XANTIA I 1.9 D siłownik zawieszenia gruszka tył (6482610624)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
50,00 zł
Koszty dostawy
 • Paczka48 13,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska 22,00 zł
 • lokalizacja: Rudna Mała k.Rzeszowa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • producent części: citroen (oryginalne OEM)

Przedmiot aukcji:


MARKA: CITROEN
MODEL: XANTIA I
SILNIK: 1.9 D
WERSJA EUROPEJSKA !
siłownik zawieszenia gruszka tył
588684

Wszystkie oferowane części pochodzą ze stacji demontażu pojazdów. Kupując u nas - kupujesz u legalnie działającej firmy.

GWARANCJA ROZRUCHOWA 14 DNI

Kontakt:Stacja Demontażu Pojazdów Auto Kasacja Recycling
Rudna Mała 280, 36-054 Mrowla
tel. 787 245 078
e-mail: autokasacjarzeszow@w­p.pl

Mapka dojazdu:

(kliknij aby powiększyć)

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 81124047511111000055138497
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka48 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 787 245 078
  Poniedziałek - Piątek : 8:00 - 16:00, Sobota : 8:00 - 12:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do zwrotu : W ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego przedmiotu, Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności dotyczące w/w transakcji. Aby odstąpić od umowy zawartej na serwisie Allegro, należy przesłać stosowne oświadczenie woli drogą elektroniczną na adres e-mail: autokasacjarzeszow@wp.pl bądź na w/w adres stacjonarny firmy. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy,podanego poniżej. Przesyłkę należy zaadresować na poniższe dane : Auto Kasacja Recycling S.C. Rudna Mała 280 36-054 Mrowla W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. ************************************************************************************************************************** Odstąpienie od umowy Ja [imię,nazwisko kupującego] odstępuje od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] ************************************************************************************************************************** Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Rzeszowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

reklamacje

ADRES KORESPONDENCYJNY REKLAMACJI Auto Kasacja Recycling S.C. Rudna Mała 280 36-054 Mrowla woj. podkarpackie e-mail do reklamacji: autokasacjarzeszow@wp.pl OPIS PROCEDURY REKLAMACJI Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem autokasacjarzeszow@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: Auto Kasacja Recycling S.C. Rudna Mała 280, 36-054 Mrowla 1. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: a). Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego. b). Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji. c). Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego. d). Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. W przypadku ofert sprzedaży rzeczy używanych Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności w ramach rękojmi za takie zmniejszenie wartości lub użyteczności rzeczy używanej, które jest normalnym następstwem prawidłowego korzystania z niej. POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIE ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Szczecinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce \"Rozstrzyganie sporów konsumenckich\"

pozostałe informacje

Dodatkowe informację Dokładny opis sprzedawanego przedmiotu znajduje się w zakładce "Opis" - jeśli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości, albo opis jest dla Ciebie niejednoznaczny skontaktuj się z nami odpowiemy na Twoje pytania. Informacja o prawie odstąpienia od umowy znajduje się w w zakładce "Dostawa i płatność" oraz "Informacje od sprzedającego" Sposób płatności oraz koszt dostawy znajdują się w w zakładce "Dostawa i płatność" Możliwe sposoby kontaktu ze Sprzedawcą: e-mail: autokasacjarzeszow@wp.pl telefon : 787 245 078 Przesłanie korespondencji na adres: Auto Kasacja Recycling S.C. Rudna Mała 280, 36-054 Mrowla