WYŁĄCZENIE ZAŚLEPIENIE ZAWORU EGR AUDI NISSAN INNE (6482709906)

zakończona
 • GRAND SERVICE
  Koziegłówki ul. Myszkowska
  21, 42 – 350 Koziegłowy

 • NIP: 649 195 52 13

 • REGON: 276516959

 • Godziny pracy:
  Pn. - Pt. 8.00 - 17.00
  Sob. 8.00 - 14.00

 • Kontakt z nami:

 • Konto bankowe
  98 1050 1591 1000 0090 7369 4664

 • W tytule przelewu
  prosimy podać:
  LOGIN Z ALLEGRO

 • Odbiór osobisty
  po przedpłacie

 • 1. Usługa odbywa się po zalicytowaniu i wpłacie na konto ING Bank Śląski S.A. 98 1050 1591 1000 0090 7369 4664
  2. W przypadku zakupu ratalnego należy skontaktować się z nami w celu weryfikacji danych do udzielenia kredytu, dopiero po akceptacji przez bank można dokonać opcji "kup teraz".
  3. Termin usługi należy ustalić telefonicznie.
  4. Klient we własnym zakresie powinien dostarczyć pojazd do warsztatu w celu wykonania usługi.

Promocja:
399 zł

Przedmiotem aukcji jest indywidualny
WYŁĄCZENIE / ZAŚLEPIENIE ZAWORU EGR

Podstawowe informacje

EGR to układ, który ma za zadanie obniżyć ilość cząstek NOx w spalinach. Istota działania układu polega na ponownym doprowadzeniu spalin do kolektora ssącego, dzięki czemu zmniejsza się ilość tlenu dostarczanego do silnika. Praca zaworu EGR jest zależna od obciążenia i obrotów silnika.
Niesprawnoś­ć układu, najczęściej polegająca na zacięciu się EGRa w pozycji otwartej. Samochód mocno kopci, najczęściej auto przechodzi w awaryjny tryb pracy, a w niektórych przypadkach gaśnie natychmiast po odpaleniu. W samochodach z filtrami cząstek stałych awaria EGRa może doprowadzić do zapchania filtra. Niekorzystny wpływ zaworu EGR na kolektor dolotowy obrazuje zdjęcie na dole aukcji, na którym widać kolektor zalepiony sadzami pochodzącymi z wydechu (często pomieszanymi również z olejem). Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.grandservice.pl

Jak to robimy:

1. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową, celem potwierdzenia lub wykluczenia konieczności usunięcia zaworu EGR.
2. Proponujemy optymalne rozwiązanie (czyszczenie, wymiana lub usunięcie zaworu).
3. Modyfikujemy indywidualnie oprogramowanie sterownika w zakresie układu EGR (nie wgrywamy gotowców z internetu jak to robi część konkurencji).
4. Jeśli zachodzi konieczność zaślepiamy zawór.

WSPÓŁPRACA:


Dla warsztatów podejmujących stałą współpracę oferujemy rabat, szkolenie i zapewniamy bezproblemowe wejście w branżę usuwania filtrów cząstek stałych i elektroniki ogólnie. Więcej informacji na naszej stronie: www.grandservice.pl

Cena usługi:

od 399 zł programowo (cena za modyfikację z pełną diagnostyką samochodu przed i po modyfikacji)

Galeria zdjęć

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Korzystamy z oryginalnego, najnowocześniejszego i legalnego sprzętu oraz oprogramowania renomowanych firm (Alientech, DimSport, VC Power Team). Niektóre warsztaty wykorzystują chiński kabelek z Allegro, który niestety może spowodować trwałe i nieodwracalne uszkodzenie Twojego komputera w samochodzie, dlatego na wstępie dobrze jest upewnić się na jakim sprzęcie pracuje dany serwis.

Nasi programiści mają wieloletnie doświadczenie w modyfikacji oprogramowania sterowników ECUi zawsze dokonują samodzielnie modyfikacji nie korzystając z firm zewnętrznych.

Oferowane przez nas metody są w pełni bezpieczne. Jako jedyni na rynku oferujemy wieczystą gwarancję.

Jesteśmy warsztatem ubezpieczonym z tytułu OC. Ubezpieczenie zawarliśmy w PZU, która jest gwarantem wypłacalności i bezproblemowości w likwidacji szkód powstałych w trakcie napraw, ale też po naprawach.

Wydajemy certyfikat.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozostają widoczne ślady po usunięcia zaworu EGR ?

Mechanicznie zaślepiamy zawory w taki sposób aby pozostawić jak najmniej śladów ingerencji lub jeśli jest to możliwe to żeby nie było nic widać.

Czy po usunięciu będzie się coś świecić na zegarach?

Dokonujemy odpowiednich adaptacji jednym z najlepszych obecnie testerów diagnostycznych dostępnych na rynku i modyfikujemy prawidłowo oprogramowanie sterownika co powoduje, że kontrolki od EGRa nie świecą się.

Nasze inne aukcje

kede

wysyłka gratis
metody płatności
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 98 1050 1591 1000 0090 7369 4664
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua