Wypustka szerokość 10 mm (6910840689)

11 dni do końca
cena kup teraz
31,00 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska 27,00 zł
  • lokalizacja: Lublin, Polska
  • czas wysyłki: do 7 dni

Na skróty - kliknij link:

Pasmanteria

Biżuteria

Torby i torebki

Odzież, obuwie, dodatki


Mundury :
- PSP damski - PSP męski - OSP damski

- OSP męski

- MYŚLIWSKI

- STRAŻ GRANICZNA dam.

- STRAŻ GRANICZNA męski

- SŁUŻBA WIĘZIENNA męski

- SŁUŻBA WIĘZIENNA damski

- OCHRONA męski

- OCHRONA damski

Mundurowe:
- spódnice
-
spodnie


Sznury:
- strażacki
-
myśliwski


Guziki : - straż pożarna
- policja
-
wojsko
-
straż miejska/gminna
-
myśliwskie

Pasmanteria:


mundury.ostrowski@vp­.pl


kom. 500-061-240tylko i wyłącznie przelew06 1140 2004 0000 3502 7040 1963


w tytule przelewu prosimy podać: nick i nr aukcjinie wysyłamy za pobraniem!


- towar wysyłamy:

w przypadku mundurów - od 2 do 3 tygodni, od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie,

w przypadku akcesoriów - do 7 dni roboczych, od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie,

- jeśli adres wysyłki jest inny niż na allegro - prosimy poinformować nas o tym w mailu,

- wszystkie zakupione przez Ciebie na różnych aukcjach przedmioty możemy wysyłać w jednej paczce, w czasie j.w. - np. mundur i sznur w ciągu 2-3 tygodni.


Na tej aukcji proponujemy Państwu -

Wypustka szerokość 10 mm

Wypustka o wzmocnionej krawędzi z umieszczonym w środku sznurkiem bawełnianym. Wypustka jest używana do wzmocnienia oraz dekoracji brzegów lub szwów, w odziewnictwie, w tapicerstwie, itp. Wypustka ma szerokość 10 mm. Wypustka nr. 3 odbija światło. Jest zatem odblaskowa.

Wypustka nie służy jako element zabezpieczeniowy.

  • Szerokość: 10 mm
  • Nawój: 20 m

Skład-kompozycja

100% poliester

Utrzymanie:

Przed zakupem prosimy zapoznać się ze stroną O MNIE !

Nr artykułu: 510297

1 Black

3 Charcoal Gray odblaskowy tpx

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 06 1140 2004 0000 3502 7040 1963
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 27,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

MUNDURY OSTROWSKI
Trześniowska 16
20-139 Lublin
NIP: 712-136-59-39
REGON: 43097997900048

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
MUNDURY OSTROWSKI
Trześniowska 16
20-139 Lublin
 
Prawo odstąpienia od umowy. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: mundury.ostrowski@vp.p. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: MUNDURY OSTROWSKI Trześniowska 16 20-139 Lublin. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy: Ja imię...................., nazwisko kupującego........................ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: nazwy kupionych przedmiotów,................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ numery oferty w Allegro:............................................................................ Data zawarcia umowy (to data, data odbioru przedmiotów) .................................................. Login Allegro: ................................ Data odstąpienia od umowy..................................................... Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowe) ...................................................... W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Zwrotowi nie podlegają świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić: Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

reklamacje

Procedura reklamacji. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: mundury.ostrowski@vp.p lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nick z Allegro, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.