Wydruk etykiet dla nexo PRO (6910933516)

12 dni do końca
cena kup teraz
982,77 zł
z 107 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Chorzów
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: klucz
O firmie Wszystkie przedmioty Dane kontaktowe Strona WWW

Informacje

Leo Gmerek Maroń Sp. J.
ul. Kalidego 69
41-500 Chorzów
NIP 627-001- 15-25
Regon: 276641618

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 8.00 - 16.00

zamowienia@leo.pl
32 770 13 39
32 770 12 82
Wystawiamy faktury VAT

Wydruk etykiet dla nexo PRO


Program Wydruk etykiet umożliwia druk etykiet na drukarkach Zebra oraz drukarkach innych producentów, które obsługują języki EPL lub ZPL. Program posiada wbudowany graficzny kreator, przy pomocy którego można definiować położenie oraz parametry poszczególnych elementów etykiety.

Liczba drukowanych etykiet jest zgodna z ilością towarów na wskazanych dokumentach lub może być określona przez użytkownika. Towary, dla których mają zostać wydrukowane etykiety można wybrać z dokumentu lub z listy towarów wg dowolnego kryterium.

Program umożliwia w prosty i szybki sposób zdefiniować szablon etykiety, umieszczając w nim elementy stałe oraz zmienne charakterystyczne dla konkretnego towaru lub odnoszące się do wybranego dokumentu.

Na szablonie etykiety można umieścić:

 • pole tekstowe – pole stałe z możliwością umieszczenia dowolnego tekstu widocznego na każdej etykiecie,
 • pole towaru – pole zmienne umożliwiające umieszczenie tekstu lub danych liczbowych odnoszących się do konkretnego towaru, np. symbol, cena,
 • pole dokumentu – pole zmienne z możliwością umieszczenia elementów charakterystycznych dla konkretnego dokumentu, na którym znajdują się towary, dla których drukowana jest etykieta, np. adres dostawy, termin ważności,
 • kod kreskowy – pole zmienne dające możliwość umieszczenia nie tylko podstawowego kodu kreskowego towaru, lecz również innych informacji nadających się do prezentacji w formie kodu. Pole to obsługuje również pola własne towaru,
 • grafika – pole stałe umożliwiające dodanie elementu graficznego, np. logo Państwa firmy,
 • kod QR – pole, które umożliwia zdefiniowanie kodu QR z polem towaru, polem dokumentu lub polem tekstowym.

Każdy ze zdefiniowanych elementów można umieścić w dowolnym miejscu etykiety, obracać o 90, 180 lub 270 stopni.

Dla każdego zdefiniowanego szablonu etykiet można przyporządkować osobną drukarkę i określić dla każdej z nich parametry wydruku takie jak: szybkość wydruku, gęstość, rozdzielczość oraz język drukarki.

Program Wydruk etykiet posiada wbudowany mechanizm rozpoznawania systemu kodów kreskowych. Istnieje możliwość uruchomienia opcji automatycznego wykrywania rodzaju kodu bądź wymuszenia stosowania konkretnego systemu spośród 7 dostępnych. Dzięki bezpośredniemu wykorzystaniu języka drukarki, etykiety drukowane są w trybie umożliwiającym każdorazowe bezbłędne odczytywanie kodów kreskowych przez każdy czytnik.

Aplikacja obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych: faktura sprzedaży, faktura zakupu, przesunięcie międzymagazynowe, przyjęcie zewnętrzne, przyjęcie wewnętrzne, przychód wewnętrzny i rozchód wewnętrzny. Program umożliwia druk etykiet dla towarów wg pozycji tych dokumentów.

Wersja DEMO pozwala na podłączenie aplikacji do dowolnego podmiotu Subiekta, co pozwala na sprawdzenie możliwości programu w warunkach rzeczywistych. Wersja DEMO posiada ograniczenia funkcjonalności: drukowany znak wodny z reklamą LEO, nie ma możliwości druku z Listy dokumentów, nie ma możliwości drukowania grafiki.

Wymagania

LICENCJA JEST PRZYPORZĄDKOWANA DO NIP-U PODMIOTU W SUBIEKCIE GT. PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA PROSZĘ PODAĆ NIP PODMIOTU, Z KTÓRYM BĘDZIE PRACOWAŁA APLIKACJA.

Do prawidłowego działania wymagany jest:

Subiekt nexo PRO wersja 8.1.1 lub nowszy

 • Windows Vista od SP2 lub nowszy
 • drukarka etykiet obsługująca język EPL lub ZPL
 • Microsoft .NET Framework:
  • dla Windows Vista od wersji SP2 (32 lub 64-bit) lub wyższych (Windows 7,Windows Server 2008 SP2) - dodatek Microsoft .NET Framework 4.5 lub wyższy - POBIERZ . Dodatek nie jest obsługiwany w systemie Windows Server 2008 R2 dla komputerów z procesorami Itanium.
  • dla Windows 8, 8.1, Server 2012 oraz Server 2012 R2 - dodatek Microsoft .NET Framework 4.5 jest wbudowany standardowo - nie ma potrzeby instalowania go.
  • Microsoft SQL Serwer 2008 lub nowszy

WERSJA PRÓBNA

Program w wersji DEMO można uruchomić na dowolnym podmiocie Subiekta.


ZDJĘCIA PRODUKTU:

Dokonując zakupu na innych naszych aukcjach za przesyłkę zapłacą Państwo tylko raz (w ramach jednego zamówienia).

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Fakturujemy również koszty wysyłki.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 86 1910 1048 2515 0473 1618 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.
Wystawiam fakturę VAT