG: 59223333 www.techcolor.com.pl

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy. 1. Odstąpienie od umowy dotyczy tylko konsumentów. Konsumentem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, dokonująca zakupu niezwiązanego bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 2. Zgodnie ustawą o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz. 827), konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny. 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, konsument powinien poinformować sprzedawcę o swojej decyzji odstąpienia od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na piśmie, złożonego listownie na adres korespondencyjny lub drogą mailową na adres reklamacje@techcolor.com.pl. 4. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać: – Jednoznaczne potwierdzenie odstąpienia od umowy, np. " Ja niżej podpisany [imię i nazwisko] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy ...../" oraz listę rzeczy których dotyczy oświadczenie – Data zawarcia umowy – Imię i nazwisko konsumenta – Adres konsumenta – Datę i podpis konsumenta (jeśli oświadczenie dostarczane jest listownie) – Dane do dokonania zwrotu płatności 5.Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 6. W przypadku odstąpienia od umowy konsumentowi zwracana jest otrzymana płatność, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sprzedający został poinformowany o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrot płatności dokonany będzie na konto bankowe podane przez konsumenta w oświadczeniu. Sprzedający, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania. 7. W przypadku odstąpienia od umowy w opisanym wyżej trybie, umowę uważa się za niezawartą. 8. Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy tytułem odstąpienia od umowy tj. koszty opakowania, zabezpieczenia i nadania. 9. Konsument ma obowiązek odesłać lub przekazać produkt sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonalności. 11. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, które według przepisów prawa zostały z takiego odstąpienia wykluczone lub usług których świadczenie za zgodą konsumenta zostało rozpoczęte przed zgłoszeniem odstąpienia.

reklamacje

REKLAMACJE Warunki reklamacji (gwarancji), różne od warunków ogólnych, są szczegółowo doprecyzowane w opisach aukcji. OGÓLNE WARUNKI REKLAMACJI MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów udzielamy gwarancji na materiały eksploatacyjne standardowo takim prawem nie objęte. Warunkiem skorzystania z możliwości reklamacji jest niezwłoczne poinformowanie sprzedawcy o wystąpieniu wady na adres e-mail: reklamacje@techcolor.com.pl i podanie jej charakteru, oraz (jeśli to możliwe) przesłanie skanu lub zdjęcia, który ją obrazuje. Proces reklamacyjny: 1. Zgłoszenie wady materiału przez klienta do sprzedawcy na adres: reklamacje@techcolor.com.pl 2. Po otrzymaniu nr RMA od sprzedawcy, przesłanie wadliwego materiału na adres korespondencyjny - obowiązek właściwego zabezpieczenia materiału do transportu leży po stronie klienta - sposób dostarczenia materiału do sprzedawcy, sprzedawca pozostawia do wyboru klienta - sprzedawca pokrywa koszt transportu reklamowanego materiału do jego siedziby do kwoty 15 PLN brutto - sprzedawca odsyła sprawny i wolny od wad materiał na własny koszt 4. Sprzedawca niezwłocznie po otrzymaniu reklamowanego materiału i nie dłużej niż do 14 dnia roboczego od otrzymania przesyłki przystąpi do weryfikacji powstałej wady. - w przypadku wykrycia wady fabrycznej materiału (problem z rozruchem lub wady wykrytej w materiałach , które nie przekroczyły 5% zużycia), sprzedawca zobowiązuje się do wymiany materiału na wolny od wad lub zwrotu kosztów zakupu. - w przypadku materiałów, w których wykryto wadę a nie przekroczyły 50% zużycia, sprzedawca udzieli procentowego rabatu na nowy materiał, wolny od wad, w wysokości odpowiadającej dotychczasowemu procentowemu zużyciu materiału reklamowanego (przykład: koszt materiału X to 200PLN, zużycie w chwili ujawnienia się wady 50%, po pozytywnej weryfikacji sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia na swój koszt nowego, wolnego od wad materiału X, w cenie 100PLN) 5. Reklamacja nie obejmuje materiałów które: - posiadają wady powstałe w skutek niezgodnego z przeznaczeniem użycia lub dewastacji (zarysowania poprzeczne elementów światłoczułych, oderwane lub połamane elementy konstrukcyjne) - materiały, które zostały zużyte w ponad 50% - materiały, w których od czasu zakupu minęło więcej niż 12 mies. 6. W szczególnych wypadkach i u odbiorców hurtowych warunki reklamacji mogą zostać ustalone indywidualnie.

pozostałe informacje

SPRZEDAŻ Zgodnie z przyjętymi zasadami sprzedaż prowadzimy wyłącznie za pośrednictwem sklepu Allegro. Jeśli czegoś nie znalazłeś na naszych aukcjach - napisz, a wystawimy dla Ciebie odpowiednią aukcję. Ta forma, w razie jakichś wątpliwości gwarantuje pełną transparentność zawartej transakcji oraz obejmuje kupującego ochroną. WYSYŁKA Przedmiot sprzedaży zostanie dostarczony w sposób jaki został wybrany przez kupującego z podanego w aukcji cennika dostawy. Z doświadczenia wiemy, że względy organizacyjne i duża mobilność znacząco utrudnia ustalanie terminów odbiorów osobistych. Dlatego NIE PROWADZIMY ODBIORU OSOBISTEGO. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w zadeklarowanym terminie. RODZAJE MATERIAŁÓW i CZĘŚCI JAKIE POSIADAMY W SPRZEDAŻY Szczegółowy opis rodzaju oferowanego przedmiotu znajduje się w opisie aukcji. Materiały i części NOWE - to produkty oryginalne, fabrycznie nowe oferowane na zasadach przewidzianych przez producenta. Materiały REFABRYKOWANE - to materiały fabrycznie nowe, do wykonania których w procesie produkcji użyto niepodlegających zużyciu elementów z recyklingu materiałów już zużytych (np, plastikowe obudowy). UWAGA! Nie należy mylić ich z materiałami regenerowanymi. Proces refabrykacji to normalny proces produkcyjny w wyspecjalizowanym zakładzie, niejednokrotnie tym samym, w którym produkowane są oryginalne nowe produkty tego typy. Podczas procesu refabrykacji wymieniane są wszystkie zużywające się elementy produktu i finalnie przeprowadzane standardowe testy sprawności jak w produkcie całkowicie nowym. Dzięki temu otrzymujemy produkt nowy, będący jakościowym odpowiednikiem oryginału, potocznie nazywany zamiennikiem. W naszej ofercie materiały refabrykowane to głównie moduły bębnów OPC, które ze względu na swoją wrażliwość i żywotność muszą zachować odpowiednią jakość wykonania. Matreiały REGENEROWANE - to materiały, które są regenerowane bezpośrednio w naszym zakładzie. Podczas procesu regeneracji używane są materiały oryginalne lub zgodne z oryginalnymi, a proces każdorazowo kończy się testem poprawności działania. UWAGA! Tonery klasy HQ regenerowane są wyłącznie oryginalnym tonerem. Jedyna różnica pomiędzy oryginałem a materiałem zregenerowanym to po uprzedniej kontroli i czyszczeniu wtórne wykorzystanie samego pojemnika. TONER JEST TEN SAM JAK W ORYGINALE! Części używane - części używane pochodzące najczęściej z wycofanych z eksploatacji urządzeń. Stan danej części szczegółowo określa opis aukcji. Posiadamy szeroki asortyment materiałów i części do urządzeń marki Xerox. Na życzenie regenerujemy materiały do większości urządzeń dostępnych na rynku. W przypadku pytań prosimy o kontakt: info@techcolor.com.pl Zapraszamy.