WYCISKARKA do soków - zasilana rowerem - EKO SOK (6911086157)

zakończona
18 900,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

EnergoRower

Zrób z roweru elektrownię

Opis produktu

ENERGO SOKI Świeżo wyciśnięty sok owocowy idealnie gasi pragnienie po wysiłku włożonym w jego wytworzenie!

Proponujemy Państwu na sprzedaż zestaw, składający się z EnergoRoweru spinningowego i wolnoobrotowej wyciskarki do soków. Wyciskarka do soków zasilana jest bezpośrednio z EnergoRoweru, nie potrzebuje zewnętrznego zasilania. Zestaw ten znajduje zastosowanie na akcjach promocyjnych, eventach, imprezach integracyjnych, festynach rodzinnych i wielu innych rodzajach imprez skierowanych do szerokiej publiczności. Stanowi również doskonałe uzupełnienie oferty w lokalach gastronomicznych, hotelach itp.

Na czym to polega?

Osoba pedałująca na rowerze wprawia w ruch koło zamachowe i wytwarza energię kinetyczną, która dzięki specjalnemu modułowi z prądnicą zamontowanemu na rowerze, zamieniana jest na energię elektryczną. W obudowie zamontowane jest standardowe gniazdko elektryczne 230V do zasilania urządzeń elektrycznych, w tym przypadku wolnoobrotowej wyciskarki do soków. Wyciskarka obsługiwana przez hostessę, produkuje sok, a niezbędną energia jest wytwarzana przez osobę pedałującą na stacjonarnym rowerze (bez prądu z gniazdka, bez akumulatora - bezpośrednio z roweru). Polecamy soki z pomarańczy lub jabłek. Wyciskarki pobierają około 120 watów mocy. „Wykręcenie” jednej szklanki napoju (200 ml) zajmuje kilkadziesiąt sekund, a wysiłek można przyrównać do jazdy pod lekką górkę. Nasz pomysł aby zasilić z EnergoRoweru wolnoobrotowe wyciskarki bije rekordy popularności. Niemalże każdy uczestnik imprezy, od najmłodszego do najstarszego, chce zmierzyć się z samym sobą i „wykręcić’ świeży sok. EnergoRower może być używany przez niemalże każdą grupę wiekową, dzieci od lat 9, młodzież, dorosłych i osoby starsze. Wolnoobrotowa wyciskarka dostarcza napój pełen wartości odżywczych a świadomość, iż energia niezbędna do jego produkcji została wygenerowana dzięki sile własnych mięśni jest źródłem dodatkowej satysfakcji. Nasza oferta zapewni Państwu wspaniałą formę promocji i reklamy, gdyż jest atrakcją dla całych rodzin, przyciąga uwagę ze względu na swoją niecodzienność i innowacyjność, a przy tym wpisuje się w zdrowy i ekologiczny tryb życia. Nasze EnergoSoki to jest hasło przyszłości! Dodatkową zaletą naszego systemu jest fakt, iż można go rozstawić praktycznie wszędzie. W pomieszczeniu zamkniętym i w plenerze.

Najważniejsze korzyści:

- świeży sok wyciśnięty dzięki sile własnych mięśni idealne gasi pragnienie

- wolnoobrotowa wyciskarka dostarcza sok pełen wartości odżywczych

- prąd wytwarzany przez prądnicę zamontowaną na rowerze

- system ultra mobilny, mozna go ustawić dosłownie wszędzie

- atrakcja dla całych rodzin, nadaje sie do wszytskich grup wiekowych: dzieci(od 9 lat), młodzieży i osób starszych

- wspaniała i aktywna forma promocji zdrowego trybu życia

BĄDŹ EKO! ZDROWO SIE ODŻYWIAJ! BEZ PRĄDU Z GNIAZDKA. BEZ KONSERWANTÓW. NAKRĘCANE SOKI - TO JEST HASŁO PRZYSZŁOŚCI! W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

– EnergoRower spinningowy

– stacja przetwarzania napięcia wraz okablowaniem

– woolnobrotowa wyciskarka do soków

- przenośne stoisko z grafiką

CHCESZ ZAPROPONOWAĆ SWOIM KLIENTOM COŚ NOWEGO, ŚWIEŻEGO?

Znudziły się oklepane i sztampowe atrakcje w rodzaju dmuchańców, waty cukrowej, rozdawania długopisów, malowania buziek itp.? Postaw na coś zupełnie nowego, eko, przyjaznego dla środowiska (bez prądu z gniazdka), dobrego dla zdrowia (jazda na rowerze) - efekt WOW gwarantowany!

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Ile energii może wyprodukować przeciętny użytkownik EnergoRoweru?

Odp. Dorosła osoba jest w stanie wytworzyć od 40 do ponad 350 watów w zależności od siły i kondycji. Przeciętny użytkownik, pedałując na rowerze, w zależności od wysiłku, jest w stanie wytworzyć od 50 (przez dłuższy okres czasu np. ok godziny) do 200 watów (przez kilkanaście sekund). Załóżmy, iż pedałując użytkownik wytwarza 100 watów. W praktyce oznacza to, iż byłby w stanie zasilić na bieżąco, podczas pedałowania, np. mały odbiornik tv, który pobiera 100 watów. Urządzenie elektryczne działałoby tylko podczas kręcenia pedałami. Po ustaniu pedałowania przerwany zostaje dopływ prądu. EnergoRower pozwala również magazynować moc w akumulatorze - stacji energetycznej (do zakupienia osobno). Wówczas pedałując przez dwie godziny z mocą 100 watów wytworzymy i zmagazynujemy 200 watogodzin energii ( 100 watów x 2 godziny = 200 watogodzin). Daje to nam możliwość zasilenia przez 1 godzinę urządzenia o mocy 200 watów – co dla przeciętnego człowieka nie byłoby możliwe przy bezpośrednim zasilaniu z EnergoRoweru bez pośrednictwa akumulatora.

2. Jakiego wysiłku to wymaga?

Odp. Podajemy kilka przykładów produkcji energii dla EnergoRoweru standardowego (czyli tradycyjnego roweru ustawionego na trenażerze).

– jazda z oporem przypominającym jazdę pod górkę, w umiarkowanym tempie, pozwala zasilić 120 watową wyciskarkę soku, a mniej więcej półtorej minuty trwa wyprodukowanie szklanki napoju;

– jazda z oporem, przypominającym jazdę pod łagodne zbocze, w umiarkowanym tempie, pozwala wytworzyć między 50 a 100 watów. W praktyce oznacza to, iż można na bieżąco zasilać urządzenia o takim poborze mocy, np. średniej wielkości odbiornik tv lub nasz zestaw nagłaśniający muzykę;

– swobodna jazda bez żadnego oporu, w dowolnym tempie, pozwala zasilić wszystkie drobne urządzenia do 30 watów: ładowarki do telefonów, wiatraczki, krótkie łańcuchy świetlne i taśmy ledowe;

3. Co to jest wat?

Wat to jednostka mocy. Dla przykładu, mierząc generowaną moc z prądnicy podczas szybkiego kręcenia pedałami, otrzymujemy wynik 200 watów. Co z tego wynika? Między innymi to, że możemy zasilić 200 watowy odbiornik telewizyjny ale na 400 watowy już nie starczy mocy. Jednak, jeśli zmagazynujemy moc wytwarzaną przez prądnicę w akumulatorze, uzyskamy większą uniwersalność systemu. Zobaczmy, jak to się przedstawia na przykładzie.

Różnica między watami (jednostka mocy) a watogodzinami (jednostka energii): Jeżeli pedałując wytwarzamy 100 watów mocy i będziemy tak kręcili przez 2 godziny, wytworzymy 200 watogodzin energii, czyli: 100 watów x 2 godziny = 200 watogodzin
Mając 200 watogodzin zgromadzonych w akumulatorze możemy zasilić:

 • 200 watowy telewizor przez 1 godzinę (200 watów x 1 godzina = 200 watogodzin)
 • 100 watowy telewizor przez 2 godziny (100 watów x 2 godziny = 200 watogodzin)
 • 20 watowy notebook przez 10 godzin (20 watów x 10 godzin = 200 watogodzin)
 • 15 watową świetlówkę przez 14 godzin (15 watów x 14 godzin = 200 watogodzin)

  Realny pobór mocy przez urządzenia:

 • Mały TV – 100 watów
 • Duży TV – 200 watów
 • Netbook – 30 watów
 • Komputer biurowy – 80 watów
 • Magnetofon – 20 watów
 • Ładowarka telefonu komórkowego – 5 watów
 • Energooszczędna lampa biurowa – 15 watów
 • Lodówka – 700 watów
 • Zmywarka – 350 watów

  Jak widać z powyższego zestawienia, niektóre sprzęty nadają się idealnie do zasilania z EnergoRoweru i przenośnej stacji energetycznej (np. komputery, magnetofony itp.) a inne (np. lodówka, pralka) potrzebują zbyt wiele mocy, aby móc je zasilać z naszego zestawu.

 • 4. Wszystko to brzmi bardzo skomplikowanie. Czy przeciętny człowiek jest w stanie sobie z tym poradzić?

  Jak najbardziej. Nie trzeba mieć żadnych technicznych umiejętności, aby móc korzystać z oferowanego przez nas EnergoRoweru. Wystarczy rozpakować przesyłkę i podłączyć 1 kabel. Voilà! Można już kręcić pedałami i wytwarzać prąd. Wysyłany przez nas zestaw jest już zmontowany – nie potrzeba żadnych narzędzi, aby móc z niego korzystać.

  5. Kto powinien zainteresować się EnergoRowerem? Dla kogo przeznaczony jest ten produkt?

  Należy zacząć od tego, że EnergoRower to urządzenie naprawdę uniwersalne. Może służyć jednocześnie jako przyrząd do ćwiczeń, domowa elektrownia i zestaw proekologiczny. Łączy w sposób idealny potrzeby osób chcących dbać o kondycję fizyczną bez wychodzenia z domu (również podczas złej pogody), ceniących sobie niezależność i bezpieczeństwo energetyczne (własne awaryjne źródło prądu niezależne od dostaw surowców czy kaprysów pogody), oraz wszystkich tych, którym na sercu leży dobro środowiska naturalnego (pomaga redukować emisję szkodliwych substancji z elektrowni konwencjonalnych).
  W skrócie można powiedzieć, że EnergoRowerem powinien zainteresować się każdy kto:

 • chce zapewnić sobie i swojej rodzinie choć minimum niezależności i bezpieczeństwa energetycznego na czas kryzysu, napięć międzynarodowych, klęsk żywiołowych lub innych katastrof, które mogą spowodować czasowe lub całkowite odcięcie dostaw energii elektrycznej
 • chce zadbać o swoją kondycję fizyczną a przy okazji zrobić coś pożytecznego i motywującego – czyli dla przykładu obejrzeć ulubiony serial albo mecz piłkarski na telewizorze podłączonym do naszego zestawu energetycznego ale dopiero w nagrodę za przejechanie 30 minut na Energorowerze i naładowaniu akumulatora.
 • chce dbać o środowisko naturalne poprzez promowanie zdrowych, odnawialnych źródeł energii elektrycznej.
 • chce ograniczyć wydatki za prąd – kilkaset watów generowane codziennie na naszym Energorowerze da po roku określoną sumę oszczędności.

  Energorower może służyć również jako doskonała pomoc dydaktyczna w szkołach prezentująca możliwości energii odnawialnej w praktyce. Mogą z niego również korzystać firmy podczas np. promocji, pokazów, pikników itp.

 • Jesteśmy jedynym producentem tego typu urządzeń w Polsce i prawdopodobnie w całej Europie. Zapraszamy do współpracy!

  KONTAKT

  Masz pytania ?
  chętnie na wszystkie odpowiemy.

  695 661 552
  biuro@energorower.pl
  Adres - Poznań


  *możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym umówieniu

  SPOSOBY PŁATNOŚCI

  Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

  74 1910 1048 2273 7745 0513 0001

  lub za pomocą serwisu


  WYSYŁKA

  Przedmioty wysyłamy do 7 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty

  Paczki wysyłamy:

  Paczka - 150 zł

  Kurier - 170 zł


  Regulamin

  Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.


  Pozostałe aukcje

  wysyłka gratis
  metody płatności
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska gratis
  kolejna sztuka: gratis
  maksymalnie w paczce: 1
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje

  dane sprzedawcy

  Energorower Sławomir Dymczyk
  ul. Bolesławy 10
  61-054 Poznań
  NIP: 783-113-08-78
  REGON: 634409505