Wyśnione miejsca (6542035260)

zakończona
22,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,30 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 17,00 zł
 • lokalizacja: Tulce
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2016
 • wydanie: standardowe

Szanowny Gościu naszej aukcji!

Wiemy, że jesteś zainteresowany przedstawioną przez nas pozycją książkową.

Świetny wybór!

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące tej książki.

Tytuł Wyśnione miejsca
Autor Brenna Yovanoff
Wydawnictwo moondrive
Okładka Miękka
Cena 22,00

Jeżeli zdecydujesz się na zakup tej pozycji, przygotujemy dla Ciebie dostawę tak byś mógł szybko otrzymać ją do rąk. Maksymalny czas przygotowania paczki do wysyłki to 3 dni robocze od momentu dokonania wpłaty. Będziemy się starać aby Twoja paczka została wysłana w 24h.

Za moment dokonania płatności przyjmuje się chwilę uznania rachunku bankowego sprzedającego.

Prosimy w tytule przelewu umieścić numer aukcji.

Pozdrawiamy

Zespół Laba i zabawa

Polecamy inne nasze aukcje!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 57 1050 1520 1000 0092 2987 1356
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
List polecony ekonomiczny 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 17,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • zespol@labaizabawa.pl
  Zapytania prosimy kierować na adres email. Odpisujemy zgodnie z kolejnością wpływania wiadomości.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Odstąpienie od umowy Kupujący będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.), który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 (czternastu) dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać na następujący adres: Karolina Danielewicz, ul. Krokusowa 59, 63-004 Tulce, lub mailowo na adres: zespol@labaizabawa.pl. Termin czternastodniowy, w którym Kupujący może odstąpić od zakupu towaru liczy się od dnia wydania towaru. Sprzedający niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy przesyła Kupującemu wiadomości mailową potwierdzającą otrzymanie ww. oświadczenia. To, co Sprzedający dostarczył, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni. Sprzedający dokona zwrotu otrzymanych od Kupującego płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Kupującego do chwili otrzymania rzeczy z powrotem. Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru do Sprzedającego (tożsame z kosztem dostawy). Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach opisanych w art.38 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta Dz. U. z 2014r. poz. 827, z 2015r. poz.1854, z 2016r.

reklamacje

Reklamacje dotyczące zakupionego towaru: Sprzedający odpowiada wobec Kupującego na zasadach określonych w ustawie kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz w innych powszechnie obowiązujących przepisach prawa.Gdy zakupiony przez Kupującego towar jest niezgodny z zamówieniem lub posiada wady należy o tym fakcie zawiadomić Sprzedającego oraz w razie potrzeby dostarczyć reklamowany towar do Sprzedającego na adres: Karolina Danielewicz, ul. Krokusowa 59, 63-004 Tulce. Zaleca się złożenie reklamacji pisemnie lub za pomocą wiadomości e-mail na sklepu zespol@labaizabawa.plRozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie wysłana na podany przez Kupującego adres lub w inny wskazany przez Kupującego sposób.

pozostałe informacje

Nie prowadzimy sprzedaży poza granicę RP. Nie dostarczamy towarów poza granicę RP.