WYPRZEDAŻ-TŁOKOWY AGREGAT MALARSKI 6321cena BRUTTO (6483833613)

zakończona
3 200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 50,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
  • lokalizacja: Gubin
  • stan: nowy
Firma RENAKAT za pośrednictwem sklepu internetowego jest dystrybutorem profesjonalnych malarskich agregatów tłokowych firmy SHP do malowania natryskowego .Nasze agregaty są to wydajne urządzenia do prac z wykorzystaniem wodorozcieńczalnych farb akrylowych,lateksowy­ch, lakierów, bejc i tym podobnych oraz posiadamy także agregaty do farb epoksydowych.
Chcemy, aby otrzymali Państwo to, czego w danej chwil poszukują, w optymalnej konfiguracji umiarkowanej ceny i wysokiej jakości.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców we wszystkich gałęziach związanych z budownictwem.Posiada­my wszystkie części zamienne do naszych agregatów.


.Jest to nowy profesjonalny tłokowy agregat malarski SHP 6321( rozpylacz bezpowietrzny) .Silny ,wydajny i profesjonalny najwyższej klasy.Najwiekszym atutem tego urzadzenia jest to ,że nie musimy przelewać i rozlewać różnych farb tylko bezpośrednio do zakupionego naszego wiadra z farbą wkładamy dysze ssącą urzadzenia a ssak zaciąga bezpośrdnio farbe do agregatu.
Można nim znakomicie malować duże powierzchnie,służy do prac remontowych i wykończeniowych .Urzadzenie pracuje w systemie AIRLESS czyli bezpowietrznym systemie.Urzadzenie nie jest cięzkie waży tylko 21kg,łatwe w transportowaniu ,dzięki zamonowanemu uchwytowi.Można malować wszystkimi farbami lateksowymi,akrylowy­mi,emulsjami,lakiera­mi i wszystko o różnej gęstości.W skład zestawu wchodzi agregat ,wąż 15m,pistolet,spesjal­na przedłużka 50 cm służąca do malowania trudno dostępnych miejsc oraz sufitów,pistolet wysokociśnieniowy,dw­a klucze ,Dysza rewersowalna (517"),stojak.Bardzo szczegółowa instrukcja w języku Polskim


Tłokowy agregat malarski SHP 6321

Dane technicznem:

-max.ciśnienie 210 barów

-zasilanie 220-240V/50Hz

-lekka waga tylko 21kg z całym osprzętem

-wydajność cieczy 2.2l/min

-nierdzewny tłok stalowy utwardzony chromowym utwardzeniem

-moc silnika 1300W

-maksymalny używany rozmiar dyszy to 0,023
Przecena: Stara cena 4700zł
NOWA CENA 3200zł
UWAGA!
Agregaty posiadają certyfikat CE wymagane w UE

Masz wątpliwości i pytania-napisz do nas .KLIKNIJ na:
malarskieagregaty@in­teria.pl


Krótki opis urządzenia:
Oferowane na tej aukcji urządzenie do malowania natryskowego jest nowością w dziedzinie tej technologii.Rozpylan­ie substancji ciekłych, nadawanie im postaci mieszanki powietrzno-płynowej znane było od dawna. Bodaj najstarszym jej zastosowaniem było rozpylanie pachnideł, leków podawanych do gardła i tchawicy drogą wziewną, wreszcie nanoszenia na malowaną powierzchnię cienkiej warstwy bejcy, lakieru, farby. Do rozpylania wykorzystano znane z fizyki prawo Bernoulliego umieszczając w strudze szybko przemieszczającego się powietrza cienki przewód zanurzony drugim końcem w zbiorniku z płynem. Ruchoma struga powietrza wytwarza na końcu owego przewodu podciśnienie powodujące zasysanie płynu a jego drobne porcje, pojawiające się na krawędzi rury ssącej, zostają porwane przez strugę i rozpylone, nawet do rozmiarów pojedynczych drobin. Struga powietrza doprowadza te drobiny w pobliże malowanej powierzchni, na której one pozostają a powietrze rozchodzi się promieniście.
W tym urządzeniu nie ma sprężarki, która by wytworzyła strugę powietrza do rozpylenia farby i przeniesienia tej swoistej „mieszanki płynowo-powietrznej” na malowaną powierzchnię. Tutaj farba podawana pod wysokim (220 barów) ciśnieniem zostaje rozdrobniona - „zatomizowana” – i naniesiona na malowaną powierzchnię bez udziału strugi powietrza, który pewnie trochę by w tym procesie nanoszenia i osiadania drobin farby trochę przeszkadzał. Farba jest rozdrabniana („atomizowana” w urządzeniu, które jest niemal identyczne z wtryskiwaczem paliwa w silniku Diesla.


Firma:"RENAKAT"
Sławomir Hasiak
Kontakt - Zamówienia
Tel: 0048 792-288-282
E-mail:malarskieagre­gaty@interia.pl

Wyposażenie: silnik jednofazowy 1300W z pompą tłokową, pojedynczy pistolet
natryskowy posiadający wewnątrz filtr bezpowietrzny ,15-metrowy wąż
wysokociśnieniowy,pr­zedłużka 50cm.
Aparat natryskowy SHP 6385 przeznaczony jest do nanoszenia wszelkiego rodzaju
farb kolorowych i lakierów, lateksowych lakierów o wysokiej lepkości.
Manualna regulacja ciśnienia powoduje bezawaryjna pracę urządzenia.
Ciężar brutto: 21 kg, netto : 14,8 kg,
Wymiary opakowania 49,5 x 43 x 47 cm
Potężna ciężka pompa tłokowa o większych wymiarach z tłokiem o większej wydajności farby. Taki zestaw sprzętu natryskowego jest idealny dla natrysku dużych powierzchni z dużą skutecznością w niewielkim czasie z poliamiowymi uszczelniaczami.
Czerwony korek z góry służy do uzupełniania oleju smarującego tłoczysko wraz z uszczelniaczami
Ez smarowanie
Konieczne jest tylko naciśnięcie czerwonego przycisku EzOiling codziennie przed rozpoczęciem natryskiwania,agrega­t ma funkcję samo-smarowania co wydłuża jego żywotność i ogranicza konieczność napraw i wymiany zużytych części.
Wyposażony jest w bezpiecznik który zabezpiecza przed różnymi przeciążeniami
Ssak który wychwyci wszystkie zanieczyszczenia z farby.
Stalowy pojemnik służy do umiejscowienia ssaku agregatu.
Agregat posiada wmontowany potężny sterownik (komputer) odpowiadający za regulację ciśnienia.
Napięcie / częstotliwość: 220-240V/50 Hz, 220V/60Hz lub 110V/60Hz
Silnik: 1300W
Maksymalne ciśnienie : 210bar
Wydajność: 2,2 ltr / min
Długość węża wysokociśnieniowego: 15m
Maksymalne ciśnienie dla węża: 90Mpa / 900bar / 13000 psi
Zalecana odległość natrysku: 400-450mm
Nasze produkty cechuje prosta budowa nie naszpikowana skomplikowaną elektroniką,oraz dostępność wszystkich części zamiennych.Jeżeli chodzi o części są one wykonane z bardzo dobrych materiałów,np.pompa i tłok ze stali nierdzewnej,oraz uszczelniacze poliamidowe z dociskowymi wałkami teflonowymi.

UWAGA!
Agregaty posiadają certyfikat CE wymagane w UE
Masz wątpliwości i pytania-napisz do nas .KLIKNIJ na:
malarskieagregaty@in­teria.pl

telefon kontaktowy:792-288-2­82
ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE AUKCJE
Pokaż wszystkie aukcje


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 50,00 zł
kolejna sztuka: 50,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
kolejna sztuka: 100,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua