WYSUWANA PLATFORMA NA 3 ROWERY STRADA EVO 3 RZ-ÓW (6912180961)

zakończona
2 299,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent: Atera
  • liczba rowerów: 3
kontakt

Rzeszów, Al. Piłsudskiego 6
Tel. 1: 793 985 447
Tel. 2: 791 339 447
biuro@transsport.pl

pn.-pt.: 9.00-17.00
sob.: 9.00-13.00

wpłaty

54 1950 0001 2006 0160 8438 0002

wysyłka


Zakupy u Ciebie już na drugi dzień!

Szczegóły i regulamin
na stronie "O mnie"


NA TEJ AUKCJI OFERUJEMY PAŃSTWU REWELACYJNĄ PLATFORMĘ
DO PRZEWOZU TRZECH ROWERÓW

STRADA EVO 3

RENOMOWANEJ FIRMY ATERA

Platforma na hak do przewozu 3 rowerów Atera Strada Evo to uchwyt rowerowy łączący w sobie nowoczesny design z niesamowitą funkcjonalnością oraz łatwością montażu, który nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Bagażnik rowerowy na hak Strada Evo 3 wyposażony jest w bardzo praktyczne odłączane wsporniki mocujące rowery za ramę. Platforma do przewozu rowerów Atera Strada Evo posiada mechanizm odsuwania uchwytu, dzięki czemu ułatwiony jest dostęp do bagażnika auta. Dzięki temu, iż Strada Evo wyposażona jest w czujnik prawidłowego zamontowania na haku masz pewność, że platforma zamontowana jest prawidłowo. Istnieje możliwość rozbudowy platformy Strada Evo 3 przy pomocy adaptera na 4 rower.

Platforma fabrycznie jest wyposażona we wtyczkę 13 pin (jeżeli posiadasz gniazdo 7 pin niezbędny będzie zakup wtyczki redukcyjnej 7/13)

CHARAKTERYSTYKA

Liczba rowerów
3
Można zwiększyć o jeden rower
Opcja
Adapter nr 022 711
Do rowerów elektrycznych
Tak
Ładowność (kg)
66
Długość (cm)
108
Szerokość (cm)
73
Masa (kg)
19,8
Pasuje do ram o średnicy (mm)
25-80
Możliwość odchylania z rowerami
Tak
Zamknięcie roweru w uchwycie
Tak
Zamknięcie bagażnika na aucie
Tak
Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi
Tak
Światła tylne
Tak
Wtyczka zasilająca
13-pin


Zapraszamy do zakupu !

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

NEXTEP
Rudna Wielka 12A
36-054 Rudna Wielka
NIP: 813-271-15-64
REGON: 180261809
www.transsport.pl

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
NEXTEP
Rudna Wielka 12A
36-054 Rudna Wielka
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@transsport.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres biuro@transsport.pl lub (tradycyjną pocztą): Zaczernie 981, 36-062 Zaczernie, Podkarpacie, Polska Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Zaczernie 981, 36-062 Zaczernie, Podkarpacie, Polska Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Procedura reklamacyjna: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@transsport.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: sprzedający zobowiązuje się dostarczyć towary bez wad z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Rzeszowie.