WYCINAK KÓŁEK PAPIERU SKÓRY WOLFCRAFT 4151000 W-wa (6541201002)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
18,19 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzony: nie

Wycinak kółek

Wolfcraft

(nr kat. 4151000)

.

pobierz katalog narzędzi Wolfcraft
 • Do: papier, folie, skóry, i wiele innych
 • Materiał: tworzywo sztuczne
 • w komplecie: 2 x ostrza wymienne w magazynku
.
.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 02124061751111001031435298
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłka za pobraniem wyłącznie dla osób, które posiadają minimum 10 pozytywnych komentarzy na Allegro.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ECT TECHNIK GAŁECKA I S-KA SPÓŁKA JAWNA
Puławska 280
02-819 Warszawa
NIP: 7010055615
REGON: 140879038
KRS: 0000273499

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty ECT Technik. Spółka oferuje Państwu dostęp do wiodących marek na rynku elektronarzędzi, osprzętu, technik zamocowań oraz zestawów prądotwórczych. Dynamiczny wzrost sprzedaży powoduje umacnianie marki ECT na rynku mazowieckim.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

1.Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 10 dni roboczych. Okres ten jest liczony od dnia otrzymania wpłaty na konto lub też deklaracji zapłaty przy odbiorze.

2. Tuż po licytacji uprzejmie prosimy o wypełnienie "formularza dostawy". Prosimy o sprawdzenie podanych danych w celu uniknięcia pomyłek związanych z wystawieniem dowodu zakupu lub miejscem dostawy. UWAGA !!! pole "wiadomość do sprzedającego" nie służy do zmiany adresu wysyłki czy też podania danych do faktury. Adres wysyłki oraz dane do  faktury automatycznie pobierane są z poprawnie wypełnionego formularza dostawy. Nie wysyłamy za granicę.

3. W przypadku realizacji przelewu przez osobę trzecią prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie drogą mailową.

4. Zamówione produkty zostaną dostarczone bezpośrednio na wskazany przez Państwa adres przez firmę kurierską DPD , w zależności od opcji dostępnych w opisie aukcji. Po otrzymaniu przesyłki, w obecności kuriera lub pracownika poczty należy sprawdzić stan zewnętrzny paczki. Następnie należy  rozpakować i sprawdzić stan oraz kompletność zawartości. W przypadku wszelkich nieprawidłowości typu: uszkodzenia mechaniczne, niekompletność należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody. Protokół taki musi zawierać informację o uszkodzeniach (które elementy zostały uszkodzone) oraz opis zabezpieczenia opakowania (z zewnątrz i wewnątrz). Zaistniałe zdarzenie należy zgłosić telefonicznie pod nr 22 899 30 14 oraz przesłać kopię protokołu (faksem lub pocztą).

5. Załączone na aukcjach zdjęcia mają charakter podglądowy. Szczegółowe wyposażenie oraz parametry danego przedmiotu podane są w opisie aukcji.

6. Wszystkie produkty oferowane przez ECT Technik są  oryginalne, nowe i pełnowartościowe. Gwarancja określona jest przez producenta danej marki i ważna jest wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). Informacja o okresie gwarancji zawarta jest w opisie aukcji.

7. Wysyłka za pobraniem wyłącznie dla osób, które posiadają minimum 10 pozytywnych komentarzy. Zastrzegamy sobie również prawo do odmowy wysłania towaru za pobraniem.

8. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień  komputera klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Załączone zdjęcia mają charakter podglądowy, a szczegółowe parametry podane są w opisie aukcji. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych błędów w opisie aukcji. Nie odwołujemy ofert i zastrzegamy prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji. Zastrzegamy również prawo do zmiany treści regulaminu.

9. Informujemy, iż nierozważne zakupy, lub niewywiązanie się z umowy zawartej podczas zakupu, zostaną w trybie natychmiastowym zgłoszone administratorom Allegro.

10. Kupujący będący konsumentem ma możliwość  skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem:www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
ECT TECHNIK
Puławska 280
02-819 Warszawa
PL
Dodatkowe informacje

 Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania  nabytej rzeczy lub w  przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od  umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku  Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby  odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć stosowne  oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy, pisząc na adres e-mail:  allegro@ect.net.pl 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
ECT TECHNIK
Puławska 280
02-819 Warszawa
PL
Dodatkowe informacje

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy  pod adresem allegro@ect.net.pl, lub w formie pisemnej na adres  sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:   imię, nazwisko, adres, adres e-mail kupującego, datę zawarcia umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem  żądania kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  

2.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym  zakresie.  

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.  

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego  adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  

5. Wszystkie produkty oferowane przez ECT Technik są  oryginalne, nowe i  pełnowartościowe. Gwarancja określona jest przez producenta danej marki  i ważna jest wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). Informacja o  okresie gwarancji zawarta jest w opisie aukcji.