Wyjątkowe talerzyki deserowe kpl. 6 sztuk (7016189562)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wytwórnia: Bavaria

opis

Witam Państwa na mojej aukcji.

Przed kupnem proszę zapoznać się z opisem aukcji i regulaminem a pozwoli to uniknąć niedomówień.

Serdecznie zapraszam do licytacji przepięknego kompletu 6 talerzy deserowych Sygnatura która jest na porcelanie była stosowana około 1935 roku. Stan bardzo dobry, niewielkie przetarcia złoceń na obrzeżach. Porcelana biała. Proszę obejrzeć zdjęcia przedstawiają stan faktyczny. Naczynia noszą normalne ślady użytkowania.TOWAR UŻYWANY. Kupujecie Państwo porcelanę widoczną na zdjęciach. Cena podana jest za cały komplet.

WYMIARY

średnica: 19,5 cm

Zapraszam do odwiedzenia moich pozostałych aukcji, na których znajdą Państwo wiele ciekawych przedmiotów.

Biorąc udział w aukcji oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem aukcji i w całości go akceptujesz. Nie akceptujesz regulaminu - nie licytuj, unikniemy nieporozumień.

Podoba się, kupuj. Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie.

Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: internet, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
8 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lidia Łabuszyńska
Powstańców Wielkopolskich 41 a/34
88-300 Mogilno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
LibiArt
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

416

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

Przed przystąpieniem do licytacji proszę zapoznać się z treścią poniższego regulaminu. Licytując towar oświadczają Państwo, że treść regulaminu jest Im znana i zrozumiała oraz, że w pełni go akceptujecie. 1. Proszę uważnie czytać opis aukcji, a pozwoli to uniknąć nieporozumień. 2. Przed licytacją proszę się dokładnie zastanowić nad kupnem, ponieważ NIE ODWOŁUJĘ OFERT oraz NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW ponieważ asortyment jest używany. 3. W razie jakichkolwiek uwag, obaw lub dodatkowych pytań proszę koniecznie o KONTAKT. 4. Po wygranej aukcji pieniądze za zakupiony towar należy wpłacić na konto lub PayU w ciągu 7 dni od daty zakończenia aukcji. Identyczne zasady obowiązują w przypadku wygrania na kilku aukcjach. 5. W przypadkach losowych, gdy dokonanie terminowej wpłaty nie jest możliwe, proszę o kontakt. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemności dla obu stron. 6. Jeśli środki nie wpłyną na konto lub PayU w ciągu 7 dni, a nie zostanę wcześniej poinformowana o zmianie terminu zapłaty, powiadamiam allegro i robię wniosek o zwrot prowizji. 7. Przesyłki są wysyłane w ciągu 7 dni od zaksięgowania środków na moim koncie. 8. Przesyłki wysyłam listem poleconym (Poczta polska) lub kurierem. 9. Każda paczka wysyłana kurierem jest oznakowana i ubezpieczona. Towar zawijam szczelnie w folię bąbelkową i pakuję do kartonu lub koperty bąbelkowej. 10. Podany koszt wysyłki uwzględnia również koszt zapakowania (folia bąbelkowa, koperta itp.) 11. W razie odbioru osobistego można zapłacić za towar przy odbiorze, ale tylko wtedy, gdy odbiór nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia aukcji. W przeciwnym razie należy dokonać przelewu. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie lub mailowo. Towar który sprzedaję pochodzi z moich prywatnych zbiorów.
email: lidkalabuszynska@wp.pl
telefon: 609332083