WYTWORNA BIBLIOTEKA WITRYNA ART DECO sabinakaja (7234477208)

zakończona

parametry

  • stan: nie wymaga renowacji
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • oryginalność: przedmiot stylowy (oryginalny)
  • rodzaj drewna: inne
  • typ mebla: stylowy (oryginalny)

Opis

NIESPOTYKANA UNIKATOWA

BIBLIOTEKA  ART DECO 

Drodzy Państwo...

Z ogromną przyjemnością zapraszam do zakupu wspaniałego przedmiotu jakim jest elegancka witryna art deco. Wykonana jest ona z drewna pokrytego efektownym fornirem. Posiada ona troje drzwiczek.  W części środkowej znajdują się drzwiczki przeszklone, szybki dzielone dekoracyjnymi szprosami, pod nimi szufladka , a po bokach dwoje drzwiczek o kształcie falistym, pięknie zdobionych.  

Biblioteka jest bardzo solidnie wykonana, spoczywa ona na bardzo  efektownych  nogach.  

Stan  oceniamy na  dobry. Zamki są sprawne, w komplecie 2 klucze. Widoczne ślady użytkowania. Konstrukcja stabilna. 

Mebel z pewnością stworzy niepowtarzalny nastrój w Państwa domu... Prezentuje się bardzo elegancko i wytwornie. Jest to mebelek bardzo reprezentacyjny, który z pewnością swoim urokiem upiększy niejedno wnętrze. 

Aukcja dotyczy witryny, na innych aukcjach znajduje się komoda oraz stół z krzesłami  do kompletu widoczne na zdjęciu aukcji. 

WYMIARY:

wysokość  150cm

szerokość: 135cm

głębokość: 46cm

332/105

KONTAKT

sabina.kaja@wp.pl

tel: 533-998-020

606-408-996

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.03.2018 - 31.05.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 180,00 zł

Lokalizacja: Piła, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
180,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Dostawa własnym transportem. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 4 tygodni od dnia zaksięgowania wpłaty. Cena za transport obejmuje zapakowanie przedmiotu oraz jego dowóz, natomiast nie obejmuje ona wniesienia mebla do Państwa domu. Istnieje możliwość wniesienia mebla do Państwa domu za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie na miejscu z kierowcą.

Punkty odbioru

Sabina Kaja Kamaresa
Al. Powstańców Wielkopolskich 201
64-920 Piła
woj. wielkopolskie
tel.: 533 998 020

  • poniedziałek - sobota 08:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

Na każdy sprzedany mebel udzielamy 2 lata gwarancji od momentu odbioru. 


  - Gwarancja obejmuje naprawę wszystkich ukrytych wad przedmiotu, które ujawnią się w okresie użytkowania, a powstały przed odbiorem mebla przez klienta  


 - Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy kupującego ( nieprawidłowa konserwacja, uszkodzenia, użytkowanie niezgodnie z przeznaczeniem )   


- Gwarancji nie podlegają klucze i zamki -  jako elementy eksploatacyjne, szybko zużywające się 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

sabina kaja kamaresa
al Powstańców Wielkopolskich 201
64-920 Piła
Dodatkowe informacje

Większość mebli rozwozimy własnym transportem, jednak istnieje możliwość wysyłek kurierskich, o takim fakcie zostają Państwo poinformowani mailowo. Zobowiązani są Państwo do sprawdzenia zawartości każdej przesyłki w obecności kuriera lub naszego kierowcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy na miejscu sporządzić protokół szkody , jeśli Państwo tego nie zrobią ewentualne reklamacje nie zostaną uwzględnione.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Sabina Kaja Kamaresa
Al. Powstańców Wielkopolskich 201
64-920 Piła

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w nienaruszonym stanie w ciągu 14 dni od daty zakupu przez kup teraz na własny koszt. Prawo to dotyczy tylko osób prywatnych, nie dotyczy firm i osób prowadzących działalność gospodarczą 

Aby zwrot towaru nastąpił szybko i sprawnie należy postępować w następujący sposób : 


- powiadomić mnie mailowo o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru

 - odesłać na własny koszt w ciągu kolejnych 14 dni od daty przesłania oświadczenia zakupiony towar w nienaruszonym stanie wraz z protokołem rezygnacji zawierającym numer aukcji, nazwę przedmiotu, dane kupującego oraz numer rachunku bankowego na który mają zostać zwrócone pieniądze

 - Zwrot należności następuje przelewem bankowym na wskazane konto w ciągu 7 dni od otrzymania i sprawdzenia zwracanego towaru

 - W przypadku odesłania towaru za pobraniem, uszkodzonego lub niekompletnego takie przesyłki nie będą odbierane

O sprzedającym
sabinakaja
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

94

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
08:00 - 22:00

Informacje o sprzedającym

Sabina Kaja

 Sabina Kaja KAMARESA 

ALEJA POWSTAŃCÓW WLKP. 201 

64-920 Piła

 REGON: 301768001 NIP: 7642281731

tel. 533 998 020

e-mail sabina.kaja@wp.pl

Pozostałe informacje

Nr konta bankowego IDEA BANK 72195000012006036487970002


Poniżej przedstawiamy regulamin naszych aukcji, prosimy o zapoznanie się z nim.  

1. Nie wysyłam za pobraniem.

2. Każdy mebel który jest rozkręcany, przywieziony zostanie w częściach.

3. Cena za transport obejmuje zapakowanie przedmiotu oraz jego dowóz, natomiast nie obejmuje ona wniesienia mebla do Państwa domu. Istnieje możliwość wniesienia mebla do Państwa domu za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie na miejscu z kierowcą.

4. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi  do 4 tygodni od dnia zaksięgowania wpłaty.

5. Bardzo prosimy o przemyślane licytowanie, gdyż oferowane przez nas towary są używane.

6. Większość mebli rozwozimy własnym transportem, jednak istnieje możliwość wysyłek kurierskich, o takim fakcie zostają Państwo poinformowani mailowo lub sms.  Zobowiązani są Państwo do sprawdzenia zawartości każdej przesyłki w obecności kuriera lub naszego kierowcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy na miejscu sporządzić z kurierem protokół szkody , jeśli Państwo tego nie zrobią ewentualne reklamacje nie zostaną uwzględnione.

7. Ze względu na złożoność dostaw meble dostarczamy 7 dni w tygodniu, w związku z tym to klient musi dostosować się do terminu i pory przywozu mebli. W przypadkach szczególnych i miejscach trudno dojezdnych  klient zobowiązany jest powiadomić nas o ewentualnych możliwych trudnościach przed zakupem. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy dostarczenia mebli lub rozładowanie ich w miejscu możliwym do dojazdu przez kierowce.

8. W przypadku nieodebrania towaru podczas dostawy, klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów transportu w obie strony.

9. Wszelkich ustaleń należy dokonywać przed zakupem czy licytacją, klikając kup teraz lub licytując akceptują Państwo w pełni warunki płatności oraz regulamin aukcji.

10. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości na temat mebli, ich stanu odpowiemy na każde pytanie, jednak muszą być one zadawane przed  wylicytowaniem czy kliknięciem "kup teraz".

11. Wszystkie zdjęcia zamieszczone na naszych aukcjach są naszą własnością, zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania bez naszej zgody zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich

12.  Każda aukcja przedstawia rzeczywiście licytowany przedmiot. Jednak mimo pełnego naszego zaangażowania zdjęcia mogą nie oddawać w pełni barw towarów. Delikatne niekiedy różnice w kolorystyce mogą wynikać z jakości i ustawień Państwa sprzętu komputerowego i monitorów. W takim wypadku różnica w kolorze towaru ze zdjęcia, a w rzeczywistości nie jest powodem do reklamacji.

13. Prosimy o zapoznanie się z używanymi przez nas określeniami stanu mebli:

stan idealny- nie posiada widocznych uszkodzeń, widocznych rys czy innych wad

stan bardzo dobry- mogą występować drobne ryski, mało widoczne przetarcia nie widoczne na zdjęciach, gdyż są zbyt małe i nie przeszkadzające w użytkowaniu

stan dobry- mogą występować widoczne ślady użytkowania takie jak ryski czy drobne uszkodzenia, lub ślady po kornikach,  jednak zawsze są to meble nadające się do użytku, są po prostu bardziej widoczne ślady użytkowania niż w innych meblach.

14. Na każdy sprzedany mebel udzielamy 2 lata gwarancji od momentu odbioru.

- Gwarancja obejmuje naprawę wszystkich ukrytych wad przedmiotu, które ujawnią się w okresie użytkowania, a powstały przed odbiorem mebla przez klienta

- Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy kupującego ( nieprawidłowa konserwacja, uszkodzenia, użytkowanie niezgodnie z przeznaczeniem )

- Gwarancji nie podlegają klucze i zamki -  jako elementy eksploatacyjne, szybko zużywające się

15. Na życzenie wystawiamy faktury VAT, klient chcąc otrzymać fakturę musi nas o tym poinformować niezwłocznie po zakupie.

16. Kupujący jest zobowiązany dokonać wpłaty w ciągu 7 dni od wygrania aukcji, w przypadku braku wpłaty w tym terminie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji, wystawiamy odpowiedni komentarz oraz powiadamiamy allegro.

17. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w nienaruszonym stanie  w ciągu 14 dni od daty zakupu przez kup teraz na własny koszt. Prawo to dotyczy tylko osób prywatnych, nie dotyczy firm i osób prowadzących działalność gospodarczą

18. Aby zwrot towaru nastąpił szybko i sprawnie należy postępować w następujący sposób :

- powiadomić mnie mailowo o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru

- odesłać na własny koszt w ciągu kolejnych 14 dni zakupiony towar w nienaruszonym stanie wraz z protokołem rezygnacji zawierającym numer aukcji, nazwę przedmiotu, dane kupującego oraz numer rachunku bankowego na który mają zostać zwrócone pieniądze

- Zwrot należności następuje przelewem bankowym na wskazane konto w ciągu 7 dni od otrzymania i sprawdzenia zwracanego towaru

- W przypadku odesłania towaru za pobraniem, uszkodzonego lub niekompletnego  takie przesyłki nie będą odbierane

Wyświetlenia:82
Numer oferty:7234477208
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry