WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWO-NADPRĄDOWY P 314 C-40-30-AC (6541566690)

do wyczerpania przedmiotów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: wyłączniki różnicowoprądowe
 • uszkodzony: nie

opis

PHU EL-BO s.c.
E.Prykiel, B. Wąsiewicz
Al. Niepodległości 91, 05-600 Grójec


e-mail: sklep@el-bo.com.pl

- Wpłata na konto:
06 1140 2004 0000 3102 7473 7962 - BRE Bank S.A - mBank

- Płatności Payu
-
Wysyłka za pobraniem

zadaj pytanie sprzedającemu

Za Pobraniem:
przesyłka Pocztą Polską oraz Kurierem

Wpłata na konto:
przesyłka Pocztą Polską oraz Kurierem

Odbiór osobisty

WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWONADPRĄDOWY

P 314 C-40-30-AC

LEGRAND 08013


OPIS PRZEDMIOTU:

Charakterystyka ogólna

P300
wyłączniki różnicowonadprądowe P 314, P 344
 • Znamionowa zdolność zwarciowa:
  - 10000 A wg. IEC 61009-1
  - 6000 A dla pojedynczego bieguna wg. IEC 61009-1
 • Typy A oraz AC
 • Charakterystyka wyzwalaczy nadprądowych: C
 • Typy
  - AC: wykrywa prądy upływowe przemienne
  - A: wykrywa prądy upływowe przemienne , przemienne odkształcone ze składowa stałą
  - Hpi : wykrywa prądy upływowe przemienne , przemienne odkształcone ze składowa stałą
  oraz zapewnia wysoką odporność na niepotrzebne wyłączania podczas stanów nieustalonych

Parametry produktu

Czterobiegunowe - 400 V~
Typ AC
 • Znamionowy prąd różnicowy: 30 mA
 • Prąd znamionowy: 40 A
 • Szerokość w modułach 17,5 mm: 7

!!! PRODUKT FABRYCZNIE NOWY - ORYGINALNIE ZAPAKOWANY !!!

!!! NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE !!!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Regulamin sklepu

1. Ceny
Ceny zawierają podatek VAT 23 %. Do ceny oferowanych przedmiotów należy doliczyć koszty przesyłki.

2. Zamówienia
Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia. Zamawiający określa sposób zapłaty:
- przelew zwykły,
- pobranie,
- płatność Pay U.

3. Termin realizacji zamówienia następuje od 2-5 dni od momentu zakupu z potwierdzeniem PayU lub od daty zaksięgowania płatności na koncie czy wyborem pobrania kurierskiego, za wyjątkiem towarów dostępnych na zamówienie. Termin realizacji ustalany jest wtedy indywidualnie.

4. Sposób i koszt dostawy
Nasz sklep obsługują firmy kurierskie i Poczta Polska. Cennik przesyłek jest uzależniony od wagi przedmiotu i sposobu płatności.

5. Dokument zakupu
Do każdej aukcji wystawiamy dokument sprzedaży – paragon lub fakturę VAT.

6. Odbiór przesyłki
Zamawiający jest zobowiązany do sprawdzenia przy kurierze lub listonoszu stanu przesyłki. Przedmioty są odbierane z naszego sklepu w stanie nienaruszonym. W razie potrzeby należy w obecności kuriera lub listonosza sporządzić protokół zgłoszenia szkody, który jest podstawą do uwzględnienia reklamacji.

7. Zamawiający ma ustawowe prawo zwrotu towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Przedmioty nie mogą nosić znamion użytkowania. Muszą być oryginalnie zapakowane. Zwrot towaru jest na koszt Zamawiającego. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Ceny zawierają podatek VAT 23 %. Do ceny oferowanych przedmiotów należy doliczyć koszty przesyłki.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 04.12.2017 – 17.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Grójec, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PHU EL-BO s.c. Elżbieta Prykiel, Bogusława Wąsiewicz
Al. Niepodległości 91
05-600 Grójec
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@el-bo.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: PHU EL-BO s.c. Al. Niepodległości 91 05-600 Grójec Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, nick allegro, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@el-bo.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres PHU EL-BO s.c. Al. Niepodległości 91 05-600 Grójec. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Numer zamówienia: Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Oświadczam, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PHU EL-BO s.c. Elżbieta Prykiel, Bogusława Wąsiewicz
Al. Niepodległości 91
05-600 Grójec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

darmowy zwrot w przypadku wyboru przesyłki inpost przy zakupie

O sprzedającym
ELBO_11
99,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

307

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 601275172
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Informacje o firmie Z początkiem XXI wieku na rynku lokalnym powstała mała dwuosobowa firma zajmująca się wykonywaniem małych robót instalacyjnych w branży elektroenergetycznej. Wraz z upływem czasu, nabierając cennego doświadczenia, firma otrzymywała coraz poważniejsze zlecenia do realizacji, co było motorem do dalszego jej rozwoju. W 2003 roku firma przyjęła nazwę PHU EL-BO, gdzie do dwóch wspólników tworzących podstawę firmy dołączyli pierwsi wykwalifikowani pracownicy. Rok 2005 zaowocował otwarciem sklepu z materiałami elektroinstalacyjnymi w Błędowie k/Grójca i kolejnym powiększeniem stanu osobowego firmy EL-BO. Poszerzający się nieustannie zakres robót oferowanych przez EL-BO, przyczynił się do zakupu sprzętu specjalistycznego wykorzystywanego do budowy linii średniego i niskiego napięcia, oraz do konserwacji oświetlenia ulicznego. Na chwilę obecną EL-BO zatrudnia ponad 60 osób, zajmujących się handlem i wykonawstwem w sektorze elektroenergetyki, chłodnictwa przemysłowego oraz sprzedażą paliw płynnych. EL-BO posiada dwa magazyny sprzedaży hurtowej i detalicznej w Grójcu i Rawie Mazowieckiej. W dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom szeroki asortyment materiałów elektroinstalacyjnych i fachową poradę w projekcie i wykonaniu instalacji elektroenergetycznych oraz chłodniczych. Zapraszamy Państwa do punktów sprzedaży w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym http://www.el-bo.pl i do korzystania z naszych usług. Hurtownia elektryczna - Grójec - EL-BO Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów elektrycznych w tym: oprawy oświetleniowe kable i przewody źródła światła rozdzielnie aparatura modułowa osprzęt elektroinstalacyjny słupy transformatory i wiele innych Usługi elektryczne i energetyczne Świadczymy usługi w zakresie: budowy stacji transformatorowych budowy linii niskiego i średniego napięcia konserwacji i budowy oświetlenia ulicznego instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych instalacji przyłącz Nasza wykwalifikowana kadra wykonuje również: instalacje elektryczne instalacje inteligentne, instalacje odgromowe Realizujemy kompleksowo zlecenia z zakresu: oświetlenia wnętrz, oświetlenia terenu iluminacji budynków rozdzielnice elektryczne automatyki przemysłowej remontów instalacji elektrycznych konserwacji instalacji elektrycznych zasilania placów budów projektowania instalacji elektrycznych Jednocześnie doradzamy w zakresie: wykonywania instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych, chłodniach, halach produkcyjnych itp. dopasowywania baterii kondensatorów do pobieranej mocy biernej, dopasowywania odpowiedniej do charakteru odbioru taryfy opłat za energię elektryczną,wyboru najkorzystniejszego rozwiązania zasilenia obiektu w energie elektryczną, Hurtowa sprzedaż paliw płynnych Od 2010 roku naszą ofertę rozszerzyliśmy o transport i hurtową sprzedaż paliw płynnych własnymi autocysternami. Do sprzedaży oferujemy Państwu produkty spełniające najwyższe polskie normy takie jak: olej napędowy, benzyny bezołowiowe i olej napędowy grzewczy (tzw. olej opałowy lekki). Oferujemy do indywidualnej negocjacji stałe upusty cenowe w stosunku do aktualnej ceny hurtowej w PKN Orlen SA (publikowanej na oficjalnej stronie producenta – www.orlen.pl) Realizujemy dostawy w ciągu 24 godzin od daty zamówienia, a w trybie awaryjnym w ciągu maksymalnie 12 godzin. Paliwa dostarczane są bezpośrednio z Naftobaz wraz z aktualnym świadectwem jakości. Ilość paliwa zlewanego przez zalegalizowane liczniki elektroniczne każdorazowo potwierdzamy wydrukiem. Gwarantujemy: najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktówkonkurencyjne ceny terminową realizację zamówień profesjonalną obsługę dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta Pomagamy i doradzamy przy zakupie zbiornika na paliwo w sytuacji jego braku. Korzystamy z oferty zakupowej tylko sprawdzonych firm paliwowych. Naszymi partnerami są między innymi takie koncerny jak: ORLEN PetroCentrum, BP Polska Europa SE, Shell Polska Sp. z o.o. Chłodnictwo Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, doradztwa, montażu i serwisu instalacji chłodnictwa przemysłowego, jak również w dziedzinach ściśle związanych z branżą chłodniczą. Chłodnictwo, klimatyzacja, serwis instalacji, remodeling, przebudowa, budowa, projektowanie, sterowanie, automatyka, skraplacze, sprężarki, chłodnice, nagrzewnice, centrale chłodnicze, agregaty wielosprężarkowe, wentylatory. itp. Kontakt: +48 501 599 929 KONTAKT Z NAMI hurtownia elektryczna PHU EL-BO s.c. E.Prykiel, B. Wąsiewicz Al. Niepodległości 91, 05-600 Grójec tel. +48 48 664 07 51 tel. kom. 601 27 51 72 fax +48 48 664 07 52 e-mail: el-bo@el-bo.com.pl usługi elektryczne PHU EL-BO Piotr Wąsiewicz Al. Niepodległości 91, 05-600 Grójec kom. +48 601 495 219 tel. +48 48 664 07 51 fax +48 48 664 07 52 e-mail: piotr.wasiewicz@el-bo.com.pl sprzedaż paliw PHU EL-BO Piotr Wąsiewicz Al. Niepodległości 91, 05-600 Grójec kom. +48 695 394 613 kom. +48 665 005 935 fax +48 48 664 07 52 e-mail: paliwa@el-bo.com.pl