X Lander XA 3w1 Europe (7016079946)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • stelaż: aluminiowy
 • typ siedziska: rozkładane
 • rodzaj kół: pompowane
 • kolor: biel, czerń, odcienie brązu i beżu, odcienie różu, odcienie czerwieni, odcienie fioletu, odcienie niebieskiego, odcienie pomarańczowego, odcienie szarości i srebra, odcienie zieleni, odcienie żółtego i złota, wielokolorowy
 • akcesoria w zestawie: torba do wózka, śpiworek, folia przeciwdeszczowa, osłona na nóżki, moskitiera, adaptery do fotelika
 • informacje dodatkowe: amortyzatory, zdejmowana tapicerka, możliwość zamontowania fotelika, rozkładane siedzisko, regulowany podnóżek

opis

Opis przedmiotu
Sprzedam X lander XA kolor Europe. Wózek czysty , bez dziur , czy plam . Tapicerka nie posiada żadnych przebarwień od słońca. Pojedyncze ryski na stelażu co jest naturalnym wynikiem użytkowania . Technicznie sprawny . *** Stelaż z koszem na zakupy; *** Gondolę z okryciem; *** Spacerówkę ze śpiworkiem; *** Fotelik/nosidełko x lander x car z budką; *** Adaptery umożliwiające wpięcie gondoli oraz fotelika w stelaż wózka; *** Do spacerówki zostala zakupiona nowa wkładka oraz zagłówek sa nowe i nie uzywane. ***Gratis dodaję kocyk polarowy oraz torbe do wozka.*** ZAPRASZAM

Charakterystyka X-lander X-A:

wygodne i duże siedzisko, płynna regulacja oparcia , regulowana wysokość rączki, regulowany podnóżek, zespolony hamulec, duży kosz na zakupy, 5 punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające bezpieczeństwo , odpinania barierka ułatwia wsadzanie dziecka, pompowane, obrotowe duże koła z możliwością blokady i szybkiego zdjęcia, składana budka z dodatkowym daszkiem chroniącym przed słońcem i wiatrem ,solidna tapicerka wykonana z trwałych wodoodpornych materiałów, Osłona na nogi w komplecie Pełni ona również funkcję ciepłego śpiworka.

Wymiary i waga X-A:

wymiary przed złożeniem:
długość 111,
wysokość 117,
szerokość 67,5 cm
wymiary po złożeniu:
długość 90,
wysokość 47,
szerokość 67,5 cm
wymiary gondoli:
długość 75,
wysokość 20 cm,
szerokość 31 cm
waga stelaża 10 kg
waga gondoli 4,2 kg
waga spacerówki - 14 kg
Informacje dodatkowe
Zwroty i reklamacje
Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Gałowo, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Punkty odbioru

Gałowo
Gruszowa
64-500 Gałowo
woj. wielkopolskie

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Elma
ul. Gruszowa 19
64-500 Gałowo
Dodatkowe informacje

 

                                            Gwarantem może być zarówno  producent, jak importer lub sam sprzedający. Udzielenie gwarancji polega  na umieszczeniu stosownego oświadczenia w dokumencie gwarancyjnym,  opisie transakcji, a nawet w reklamie towaru.
 

Udzielenie gwarancji jest dobrowolne: to gwarant decyduje, czy udzieli  konsumentom gwarancji na swój produkt oraz jaka będzie jej treść oraz  zakres, czyli np. jaka będzie liczba napraw, warunki, w jakich może być  dokonana wymiana sprzętu na nowy, czy będą podane adresy serwisów itp.
 

Jeżeli towar jest wprowadzany do obrotu w Polsce, dokument gwarancyjny  powinien być sporządzony w języku polskim, powinien być też jasny i  zrozumiały. Musi też zawierać podstawowe dane potrzebne do dochodzenia  roszczeń:
 

 • nazwę i adres gwaranta lub jego przedstawiciela w Polsce,
 • czas trwania i terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej,
 • obowiązki gwaranta,
 • uprawnienia przysługujące w razie stwierdzenia wady,
 • stwierdzenie, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Elma Magdalena Gacek
Gruszowa19
64-500 Gałowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:
 

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług -  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.
Aby odstąpić od umowy  zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie  woli, np. pisząc na adres e-mail:   elmadzieciece.@wp.pl  Kupujący może  skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy.
 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:
 

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

[DANE SPRZEDAJĄCEGO]
.............................................
.............................................
.............................................

Ja.................................................niniejszym  informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy   ..............................................................................................................................................................................,  numer  oferty............................................................. .
Data  zawarcia umowy to  ............................................................, data  odbioru...............................................................................  .

Imię i nazwisko..........................................................................................
Login Allegro..............................................................................................
Adres ...........................................................................................................
Data..............................................................................................................
..................................................................................................................
Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)
 

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:
 

 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

O sprzedającym
elmadzieciece
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

8

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - niedziela
09:00 - 20:00

Informacje o sprzedającym

ELMA Magdalena Gacek

ul. Gruszowa 19

64-500 Gałowo

NIP 787 202 75 22

Pozostałe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: .............elmadzieciece...................@.wp.pl.............. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... . Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:     W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru