WYPRZEDAŻ KOLCZYKI ELEGANCKIE SERDUSZKA 925 ORES (6892821770)

zakończona
15,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 6,80 zł
 • lokalizacja: Ores-Kado, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • materiał: srebro
 • kamień : cyrkonia
 • rodzaj bigla: sztyft
 • dostawa z Polski: tak
 • płeć: produkt damski
 • typ: klasyczne, wyrób jubilerski
e-mail:
ores.kado@poczta.fm

tel.:
503 674 328
od poniedziałku do piątku
godziny: 10 - 19
Firma jubilerska Ores-Kado to sprawdzony, rzetelny sprzedawca.

Biżuteria oryginalnie nowa z firmową metką.

Do każdej transakcji dołączony jest paragon.

Gwarancja najwyższej jakości przy rozsądnej cenie.
Płatność przelewem na konto:

29105012141000009147036439


lub


Płatność Allegro PayU.

Przy zakupie kilku sztuk naszej biżuterii płacisz raz za przesyłkę.

Ekspresowa wysyłka, kupujesz bezpiecznie, Firma Ores-Kado odpowiada za przesyłkę.

Wszystkie listy nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.


Zgrabna biżuteria.

Romantyczne wzornictwo.

Kolczyki z uroczym serduszkiem.

Rząd mini cyrkonii.
Rodzaj zapięcia: sztyfty

wielkość:

szerokość: 5 mm

długość: 13 mm

waga pary: 1,75 g

Kolczyki wykonane są ze srebra próby 925.

Srebro rodowane dzięki czemu pięknie błyszczy.wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 29 1050 1214 1000 0091 4703 6439
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
* Z uwagi na ruchomy czas pracy, niestety brak możliwości odbioru osobistego.
* Jedna przesyłka może zawierać maksymalnie 5 sztuk (par) biżuterii, przy zakupie większej ilości proszę o kontakt względem uzgodnienia kosztów przesyłki.
* Proszę o przemyślane zakupy, nie odwołuję ofert.
* Pamiętaj zawsze przy zakupie otrzymasz paragon fiskalny.
Wystawiam fakturę VAT
użytkownik
cena
F...7
15,50 zł sobota 5 sierpnia, 21:59:54
G...4
15,00 zł poniedziałek 31 lipca, 08:55:48

dane sprzedawcy

Ores Kado
Krynicka 72
33-180 Gromnik
NIP: 8732906833
REGON: 123117089
Firma Ores Kado Jolanta Kras z siedzibą w Gromniku 33-180, ul. Krynicka 72, NIP: 8732906833 Regon: 123117089 działa jako podmiot uprawniony do sprzedaży biżuterii marki Ores Kado oraz towarów innych marek znajdujących się w sklepie Ores-Kado. Pamiętaj zawsze przy zakupie otrzymasz paragon fiskalny. Na życzenie Klienta wystawiam faktury VAT. Dane do przelewu: Numer konta: 29 1050 1214 1000 0091 4703 6439 Tytuł przelewu: nick z allegro i numer oferty.

kontakt

 • 503674328
  od poniedziałku do piątku godziny: 10 - 19

pozostałe informacje

Instrukcja użytkowania biżuterii: 1. W celu uniknięcia mechanicznych uszkodzeń, w biżuterii nie należy: spać, wykonywać ćwiczeń fizycznych, prac domowych. W szczególności dotyczy to cienkich i delikatnych elementów biżuterii, które mogą ulec zgnieceniu i odkształceniu. 2. Podczas wykonywania prac domowych szczególnie z użyciem chemicznych środków czystości należy zdjąć biżuterię. Pasty, płyny czyszczące (sole, detergenty, wybielacze) powodują zniszczenie zewnętrznej powłoki biżuterii. Należy też chronić biżuterię przed bezpośrednim kontaktem z perfumami, dezodorantami i kosmetykami, ponieważ może to powodować odbarwienie lub matowienie biżuterii. 3. Biżuterię należy czyścić specjalnymi przewidzianymi do tego celu preparatami i szmatkami, ponieważ inne sposoby czyszczenia mogą porysować powłokę biżuterii. 4. W celu uniknięcia odklejenia, wypadania drobnych elementów np. kryształów, cyrkonii itp. biżuterię należy koniecznie zdjąć przemyciem rąk, kąpielą, myciem naczyń, lub przed innymi czynnościami podczas których, biżuteria miała by kontakt z wodą. 5. Biżuterię należy bezwzględnie chronić przed dziećmi, przechowywać w miejscu niedostępnym oraz niewidocznym dla dzieci. 6. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku użytkowania biżuterii niezgodnego z niniejszą instrukcją.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Ores Kado Jolanta Kras
ul. Krynicka 72
33-180 Gromnik
PL
Dodatkowe informacje

 Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:  

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w  terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy upływa w ciągu 14 dni, licząc od dnia, w którym objęli Państwo rzecz w posiadanie. Podstawą do zwrotu jest nieprzerwana metka oraz  dowód zakupu. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.  Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:  ores.kado@poczta.fm.

Kupujący może skorzystać z ogólnego wzoru odstąpienia od umowy. 

Proszę o wysyłkę w kopercie bąbelkowej tak aby Poczta  Polska nie miła szans uszkodzić biżuterii, oraz wysyłkę listem z  potwierdzeniem wysłania (poleconym). 

Za przesyłkę odpowiedzialny jest  Nadawca, proszę mieć świadomość, że próba zaoszczędzenia i wysyłka  zwykłym listem, może zakończyć się jego zaginięciem i utratą dla Klienta  wszystkiego (biżuterii i pieniędzy).  

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania  towaru. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
Ores Kado Jolanta Kras
ul. Krynicka 72
33-180 Gromnik
PL
Dodatkowe informacje

 Opis procedury reklamacyjnej:  

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej  umowy pod adresem ores.kado@poczta.fm. lub w formie pisemnej na adres  korespondencyjny Sprzedawcy Ores Kado Jolanta Kras ul. Krynicka 72   33-180 Gromnik.  

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co  najmniej:  

A. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,  

B. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  

C. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,  

D. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  

F. dołączone potwierdzenie zakupu towaru (może nim być np. paragon  fiskalny, faktura VAT lub inne dopuszczone przez prawo dowody)  

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają  uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do  składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.  

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego  adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  Proszę o wysyłkę biżuterii w kopercie bąbelkowej tak aby Poczta Polska  nie miła szans uszkodzić biżuterii, oraz wysyłkę listem z potwierdzeniem  wysłania (poleconym). Za przesyłkę odpowiedzialny jest Nadawca, proszę  mieć świadomość, że próba zaoszczędzenia i wysyłka zwykłym listem, może  zakończyć się jego zaginięciem i utratą dla Klienta wszystkiego  (biżuterii i pieniędzy).  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.  Koszty (list polecony, ekonomiczny) związane z odesłaniem towaru  reklamowanego Firma Ores Kado zwraca po otrzymaniu przesyłki i  rozpatrzeniu reklamacji korzystnie dla Kupującego.