WYSPA HANDLOWA DO GALERII! 90% SZKŁO! (6541885806)

zakończona
3 999,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używane

Witam!

Na sprzedaż posiadam wyspę handlową, idealną na wszelkiego rodzaju działalności w galeriach.

Stoisko jest duże, przestronne, w środku siedziałem na sporym fotelu biurowym i był jeszcze zapas miejsca. Wyspę kupiłem w 2013 roku, w stanie lekko mówiąc nieciekawym i własnymi nakładami sił doprowadziłem je do przyzwoitego stanu.

Wymiary stoiska:

Szerokość: 282cm
Długość: 232cm
Wysokość: 160cm
Głębokość półek od 35 do 45cm.
Powierzchnia wyspy ok 6,5m2.

Wyspa jest modułowa, każdy element jest rozczepiany bez problemu, wszystko skręca się finalnie na kilkanaście wkrętów.

Zamontowałem również oświetlenie modułowe LED o wartości prawie 800 zł(są na to faktury gdyby ktoś chciał do wglądu). Moduły dają piękne jasne białe światło, idealnie podkreślające ekspozycjonowany towar. Moduły zasilane są dwoma zasilaczami o mocy 60/80W. Miesięczny koszt energii elektrycznej jaki ponosiłem wynosił około 15zł(oświetlenie, kasa, terminal, drukarka, laptop). Tak więc lampki są mocne i tanie w eksploatacji. Przez te ponad 2 lata nie zanotowałem żadnych problemów z oświetleniem.

Wyspa posiada łącznie 4 półki do ekspozycji towaru z możliwością regulacji poziomów za pomocą imbusów. Do tego dochodzi dolna półka, zabudowana o wysokości 30cm, w którą idealnie mieszczą się koszyki do towaru. Na zdjęciach zdemontowane(z racji wygody) są drzwiczki do każdej dolnej szafki. Każde posiadają osobny kluczyk.

Lada o szerokości 1m z zamykanymi drzwiczkami od frontu całkowicie wystarczy do codziennej pracy. Zmieści wszystko co potrzeba, ja osobiście naprawiałem telefony i nigdy nie zabrakło mi miejsca. Szafka od lady posiada dwie szuflady i dwoje drzwiczek z szafkami w środku(wszystko z zamkami).

Na zdjęciach stoisko jest oklejone reklamą(którą można w każdej chwili zdemontować bez żadnych problemów) pod którą znajduje się piękne brązowe drewno.

Usterek brak, poza pęknięciem jednego skrzydła od frontowych przeszklonych drzwi. W niczym to nie przeszkadza gdyż drzwiczki są z dwóch warstw szkła hartowanego. Ktoś z klientów po zamknięciu dnia musiał się po prostu na tym oprzeć. Poza tym, wszystko jest tip top i nowemu nabywcy wyspa będzie się spisywać bez zarzutu.

Do wyspy dorzucam również zestaw 3 przedłużaczy z rozdzielnikami, zapasowe kluczyki, zamki i router z okablowaniem o wartości około 100 zł. Możliwość obejrzenia w centrum Szczecina(stoisko stoi w moim magazynie) po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Istnieje również możliwość dowozu w granicach 150km od Szczecina, również po wcześniejszym ustaleniu i doliczeniu kosztów transportu.

Biorąc pod uwagę ilość szkła i rozmiary stoiska cena nie wydaje mi się wygórowana. Istnieje możliwość negocjacji!

W razie pytań zachęcam do kontaktu!

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 1,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje