WYPRZEDAŻ PIERŚCIONEK SERDUSZKO srebro 925 ORES (6974440354)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • materiał: srebro
  • rozmiar/średnica wew. [mm]: 13/16,67
  • dostawa z Polski: tak
  • rodzaj: klasyczne, wyrób jubilerski
  • kamień : cyrkonia, kryształ

opis

e-mail:
ores.kado@poczta.fm

tel.:
503 674 328
od poniedziałku do piątku
godziny: 10 - 19
Firma jubilerska Ores Kado to sprawdzony, rzetelny sprzedawca.

Biżuteria oryginalnie nowa z firmową metką.

Do każdej transakcji dołączony jest paragon.

Gwarancja najwyższej jakości przy rozsądnej cenie.
Płatność przelewem na konto:

29105012141000009147036439


lub


Płatność Allegro PayU.

Przy zakupie kilku sztuk naszej biżuterii płacisz raz za przesyłkę.

Ekspresowa wysyłka, kupujesz bezpiecznie, Firma Ores Kado odpowiada za przesyłkę.

Wszystkie listy nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.


Pierścionek błękitne serduszko.

Urocza biżuteria.

wymiary serduszka: 5 x 5 mm

średnica cyrkonii: 2 mm

szerokość obrączki: 2 mm

waga: 1,47 g

rozmiar: 13

Pierścionek wykonany jest ze srebra próby 925.

Srebro rodowane dzięki czemu pięknie błyszczy.
.
.


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 6,80 zł

Lokalizacja: Ores-Kado, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,80 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

* Z uwagi na ruchomy czas pracy, niestety brak możliwości odbioru osobistego. * Jedna przesyłka może zawierać maksymalnie 5 sztuk (par) biżuterii, przy zakupie większej ilości proszę o kontakt względem uzgodnienia kosztów przesyłki. * Proszę o przemyślane zakupy, nie odwołuję ofert. * Pamiętaj zawsze przy zakupie otrzymasz paragon fiskalny.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Ores Kado Jolanta Kras
ul. Krynicka 72
33-180 Gromnik
Dodatkowe informacje

 Opis procedury reklamacyjnej:  

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej  umowy pod adresem ores.kado@poczta.fm. lub w formie pisemnej na adres  korespondencyjny Sprzedawcy Ores Kado Jolanta Kras ul. Krynicka 72   33-180 Gromnik.  

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co  najmniej:  

A. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,  

B. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  

C. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,  

D. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  

F. dołączone potwierdzenie zakupu towaru (może nim być np. paragon  fiskalny, faktura VAT lub inne dopuszczone przez prawo dowody)  

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają  uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do  składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.  

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego  adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  Proszę o wysyłkę biżuterii w kopercie bąbelkowej tak aby Poczta Polska  nie miła szans uszkodzić biżuterii, oraz wysyłkę listem z potwierdzeniem  wysłania (poleconym). Za przesyłkę odpowiedzialny jest Nadawca, proszę  mieć świadomość, że próba zaoszczędzenia i wysyłka zwykłym listem, może  zakończyć się jego zaginięciem i utratą dla Klienta wszystkiego  (biżuterii i pieniędzy).  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.  Koszty (list polecony, ekonomiczny) związane z odesłaniem towaru  reklamowanego Firma Ores Kado zwraca po otrzymaniu przesyłki i  rozpatrzeniu reklamacji korzystnie dla Kupującego. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Ores Kado Jolanta Kras
ul. Krynicka 72
33-180 Gromnik

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:  

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w  terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy upływa w ciągu 14 dni, licząc od dnia, w którym objęli Państwo rzecz w posiadanie. Podstawą do zwrotu jest nieprzerwana metka oraz  dowód zakupu. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.  Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:  ores.kado@poczta.fm.

Kupujący może skorzystać z ogólnego wzoru odstąpienia od umowy. 

Proszę o wysyłkę w kopercie bąbelkowej tak aby Poczta  Polska nie miła szans uszkodzić biżuterii, oraz wysyłkę listem z  potwierdzeniem wysłania (poleconym). 

Za przesyłkę odpowiedzialny jest  Nadawca, proszę mieć świadomość, że próba zaoszczędzenia i wysyłka  zwykłym listem, może zakończyć się jego zaginięciem i utratą dla Klienta  wszystkiego (biżuterii i pieniędzy).  

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania  towaru. 

O sprzedającym
Ores-Kado
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1043

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Firma Ores Kado Jolanta Kras z siedzibą w Gromniku 33-180, ul. Krynicka 72, NIP: 8732906833 Regon: 123117089 działa jako podmiot uprawniony do sprzedaży biżuterii marki Ores Kado oraz towarów innych marek znajdujących się w sklepie Ores-Kado. Pamiętaj zawsze przy zakupie otrzymasz paragon fiskalny. Na życzenie Klienta wystawiam faktury VAT. Dane do przelewu: Numer konta: 29 1050 1214 1000 0091 4703 6439 Tytuł przelewu: nick z allegro i numer oferty.

Pozostałe informacje

Instrukcja użytkowania biżuterii: 1. W celu uniknięcia mechanicznych uszkodzeń, w biżuterii nie należy: spać, wykonywać ćwiczeń fizycznych, prac domowych. W szczególności dotyczy to cienkich i delikatnych elementów biżuterii, które mogą ulec zgnieceniu i odkształceniu. 2. Podczas wykonywania prac domowych szczególnie z użyciem chemicznych środków czystości należy zdjąć biżuterię. Pasty, płyny czyszczące (sole, detergenty, wybielacze) powodują zniszczenie zewnętrznej powłoki biżuterii. Należy też chronić biżuterię przed bezpośrednim kontaktem z perfumami, dezodorantami i kosmetykami, ponieważ może to powodować odbarwienie lub matowienie biżuterii. 3. Biżuterię należy czyścić specjalnymi przewidzianymi do tego celu preparatami i szmatkami, ponieważ inne sposoby czyszczenia mogą porysować powłokę biżuterii. 4. W celu uniknięcia odklejenia, wypadania drobnych elementów np. kryształów, cyrkonii itp. biżuterię należy koniecznie zdjąć przemyciem rąk, kąpielą, myciem naczyń, lub przed innymi czynnościami podczas których, biżuteria miała by kontakt z wodą. 5. Biżuterię należy bezwzględnie chronić przed dziećmi, przechowywać w miejscu niedostępnym oraz niewidocznym dla dzieci. 6. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku użytkowania biżuterii niezgodnego z niniejszą instrukcją.
Oferty kupna
użytkownikcenadata
C...1
cena
17,50 zł
data
niedziela, 29 października, 15:33:44
P...M
cena
17,50 zł
data
wtorek, 31 października, 21:59:57
C...2
cena
11,50 zł
data
poniedziałek, 30 października, 20:30:44